0

Dobrze, dobrze :) Idź już spać :)

0

Kolego...policz sobie ile komentarzy jest od użytkowników tej strony :D

0

Tak...to jest ból dupy i do tego debilizm skoro można napisać coś takiego aby dostał poważnej kontuzji. Tacy użytkownicy jak Ty powinni być od razu banowani za głupotę.

0

Jese,Morata,Casemiro,Isco....Real ma pakę na wieleeeeeee lat :D

0

Tak jak Barce? :)

0

Ponoć kasa nie gra :)))

0

kurde...Real faktycznie bez Ronaldo nie istnieje

bahahahahahah hipokryci :D

0

fakt hahaha boki zrywać :D

0

Po prostu debilizmy piszesz :)

0

Beheheheh tutaj każdy wie że kontuzja i min. 2 tyg :D beka :D Okaże się, że zagra w następnym meczu :D

0

Eeeee żadna kontuzja :))) Kopali go to zszedł :))

0

Oczywiście że nie jest. ZP wygra Messi, albo Ronaldo.

0

"-Ronaldo jest pierwszy w klayfikacji strzelców, bo nie ma Leo;"

Tak..tylko dlatego jest pierwszy. Totalna ignorancja hehehe

0

A kogo to obchodzi? CR7 nie ma kontuzji i zmiata wszystko jak trzeba ostatnio.

0

Ludzie...przecież to fart i gol z dupy jak zawsze

bebehehee beka z was :D

0

Nie ma żadnego kryzysu już. Gospodarki wyszły już z dołka i z każdym miesiącem notowania szybują do góry.

0

Pomijam fakt, że nie narzekał gdy klub przed sezonem latał 10x więcej. No ale tam leciało do własnego koryta :)

0

Niech nie marudzi. Każda reprezentacja czasem wylatuje gdzieś dalej. A miejsce rozgrywania spotkania, a kontuzje to nie idą w parze. Przykład Khediry. Do tego lecąc do RPA nie ma zmiany czasowej o żadne +/- 10h, więc jet lag odpada. Pomijam już fakt, że piłkarze lecieli w klasie business, gdzie mogli położyć się bez żadnych problemów.

0

Nie ma to jak prowadzić wymianę zdań z jedną osobą, a i tak przylecą mole i dodadzą od siebie bardzo przydatne komenatrze :))) Troll mode ON :))

0

Dlatego myślenie zostaw innym :)

0

natall

Moje zdanie na ten temat jest jasne. Valdes odchodzi, a Pinto niedługo odejdzie, lub zawiesi rękawice na kołku. Potrzeba nam młodego zawodnika (ale też klasowego) jak np Stegen + kogoś dobrego na rezerwę. Oczywiście jak Pinto zostanie na jeszcze jeden rok to nic się nie stanie, ale trzeba szukać też zastępcy na jego pozycję.

0

No tak...38 lat ma. Nie zestawiaj tych dwóch bramkarzy ze sobą bo Pinto nigdy nie miał klasy der Sara.

0

Pino pierwszy skład w przyszłym sezonie? bueheheheeh dobre żarty. Facet ma 40 lat, a niektórzy chcą go dawać jako pierwszego bramkarza. Parodia. Trzeba kupić dwóch dobrych bramkarzy na przyszły sezon. Jeden młody, a drugi np. Reina ? doświadczony.

0

Tak się wygląda jak się ma umowę podpisaną z BOSSSEM :)))

0

Zaraz wróci szanwone grono gimnazjalistów tej strony i będziecie mieli dyskusje :))))

0

Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja uważam, że coraz większe skrzypce będzie odgrywał Neymar, a nie Messi.

0

Na CHWILĘ obecną najlepszym piłkarzem świata jest właśnie CR7 :)

0


No właśnie nie ma żadnego związku. Nie wiesz jakby było.

0

A jakie ma to znaczenie ? Napisałam ROK W ROK, a nie tylko w tym roku.

0

No i bardzo dobrze. Głosowanie rok, w rok powinno trwać ile tylko się da, aby właśnie m.in można by było uwzględniać mecze, które dają awans na największą imprezę świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?