0

"Do tej pory w białych fartuchach spotykałem raczej patałachów, a ludzie z internatu idący na medycynę to w 9/10 przypadkach kujące tępaki. Tak na marginiesie."

Pozazdrościć głupoty :) No ale szkoda słów na takich. Baj :)

0

Polecam to "konstantin"

Frączek M. Podstawy diagnostyki i terapii nowotworów, Alfa Medica Press, Bielsko-Biała 2008, ISBN 978-83-7522-021-6

0

Ty też poczytaj

. " Wyniki wskazywały całkowite wyleczenie"

No idiotyzm.

0

Kolego :) Ja studiuje medycynę. Szansa na wyleczenie raka ( szczególnie okolic górnej części ciała i odcinka szyjnego ) wynosi 1%. Poczytaj trochę na temat tego kolego "konstantin" :) . Poczytaj literaturę medyczną i wróć. Bez tego nawet nie odpisuj.

0

Tito był zdrowy? a od kiedy raka można wyleczyć w 100%? Pierdoły piszesz dzieciaku.

0

Vilanova powinien się leczyć na 100% już w zeszłym sezonie. A co robił zarząd? Ustawiał monitorki LCD na boisku treningowym i Tito oglądał to wszystko z NY. Czysta głupota. Już dawno powinno się zatrudnić nowego trenera i dać Vilanovie odpocząć i leczyć się bez żadnego stresu związanego z pracą trenera. No ale zarząd to amatorzy i czego oczekiwać . Rosella to dawno powinno wywalić z tego stanowiska bo jest zerem, a nie prezesem.

0

Zawodnik jest wart TYLE ile KTOŚ może za niego zapłacić. Założę się że do transferu swoją łapę przyłożył Zidane. Tak jak to było z Varanem. Jak dla mnie transfer BOMBA. Real ma MEGA przyszłościowy skład.

0

heheh...no tak...mamy na ławce super taktyków ( Tito i Roure ) + w zarządzie super idiotów :)

0

to Ty tak myślisz :) Ja mam swoje opinie na pewne tematy. Nie gloryfikuje Barcelony, i szanuję Real :)

0

Następny sezon to będzie jedna wielka zagadka. Z jednej strony Barcelona,która nie ukrywajmy mimo że wygrała Ligę to miała słaby sezon, z drugiej Real, który zatrudnił Carlo i przeprowadził naprawdę super transfery. Oni ściągają bardzo młodych zawodników. Isco, teraz Carvajal. Dodatkowo widać jak na tacy że szkółka Realu ( Morata, Jese itp ) to bardzo wartościowi zawodnicy. Jeżeli Carlo ich dobrze pokieruje, a facet ma łeb na karku i nie jest burakiem jak Jose Mourinho to Real zgrany, Real który będzie miał porządek w szatni będzie naprawdę groźny..Oni już nie mają kompleksów Barcelony. Ostatnie 8 meczy z nami, to tylko jedna nasza wygrana. A co z Barceloną? Wierzę w Neymara, ale mam małe wątpliwości co do naszego sztabu trenerskiego. Uważam, że są to nieodpowiedni ludzie, którzy dawno powinno być wywaleni. Na siłę próbuje się ciągnąc schemat grania po Guardioli, i mieliśmy w tym sezonie doskonały efekt w starciach z Realem, Bayernem, Milanem...czyli z największymi same wtopy..Druga sprawa to stoperzy. Jeżeli nie zatrudnimy kogoś wartościowego, to będzie to samo co rok temu..

0

Wróć do szkoły człowieku bo składnie masz żenującą.

0

Niech się chłopak przygotuje lepiej na takie starcia bo jak przyjdzie grać z obrońcami w LM pochodzącymi z Anglii, czy Włoch to niestety czuję że jego "zapałkowa" budowa ciała niestety będzie połamana.

0

Człowieku...puknij się w głowę. Czy trzeba być kibicem Realu aby stwierdzić że to żałosne?

0

http://kwejk.pl/obrazek/1837920


:)))))) żałosne :)

0

Szkoda że matka nie nauczyła Cie szacunku do zdania drugiej osoby :) Cóż..

0

Nie rozmawiam z ignorantami. Jeżeli uważasz że to co napisałam to "mądrość" i coś dziwnego to Ci współczuję. Wrócimy do rozmowy w grudniu :) Żegnam.

0

Dajcie mu od razu Złotą Piłkę i najlepiej po tej akcji ogłoście legendą Barcelony. Niech chłopak takie rzeczy robi w Barcelonie to wówczas będzie można dyskutować czy był to warty transfer. Niektórzy mają taką podnietę że szok.

0

Zapraszam :)

0

Nie napalajcie się tak ludzie :) To że okiwał jak pachołki średniaków z Meksyku, nie znaczy że będzie to samo robił z REALEM czy innymi w LIDZE MISTRZÓW :) Poczekajmy przynajmniej do zimy z osądami. Niech zagra chociaż kilka spotkań w Barcy.

0

Poczekaj z tą sambą przynajmniej rok :)) Zobaczymy co chłopak potrafi w starciu z najlepszymi. Spotkania z Realem i LM czeka :)

0

Tak :) fantastyczny rykoszet :)

0

No to najpierw się dowiedz czy to ja, czy nie, a potem pisz :) Z chęciom przeczytam przykład jakiś :)

0

Zablokuje kiedyś ktoś tego idiotę poniżej?

0

LOL? Przeze mnie? Jeżeli tak to tylko pokazuje jak łatwo można wami manipulować :)

0

Nie widzisz o czym jest to temat? Ten kto będzie to sprawdzi sobie sam wynik, a nie znów burdel się robi w każdym temacie.

0

"gdy jego nosze mają tylko jeden bieg."

Nosze? :)

Zachowanie beznadziejne Masche i to nie ulega wątpliwości. No ale najważniejsze, że przeprosił za swoje zachowanie. Rozumiem że wy jesteście przez całe swoje życie idealni i nigdy nie musieliście wstydzić się za coś głupiego :) ? Człowiek uczy się na błędach. Pamiętajmy że Masche to dalej człowiek. Najważniejsze że przeprosił, bo do tego też trzeba mieć jaja. Gorzej, gdyby tego nie zrobił.

0

Tak samo jak można zarabiać na liczbie odsłon. Reklama, goni reklamę. Natomiast warto postudiować dogłębniej temat związany z obrotem kasy. Bo to wcale nie jest żaden zysk +15mln E do kieszeni Barcy. Za kolorowo by było :))

0

A tak btw..

Raczej te wyniki badań należy łykać z lekką dozą ostrożności :)

0


A wy się śmialiście że kupno Kaki do Realu do wydanie w błoto 65 baniek :D Założę się że im Kaka zwrócił się ze dwa razy już :)

0

Hahah i to zdziwienie po czerwonej kartce. Zachowanie prostackie i tyle :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?