@Pustelnik jak oglądam City, to widzę bardzo duże podobieństwo do lat świetności Barcy i wiesz co jest w tym najgorsze ? Nachodzi mnie smutek i świadomość tego, że z Xavim tego nigdy nie doświadczymy . Nie krytykuje Xaviego, ale chyba przejęcie pierwszego tak wielkiego klubu, to nie dla niego .
Pora pomyśleć nad tym czy Pedriego może brać pod uwagę jako zawodnika pierwszej 11 stki . Jak tak dalej będzie, to kontuzje zniszczą mu karierę . Odkąd u Nas jest to chyba 1/3 sezonu siedzi u lekarza .
Ludzie się cieszą z wyniku KO, ale chyba tutaj nikt nie pamięta czasów ich rządów (PO) … Jeszcze będziecie tęsknić za PiSem . Jedni i drudzy siebie warci, ale PO to najgorsze co mogło Nas spotkać . Możecie mnie rugać, ale wspomnicie ten post jeszcze za jakiś czas …
0
@Rewolucja123 polecam zespół Snowgoons .
1
@Pustelnik jak oglądam City, to widzę bardzo duże podobieństwo do lat świetności Barcy i wiesz co jest w tym najgorsze ? Nachodzi mnie smutek i świadomość tego, że z Xavim tego nigdy nie doświadczymy . Nie krytykuje Xaviego, ale chyba przejęcie pierwszego tak wielkiego klubu, to nie dla niego .
0
Już sewery padły na Clout ? Hahahah
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Kazragore Herbapol robi takie kosmetyki
0
Posiadam na sell, kod do Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc . Ktoś chętny ? Za 20 zł sprzedam .
0
Jak Nam nikt nie wróci po kontuzji na Real, to nie będzie wesoło .
0
@Emhyr tak samo . Już ilu było nowych Messich, Xavich itd …
3
Pora pomyśleć nad tym czy Pedriego może brać pod uwagę jako zawodnika pierwszej 11 stki . Jak tak dalej będzie, to kontuzje zniszczą mu karierę . Odkąd u Nas jest to chyba 1/3 sezonu siedzi u lekarza .
0
@Emhyr fake to jest
0
@pt9 gratki . Daj znać jak ten Ribery
0
@_barti nie, ale gałę już tak
2
@KamQiX ja nie wierzę w Tuska, bo dobrze pamiętam co było za jego kadencji .
0
@michaleu za krótko pewnie żyjesz skoro nie pamiętasz co było za PO .
0
Komentarz usunięty
1
@Ptasior a afera z Ambergoldem i powiązany z Nią syn Tuska ?
2
@Wojcio dokładnie . Razem z Jarkiem i Tuskiem powinien wypier****
3
Ludzie się cieszą z wyniku KO, ale chyba tutaj nikt nie pamięta czasów ich rządów (PO) … Jeszcze będziecie tęsknić za PiSem . Jedni i drudzy siebie warci, ale PO to najgorsze co mogło Nas spotkać . Możecie mnie rugać, ale wspomnicie ten post jeszcze za jakiś czas …
1
@Veysel pamiętam go bardzo dobrze i liczyłem na Niego . Wydaje mi się, że zbyt wcześnie się go pozbyliśmy .
2
Dzisiaj tak mi przypomniał się Quaresma i zastanawiam się jak on sobie niemporadził u Nas . Miał mega talent …
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@ChampionLW masz może link ?
0
Podrzuci ktoś link na priv ?
0
Chujowy mecz … Masa niestrzelonych sytuacji .
0
@LS i na PO pewien Brazylijczyk . Wchodzą mu te dzisiaj wrzutki jak wejście do łazienki w klubie :)
0
Dzisiaj oficjalna premiera EA FC24 . Zobaczcie sobie to :
https://vm.tiktok.com/ZGJvXtvAn/
0
Może komuś z graczy się spodoba :
https://vm.tiktok.com/ZGJvhVvXT/
0
Według mnie nie było kontaktu …
0
@PawkoFCB ogólnie, to chyba najbardziej wkur*** griddy xD
0
Zapraszam graczy EA FC 24 :)
https://vm.tiktok.com/ZGJvFcdtJ/