Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na strona to fenomen :D Ktoś wysilił się aby napisać/przetłumaczyć wywiad a noobki robią sobie livechat z meczu :D
0
Przecież sam zacząłeś cepaku :)))
0
LoL :D A skąd Ty wiesz jakie mam perspektywy :D Idź wróżyć z kart :)))
0
0
0
Haha mówi to kibic Barcelony po meczach z Bayernem :D Jak Valdes idzie do fryzjera to prosi na 7 z tyłu i 0 z przodu jak to mówią :D
0
7 golllllll :)))))))
0
hehe pierwszy mecz wygrany od 8 i szastanie wygraną na lewo i prawo :D
0
7 :)))
0
Ty masz do perfekcji opracowaną technikę pisania gimnazjalisty :)))
0
Tam było 7 goli :D:D
0
hahahahahahahahahahahahhaa
0
hahha jaki karny :D Sędziowanie na poziomie ligi nie wiem jakiej :D
0
+1 to własnej głupoty zaliczyłeś :)
0
Bo Real tak gra. Barcelona trzyma piłkę :)
0
6 :):):):)
0
Pewnie..on strzela z dupy. Jak cały Real :D
0
Jak na te Twoje 100 baniek bez sezonu i po kontuzji w nowej lidze, która różni się diametralnie od PL to bardzo dobrze :) No ale przecież :)))
0
Porównywaliście Neymara z Balem ostatnio, a tutaj zaraz Walijczyk jednym meczem przegoni Brazylijczyka :D
0
Haha czekacie na gola z karnego CR to macie z gry :D
0
A teraz przyszła mama i wyłączyła laptopa :)
0
LOL tak samo :D? No hipokryzja i pustota wali do główki :D
0
Hehe Nie ma to ja jechac piłkarza bez okresu przygotowawczego i kontuzji jak ludki na tej stronie mają w zwyczaju :)))
0
haha ! 2x BALE :D
0
A jak kibice Barcelony obrzucali autokar kamieniami w zeszłym roku to nie miałeś nic do powiedzenia :) ?
0
Twoja strona :)? Twoja będzie jak sobie założysz marzycielu :)))))
0
Ale Bale czaruje :))
0
Masz oczywiście pretensje do Realu, ale to na tej stronie o tym zapomnieli napisać :)))
0
Gmoch musi się Ciebie obawiać mistrzu.
0
Jacuś :)
Nikt Ci nie każe :) Serio :)