Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Do tej pory w białych fartuchach spotykałem raczej patałachów, a ludzie z internatu idący na medycynę to w 9/10 przypadkach kujące tępaki. Tak na marginiesie."
Pozazdrościć głupoty :) No ale szkoda słów na takich. Baj :)
0
Polecam to "konstantin"
Frączek M. Podstawy diagnostyki i terapii nowotworów, Alfa Medica Press, Bielsko-Biała 2008, ISBN 978-83-7522-021-6
0
Ty też poczytaj
. " Wyniki wskazywały całkowite wyleczenie"
No idiotyzm.
0
Kolego :) Ja studiuje medycynę. Szansa na wyleczenie raka ( szczególnie okolic górnej części ciała i odcinka szyjnego ) wynosi 1%. Poczytaj trochę na temat tego kolego "konstantin" :) . Poczytaj literaturę medyczną i wróć. Bez tego nawet nie odpisuj.
0
Tito był zdrowy? a od kiedy raka można wyleczyć w 100%? Pierdoły piszesz dzieciaku.
0
Vilanova powinien się leczyć na 100% już w zeszłym sezonie. A co robił zarząd? Ustawiał monitorki LCD na boisku treningowym i Tito oglądał to wszystko z NY. Czysta głupota. Już dawno powinno się zatrudnić nowego trenera i dać Vilanovie odpocząć i leczyć się bez żadnego stresu związanego z pracą trenera. No ale zarząd to amatorzy i czego oczekiwać . Rosella to dawno powinno wywalić z tego stanowiska bo jest zerem, a nie prezesem.
0
Zawodnik jest wart TYLE ile KTOŚ może za niego zapłacić. Założę się że do transferu swoją łapę przyłożył Zidane. Tak jak to było z Varanem. Jak dla mnie transfer BOMBA. Real ma MEGA przyszłościowy skład.
0
heheh...no tak...mamy na ławce super taktyków ( Tito i Roure ) + w zarządzie super idiotów :)
0
to Ty tak myślisz :) Ja mam swoje opinie na pewne tematy. Nie gloryfikuje Barcelony, i szanuję Real :)
0
Następny sezon to będzie jedna wielka zagadka. Z jednej strony Barcelona,która nie ukrywajmy mimo że wygrała Ligę to miała słaby sezon, z drugiej Real, który zatrudnił Carlo i przeprowadził naprawdę super transfery. Oni ściągają bardzo młodych zawodników. Isco, teraz Carvajal. Dodatkowo widać jak na tacy że szkółka Realu ( Morata, Jese itp ) to bardzo wartościowi zawodnicy. Jeżeli Carlo ich dobrze pokieruje, a facet ma łeb na karku i nie jest burakiem jak Jose Mourinho to Real zgrany, Real który będzie miał porządek w szatni będzie naprawdę groźny..Oni już nie mają kompleksów Barcelony. Ostatnie 8 meczy z nami, to tylko jedna nasza wygrana. A co z Barceloną? Wierzę w Neymara, ale mam małe wątpliwości co do naszego sztabu trenerskiego. Uważam, że są to nieodpowiedni ludzie, którzy dawno powinno być wywaleni. Na siłę próbuje się ciągnąc schemat grania po Guardioli, i mieliśmy w tym sezonie doskonały efekt w starciach z Realem, Bayernem, Milanem...czyli z największymi same wtopy..Druga sprawa to stoperzy. Jeżeli nie zatrudnimy kogoś wartościowego, to będzie to samo co rok temu..
0
Wróć do szkoły człowieku bo składnie masz żenującą.
0
Niech się chłopak przygotuje lepiej na takie starcia bo jak przyjdzie grać z obrońcami w LM pochodzącymi z Anglii, czy Włoch to niestety czuję że jego "zapałkowa" budowa ciała niestety będzie połamana.
0
Człowieku...puknij się w głowę. Czy trzeba być kibicem Realu aby stwierdzić że to żałosne?
0
http://kwejk.pl/obrazek/1837920
:)))))) żałosne :)
0
Szkoda że matka nie nauczyła Cie szacunku do zdania drugiej osoby :) Cóż..
0
Nie rozmawiam z ignorantami. Jeżeli uważasz że to co napisałam to "mądrość" i coś dziwnego to Ci współczuję. Wrócimy do rozmowy w grudniu :) Żegnam.
0
Dajcie mu od razu Złotą Piłkę i najlepiej po tej akcji ogłoście legendą Barcelony. Niech chłopak takie rzeczy robi w Barcelonie to wówczas będzie można dyskutować czy był to warty transfer. Niektórzy mają taką podnietę że szok.
0
Zapraszam :)
0
Nie napalajcie się tak ludzie :) To że okiwał jak pachołki średniaków z Meksyku, nie znaczy że będzie to samo robił z REALEM czy innymi w LIDZE MISTRZÓW :) Poczekajmy przynajmniej do zimy z osądami. Niech zagra chociaż kilka spotkań w Barcy.
0
Poczekaj z tą sambą przynajmniej rok :)) Zobaczymy co chłopak potrafi w starciu z najlepszymi. Spotkania z Realem i LM czeka :)
0
Tak :) fantastyczny rykoszet :)
0
No to najpierw się dowiedz czy to ja, czy nie, a potem pisz :) Z chęciom przeczytam przykład jakiś :)
0
Zablokuje kiedyś ktoś tego idiotę poniżej?
0
LOL? Przeze mnie? Jeżeli tak to tylko pokazuje jak łatwo można wami manipulować :)
0
Nie widzisz o czym jest to temat? Ten kto będzie to sprawdzi sobie sam wynik, a nie znów burdel się robi w każdym temacie.
0
"gdy jego nosze mają tylko jeden bieg."
Nosze? :)
Zachowanie beznadziejne Masche i to nie ulega wątpliwości. No ale najważniejsze, że przeprosił za swoje zachowanie. Rozumiem że wy jesteście przez całe swoje życie idealni i nigdy nie musieliście wstydzić się za coś głupiego :) ? Człowiek uczy się na błędach. Pamiętajmy że Masche to dalej człowiek. Najważniejsze że przeprosił, bo do tego też trzeba mieć jaja. Gorzej, gdyby tego nie zrobił.
0
Tak samo jak można zarabiać na liczbie odsłon. Reklama, goni reklamę. Natomiast warto postudiować dogłębniej temat związany z obrotem kasy. Bo to wcale nie jest żaden zysk +15mln E do kieszeni Barcy. Za kolorowo by było :))
0
A tak btw..
Raczej te wyniki badań należy łykać z lekką dozą ostrożności :)
0
A wy się śmialiście że kupno Kaki do Realu do wydanie w błoto 65 baniek :D Założę się że im Kaka zwrócił się ze dwa razy już :)
0
Hahah i to zdziwienie po czerwonej kartce. Zachowanie prostackie i tyle :)