0

"ale moje zadania dotyczą defensywy”.

I skup się chłopie lepiej na tym zadaniu bo w 95% spotkań grasz w obronie kiszkę.

0

Jesteś dla mnie nikim, więc Twoja opinia mi lata :)

Pozdrawiam, bez odbioru :)

0

Hehe...No był wkurzony za zdjęcie i tyle. Afera z niczego. Rozumiem, że w ciągu waszego całego życia chodziliście z podręcznikiem dobrym manier w ręce, i nigdy niczego chamskiego nie zrobiliście :)

0

" Transfer Kaki bardzo nam pomógł przy odnawianiu kontraktu z Adidasem. Pod względem sportowym piłkarz miał niestety wielkiego pecha z powodu kontuzji, ale ekonomicznie spłacił się doskonale."


:)

0

Perez może i dla Ciebie jest głupkiem, ale jest to głupek którego imię skandują na Bernabeu przy każdej prezentacji, jest to głupek który ma mega poparcie w swoim klubie, jest to geniusz ekonomiczny, który stworzył z Realu potęgę marketingową. A kim w takim razie jest Sandro ? Ma jakieś zasługi oprócz lewych interesów o których ciągle się pisze, albo kłótni z naszym Holenderskim honorowym prezydentem ?

0

CN to obecnie zabytek. Brak zadaszenia, słabiutka akustyka, z zewnątrz rozsypująca się fasada. Trochę nie przystoi takiemu klubowi, wiec mam nadzieje że renowacja będzie zrobiona porządnie :)

0

A nawet niech pisze czasem dyrdymały. To źle? Ma swoją wizję i tyle. I co z tego, że ma 10 lat czy ile ? Zachowując kulturę wypowiedzi potwierdza tylko, że ma więcej oleju w głowie od innych użytkowników, którzy na niego najeżdżają.

0

Bana to powinien dostać Piotr1985, Kapitan Hawk. Za co? Za chamstwo. Miki ? A co on takiego pisze? obraża ? nie. Jak jest kultura to jest wszystko ok. Nie podoba się ? Wylogować i pa

0

Smiejecie się z Mikiego, ale jako jedyny ( praktycznie ) trzyma poziom KULTURY wypowiedzi :) Cała reszta to rynsztokowy chłam :)

0

barcawoooorld

Nie martw się :) Na tej stronie są same chamy :) KapitanHawk,Piotr jakiś tam itp :)

0

LOL, czytasz nick i łykasz wszystko jak pelikan :D

0

Pamiętasz ?



:>

0

Piotr

Jesteś dla mnie zerem, więc opinia na Twój temat mnie nie interesuje :) Szczekania nie będę komentować. Cham, zawsze pozostanie chamem :)
Pozdrawiam, bez odbioru :)

0

katalonczyk1000

On ma takie samo prawo tu siedzieć, jakie Ty masz :)

0

Przestań stękać kolego bo Real tak wrzuci 4-5 bramek. Zobaczysz. Do napisania po 90 min.

0

Tak tak tak Leo097...Real strzeli jeszcze 4-5 bramek i będzie fart na SB :)))

0

cieciuch


Powinna ? W piłce nie ma czegoś takiego jak POWINNA

0

Ja pitole...takich hipokrytów jak ludzie na tej stronie to nie ma. Sevilli nie uznano prawidłowego gola. Strzelili w 90, a Barca wyrównała 3 min potem. I wg was to nie jest fart ? Farta miała Barca, i farta ma dziś Real że gol Ronaldo wpadł. OBIEKTYWIZMU trochę ;/

0

0

Warszawiak to też Krakowianin z rm.pl. Pisze te same posty, ale na kij to nie wiem

0

MArioVeb

Napisz nam wszystkim jakie profity Hiszpania czerpie :) Tylko nie pisz że Turystyka bo padnę :)

0

Mario

Naczelny hipokryta tej strony

0

Przeciętniakiem to był, jest i będzie Vilanova razem z Rourą. Wpuszczali zawodnika w 85 minucie meczu i każdy miał do niego pretensję. No ale "miszcz" taktyki Tito wiedział co robi. Tak robił że ogrywał leszczy, a baty zbierał od Realu,Bayernu,Milanu rok temu. On był przeciętniakiem. Villa dla Atletico strzeli w tym sezonie 25-30 bramek. Zobaczycie.

0

Barca go sprzeda? A od kiedy to Barca robi interesy na sprzedaży zawodników? Bzdury na maxa. VV odejdzie za free, gdzie będzie chciał.

0

Hehe, a tutaj znów temat 100 mln E :D Real ma to kupuje. A czy to była dobra inwestycja jak z Ronaldo to okaże się za 2-3 lata.

0

Przecież tyle miał w klauzuli. Ile mieli zabrać 50 ? Głupotą jest, że nie zagrał wymaganej ilości spotkań, aby go NIE sprzedawać.

0

To idź podyskutuj z tymi co tak piszą :)

0

Akurat, Ty masz zero do powiedzenia w tej kwestii :)

0

Zróbmy artykuł odnośnie ile kasy WPŁYNĘŁO za piłkarzy, a ile WYPŁYNĘŁO z tytułu sprzedaży :) Jeszcze się wiele osób zdziwi :)

0

Tak, haha, nikt nie chce odchodzić z Barcelony :D Boże ale głupota :D Masz całą listę, tych, którzy odeszli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?