0

@Rewolucja123 polecam zespół Snowgoons .

1

@Pustelnik jak oglądam City, to widzę bardzo duże podobieństwo do lat świetności Barcy i wiesz co jest w tym najgorsze ? Nachodzi mnie smutek i świadomość tego, że z Xavim tego nigdy nie doświadczymy . Nie krytykuje Xaviego, ale chyba przejęcie pierwszego tak wielkiego klubu, to nie dla niego .

0

Już sewery padły na Clout ? Hahahah

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Kazragore Herbapol robi takie kosmetyki

0

Posiadam na sell, kod do Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc . Ktoś chętny ? Za 20 zł sprzedam .

0

Jak Nam nikt nie wróci po kontuzji na Real, to nie będzie wesoło .

0

@Emhyr tak samo . Już ilu było nowych Messich, Xavich itd …

3

Pora pomyśleć nad tym czy Pedriego może brać pod uwagę jako zawodnika pierwszej 11 stki . Jak tak dalej będzie, to kontuzje zniszczą mu karierę . Odkąd u Nas jest to chyba 1/3 sezonu siedzi u lekarza .

0

@Emhyr fake to jest

0

@pt9 gratki . Daj znać jak ten Ribery

0

@_barti nie, ale gałę już tak

2

@KamQiX ja nie wierzę w Tuska, bo dobrze pamiętam co było za jego kadencji .

0

@michaleu za krótko pewnie żyjesz skoro nie pamiętasz co było za PO .

0

Komentarz usunięty

1

@Ptasior a afera z Ambergoldem i powiązany z Nią syn Tuska ?

2

@Wojcio dokładnie . Razem z Jarkiem i Tuskiem powinien wypier****

3

Ludzie się cieszą z wyniku KO, ale chyba tutaj nikt nie pamięta czasów ich rządów (PO) … Jeszcze będziecie tęsknić za PiSem . Jedni i drudzy siebie warci, ale PO to najgorsze co mogło Nas spotkać . Możecie mnie rugać, ale wspomnicie ten post jeszcze za jakiś czas …

1

@Veysel pamiętam go bardzo dobrze i liczyłem na Niego . Wydaje mi się, że zbyt wcześnie się go pozbyliśmy .

2

Dzisiaj tak mi przypomniał się Quaresma i zastanawiam się jak on sobie niemporadził u Nas . Miał mega talent …

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@ChampionLW masz może link ?

0

Podrzuci ktoś link na priv ?

0

Chujowy mecz … Masa niestrzelonych sytuacji .

0

@LS i na PO pewien Brazylijczyk . Wchodzą mu te dzisiaj wrzutki jak wejście do łazienki w klubie :)

0

Dzisiaj oficjalna premiera EA FC24 . Zobaczcie sobie to :

https://vm.tiktok.com/ZGJvXtvAn/

0

Może komuś z graczy się spodoba :

https://vm.tiktok.com/ZGJvhVvXT/

0

Według mnie nie było kontaktu …

0

@PawkoFCB ogólnie, to chyba najbardziej wkur*** griddy xD

0

Zapraszam graczy EA FC 24 :)

https://vm.tiktok.com/ZGJvFcdtJ/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?