0

Na strona to fenomen :D Ktoś wysilił się aby napisać/przetłumaczyć wywiad a noobki robią sobie livechat z meczu :D

0

Przecież sam zacząłeś cepaku :)))

0

LoL :D A skąd Ty wiesz jakie mam perspektywy :D Idź wróżyć z kart :)))

0

0

0

Haha mówi to kibic Barcelony po meczach z Bayernem :D Jak Valdes idzie do fryzjera to prosi na 7 z tyłu i 0 z przodu jak to mówią :D

0

7 golllllll :)))))))

0

hehe pierwszy mecz wygrany od 8 i szastanie wygraną na lewo i prawo :D

0

7 :)))

0

Ty masz do perfekcji opracowaną technikę pisania gimnazjalisty :)))

0

Tam było 7 goli :D:D

0

hahahahahahahahahahahahhaa

0

hahha jaki karny :D Sędziowanie na poziomie ligi nie wiem jakiej :D

0

+1 to własnej głupoty zaliczyłeś :)

0

Bo Real tak gra. Barcelona trzyma piłkę :)

0

6 :):):):)

0

Pewnie..on strzela z dupy. Jak cały Real :D

0

Jak na te Twoje 100 baniek bez sezonu i po kontuzji w nowej lidze, która różni się diametralnie od PL to bardzo dobrze :) No ale przecież :)))

0

Porównywaliście Neymara z Balem ostatnio, a tutaj zaraz Walijczyk jednym meczem przegoni Brazylijczyka :D

0

Haha czekacie na gola z karnego CR to macie z gry :D

0

A teraz przyszła mama i wyłączyła laptopa :)

0

LOL tak samo :D? No hipokryzja i pustota wali do główki :D

0

Hehe Nie ma to ja jechac piłkarza bez okresu przygotowawczego i kontuzji jak ludki na tej stronie mają w zwyczaju :)))

0

haha ! 2x BALE :D

0

A jak kibice Barcelony obrzucali autokar kamieniami w zeszłym roku to nie miałeś nic do powiedzenia :) ?

0

Twoja strona :)? Twoja będzie jak sobie założysz marzycielu :)))))

0

Ale Bale czaruje :))

0

Masz oczywiście pretensje do Realu, ale to na tej stronie o tym zapomnieli napisać :)))

0

Gmoch musi się Ciebie obawiać mistrzu.

0

Jacuś :)

Nikt Ci nie każe :) Serio :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?