Czy ktoś z Adminów może coś zrobić z tą stroną w końcu ? Sama się odświeża, przeskakuje tekst itd . Już miesiąc to trwa . Mowa oczywiście o wersji mobilnej .
@Albatros mnie dziwi to, że nie ma oficjalki i dlatego mi przyszło do głowy, że coś może być nie tak, a biorąc pod uwagę „Zdrowie” Demebele, pierwsza myśl - nie przeszedł testów xD
@Uukasz_93 Bernardo jest dla nas poza zasięgiem . My jeszcze nawet nie zarejestrowaliśmy wszystkich zawodników . Nie mam pojęcia tak na prawdę jak wyglądają nasze finanse, ale wnioskuje, że nie zbyt dobrze .
Nie pamietam autora postu, ale mniej więcej treść . To było tok temu jak podpisaliśmy Dembele, to autor napisał , że za rok i tak nas z agentem wydyma . I cyk, sprawdziło się :)
7
Ansu powinien zostać chociażby na ten sezon . Jeśli nic nie pokaże, to wtedy sprzedać . Ja ciagle wierze w tego chłopaka .
0
@Kamil_R z lojalnym składem
0
@Ali3231 pewien znany ktoś, kto miał dom i sad xD
1
@Kilotopy no ja tez iOS . Na kobity androidzie to samo .
36
Czy ktoś z Adminów może coś zrobić z tą stroną w końcu ? Sama się odświeża, przeskakuje tekst itd . Już miesiąc to trwa . Mowa oczywiście o wersji mobilnej .
0
@Mjksk samym rozwijaniem piłkarzy, nie wygramy LM . Trzeba w końcu coś osiągnąć w Europie .
1
Niech ktoś mi wyjaśni w końcu jak to wyglada . Chłop opłaca klauzule, ale nie może odejść ? Ktoś może orientuje się w tym temacie ?
2
Z niewolnika nie ma pracownika .
1
@Rust_Cohle hahaha, dobrze napisali :)
1
@OnlyCules też miałem zamiar wykupić … Jak ktoś wykupi, to proszę o info, czy działa należycie .
0
@Gaucho a no właśnie . On musi sam się wykupić przecież :)
0
@Fake69 dlatego pisze, że nie wiem jak to działa . Mi głównie chodzi o to, że kolejny dzień nie ma oficjalki .
1
@Albatros mnie dziwi to, że nie ma oficjalki i dlatego mi przyszło do głowy, że coś może być nie tak, a biorąc pod uwagę „Zdrowie” Demebele, pierwsza myśl - nie przeszedł testów xD
0
@Albatros a to ciekawy temat . Niestety nie mam takiej wiedzy . Moze to działa na zasadzie REKLAMACJI xD
0
@Albatros u nas trybuny jak nic . Chyba, że ktoś by się nabrał i go wziął xD
2
A co jeśli Demebele nie przejdzie testów medycznych ? :)) To by było dopiero kino :D
0
@kamil9040 tak . Możesz nawet pod USB sobie podłączyć .
0
@barcafan1789 nie . Za to Podolskiego zrobiłem i jutro będzie testowany . Wkurza mnie w Kounde, że ES nawet update face nie zrobili mu .
0
@Gaunter kupowałem w kwietniu w Lublinie i jestem zadowolony (póki co :D) .
0
@Uukasz_93 Bernardo jest dla nas poza zasięgiem . My jeszcze nawet nie zarejestrowaliśmy wszystkich zawodników . Nie mam pojęcia tak na prawdę jak wyglądają nasze finanse, ale wnioskuje, że nie zbyt dobrze .
2
Nie pamietam autora postu, ale mniej więcej treść . To było tok temu jak podpisaliśmy Dembele, to autor napisał , że za rok i tak nas z agentem wydyma . I cyk, sprawdziło się :)
0
@SinMistico chyba Ty .
1
@kanver_ myślałem, że tylko u mnie tak jest … Już mnie to wkur…..
2
Czy tylko u mnie od kilku dni strona gowniano działa ? Teraz, to nawet aktualizacji mi nie pokazuje .
1
@DJ6 Przecież Kamad, to całkiem inny profil zawodnika .
4
@prokofiew otóż w PSG, jeszcze wyjdzie tak, że zagra 90% możliwych meczy i wykręci konkretne liczby .
2
Nawet jeśli odejdzie, to i tak będę mu kibicował . Lubię tego piłkarza, mimo jego częstych urazów .
0
Czy mógłby ktoś napisać, jak sprawował się Oriol Romeu ?
2
Dla mnie są świetne i na pewno kupię :)
0
@gumaz i to jakimi .