0

On prowokuje ? Nie bądź stronniczy :)

Przecież to użytkownik kibicujący Barcelonie swoim żenującym i intelektualnym na poziomie ZERO poście prowokuje... Po co ten "ból dupy" ?

0

CN to CN, a Barcelona, to Barcelona. Na pozór Real zagrał całkiem dobre zawody. Sytuacje do strzelenia goli były. Barcelona nie zagrała jakoś wybitnie. Podejrzewam, że gdyby Real/Barcelona miały zagrać z Bayernem czy z kimś innym do była by porażka. Ogólnie mecz dwóch, średnio grających obecnie drużyn.Sędzia oczywiście się nie popisał, ale po cholerę się tak spinać ?Niedługo będą następne GD, potem następne i tak w koło. Nie raz jeszcze wygra Real i nie raz jeszcze wygra Barcelona. Barcelona przerwała złą passę z Realem. Kiedyś musiała to zrobić. Sędziowie mylą się wszędzie. Raz nurkuje Ronaldo (ale akurat wczoraj karny mógł być ), raz Sergio, Pedro padają rażeni piorunem, lub odkrywają rękę z twarzy sprawdzając czy sędzia to widział. No taka jest piłka, ale lepiej siedzieć na necie i pisać " Twoja wina ", " Nie to Twoja wina " haha

0

To nie jest Twoja strona. Skoro Whatis nikogo nie obraża, i dyskutuje to ma do tego takie samo prawo jak Ty. Może być nawet kibicem NBA, nie mającym bladego pojęcia o piłce. Jeżeli Ci się nie podoba, to załóż własną stronę.

0

Gdyby był Jose, i Real grał z kontry to Barca by przegrywała do zera :)

0

No i Jese:)

0

Leży i kwiczy Barcelona

0

Barca nie gra nic. Oprocz strzału Neymara leży i kwiczy.

0

Fart Barcelona ma przeogromny. Oprocz strzału Neymara NIE BYŁO NIC

0

LOL!!!!! ale FART!!! haha

0

LOL !!!!! hahahahahahahaa karny powinien być

0

Barcelonie puszczają kleszcze powoli. Real zaczyna wrzucać dwójkę

0

hehe kibice Barcelony na trybunach ze środkowym palcem :D Świnie na swoim miejscu :D

0

hehe iniesta rażony piorunem :D

0

A niby Faul Adriano to co hipokryto ?

0

Karny jak nic.

0

ALe Bale ma sprint

0

behehehehehehn ale AKTOR ! :D

0

Na razie dziadowski mecz. Jedna okazja i gol. A tak to ani Real, ani Barca. Jedynie klepanie.

0

Kocham próby "ultrasów" Barcy rozwieszania flag :D Zawsze, ale to zawsze nie potrafią tego zrobić :D

0

skosił go na żółtą i jeszcze SHOW LOL

0

Popatrzcie jak piłkarze Realu/Barcelony witają się ze sobą. Pełna sympatia i SZACUNEK. A kibice ? Ciągłe wyzwiska i nienawiść.

0

Na razie to składem i ustawieniem to REAL zaskoczył :)

0

Ale Piqe będzie wkręcany przez Real, a w zasadzie Ronaldo.

0

Jeżeli ktoś uważa, że dziś pójdzie łatwo i przyjemnie to jest w błędzie. Ostatnie 8 spotkań dobitnie to pokazało. Prawdę mówiąc to Barcelona ma większe szanse na wygraną. Swoje boisko i bądź, co bądź nie zmieniła drastycznie stylu gry jak Real. Problemem może być jedynie nasza obrona, Ronaldo,Di maria,Isco i Bale. Tak właśnie Bale. Każdy się śmieje z niego, ale chłopak jest mega szybki i może wkręcić każdego, tak jak to robi Ronaldo z Pique. Będzie ciężki mecz, i nie zdziwię się jak będziemy pod kreską.

0

Ty coś widzisz na tym zdjęciu w ogóle że mówisz że coś jest ładne :D?

0

0

LOL

Za co Ty człowieku przepraszasz :D Litości weź się ogarnij :D

0

LOL i znowu to samo :) Jeden wywiad i 2-3 różne tłumaczenia i przeinaczanie słów agenta :)

0

whatis

"ignorance is bliss"

Warto :)

0

Poczekajmy Pique na mecze z największymi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?