Agunia91
Dołączył/a: wrzesień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, dobrze :) Idź już spać :)
0
Kolego...policz sobie ile komentarzy jest od użytkowników tej strony :D
0
Tak...to jest ból dupy i do tego debilizm skoro można napisać coś takiego aby dostał poważnej kontuzji. Tacy użytkownicy jak Ty powinni być od razu banowani za głupotę.
0
Jese,Morata,Casemiro,Isco....Real ma pakę na wieleeeeeee lat :D
0
Tak jak Barce? :)
0
Ponoć kasa nie gra :)))
0
kurde...Real faktycznie bez Ronaldo nie istnieje
bahahahahahah hipokryci :D
0
fakt hahaha boki zrywać :D
0
Po prostu debilizmy piszesz :)
0
Beheheheh tutaj każdy wie że kontuzja i min. 2 tyg :D beka :D Okaże się, że zagra w następnym meczu :D
0
Eeeee żadna kontuzja :))) Kopali go to zszedł :))
0
Oczywiście że nie jest. ZP wygra Messi, albo Ronaldo.
0
"-Ronaldo jest pierwszy w klayfikacji strzelców, bo nie ma Leo;"
Tak..tylko dlatego jest pierwszy. Totalna ignorancja hehehe
0
A kogo to obchodzi? CR7 nie ma kontuzji i zmiata wszystko jak trzeba ostatnio.
0
Ludzie...przecież to fart i gol z dupy jak zawsze
bebehehee beka z was :D
0
Nie ma żadnego kryzysu już. Gospodarki wyszły już z dołka i z każdym miesiącem notowania szybują do góry.
0
Pomijam fakt, że nie narzekał gdy klub przed sezonem latał 10x więcej. No ale tam leciało do własnego koryta :)
0
Niech nie marudzi. Każda reprezentacja czasem wylatuje gdzieś dalej. A miejsce rozgrywania spotkania, a kontuzje to nie idą w parze. Przykład Khediry. Do tego lecąc do RPA nie ma zmiany czasowej o żadne +/- 10h, więc jet lag odpada. Pomijam już fakt, że piłkarze lecieli w klasie business, gdzie mogli położyć się bez żadnych problemów.
0
Nie ma to jak prowadzić wymianę zdań z jedną osobą, a i tak przylecą mole i dodadzą od siebie bardzo przydatne komenatrze :))) Troll mode ON :))
0
Dlatego myślenie zostaw innym :)
0
natall
Moje zdanie na ten temat jest jasne. Valdes odchodzi, a Pinto niedługo odejdzie, lub zawiesi rękawice na kołku. Potrzeba nam młodego zawodnika (ale też klasowego) jak np Stegen + kogoś dobrego na rezerwę. Oczywiście jak Pinto zostanie na jeszcze jeden rok to nic się nie stanie, ale trzeba szukać też zastępcy na jego pozycję.
0
No tak...38 lat ma. Nie zestawiaj tych dwóch bramkarzy ze sobą bo Pinto nigdy nie miał klasy der Sara.
0
Pino pierwszy skład w przyszłym sezonie? bueheheheeh dobre żarty. Facet ma 40 lat, a niektórzy chcą go dawać jako pierwszego bramkarza. Parodia. Trzeba kupić dwóch dobrych bramkarzy na przyszły sezon. Jeden młody, a drugi np. Reina ? doświadczony.
0
Tak się wygląda jak się ma umowę podpisaną z BOSSSEM :)))
0
Zaraz wróci szanwone grono gimnazjalistów tej strony i będziecie mieli dyskusje :))))
0
Każdy ma prawo do własnego zdania. Ja uważam, że coraz większe skrzypce będzie odgrywał Neymar, a nie Messi.
0
Na CHWILĘ obecną najlepszym piłkarzem świata jest właśnie CR7 :)
0
No właśnie nie ma żadnego związku. Nie wiesz jakby było.
0
A jakie ma to znaczenie ? Napisałam ROK W ROK, a nie tylko w tym roku.
0
No i bardzo dobrze. Głosowanie rok, w rok powinno trwać ile tylko się da, aby właśnie m.in można by było uwzględniać mecze, które dają awans na największą imprezę świata.