7

Ansu powinien zostać chociażby na ten sezon . Jeśli nic nie pokaże, to wtedy sprzedać . Ja ciagle wierze w tego chłopaka .

0

@Kamil_R z lojalnym składem

0

@Ali3231 pewien znany ktoś, kto miał dom i sad xD

1

@Kilotopy no ja tez iOS . Na kobity androidzie to samo .

36

Czy ktoś z Adminów może coś zrobić z tą stroną w końcu ? Sama się odświeża, przeskakuje tekst itd . Już miesiąc to trwa . Mowa oczywiście o wersji mobilnej .

0

@Mjksk samym rozwijaniem piłkarzy, nie wygramy LM . Trzeba w końcu coś osiągnąć w Europie .

1

Niech ktoś mi wyjaśni w końcu jak to wyglada . Chłop opłaca klauzule, ale nie może odejść ? Ktoś może orientuje się w tym temacie ?

2

Z niewolnika nie ma pracownika .

1

@Rust_Cohle hahaha, dobrze napisali :)

1

@OnlyCules też miałem zamiar wykupić … Jak ktoś wykupi, to proszę o info, czy działa należycie .

0

@Gaucho a no właśnie . On musi sam się wykupić przecież :)

0

@Fake69 dlatego pisze, że nie wiem jak to działa . Mi głównie chodzi o to, że kolejny dzień nie ma oficjalki .

1

@Albatros mnie dziwi to, że nie ma oficjalki i dlatego mi przyszło do głowy, że coś może być nie tak, a biorąc pod uwagę „Zdrowie” Demebele, pierwsza myśl - nie przeszedł testów xD

0

@Albatros a to ciekawy temat . Niestety nie mam takiej wiedzy . Moze to działa na zasadzie REKLAMACJI xD

0

@Albatros u nas trybuny jak nic . Chyba, że ktoś by się nabrał i go wziął xD

2

A co jeśli Demebele nie przejdzie testów medycznych ? :)) To by było dopiero kino :D

0

@kamil9040 tak . Możesz nawet pod USB sobie podłączyć .

0

@barcafan1789 nie . Za to Podolskiego zrobiłem i jutro będzie testowany . Wkurza mnie w Kounde, że ES nawet update face nie zrobili mu .

0

@Gaunter kupowałem w kwietniu w Lublinie i jestem zadowolony (póki co :D) .

0

@Uukasz_93 Bernardo jest dla nas poza zasięgiem . My jeszcze nawet nie zarejestrowaliśmy wszystkich zawodników . Nie mam pojęcia tak na prawdę jak wyglądają nasze finanse, ale wnioskuje, że nie zbyt dobrze .

2

Nie pamietam autora postu, ale mniej więcej treść . To było tok temu jak podpisaliśmy Dembele, to autor napisał , że za rok i tak nas z agentem wydyma . I cyk, sprawdziło się :)

0

@SinMistico chyba Ty .

1

@kanver_ myślałem, że tylko u mnie tak jest … Już mnie to wkur…..

2

Czy tylko u mnie od kilku dni strona gowniano działa ? Teraz, to nawet aktualizacji mi nie pokazuje .

1

@DJ6 Przecież Kamad, to całkiem inny profil zawodnika .

4

@prokofiew otóż w PSG, jeszcze wyjdzie tak, że zagra 90% możliwych meczy i wykręci konkretne liczby .

2

Nawet jeśli odejdzie, to i tak będę mu kibicował . Lubię tego piłkarza, mimo jego częstych urazów .

0

Czy mógłby ktoś napisać, jak sprawował się Oriol Romeu ?

2

Dla mnie są świetne i na pewno kupię :)

0

@gumaz i to jakimi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?