@Rl9k1nG nie widziałem artykułu . Gdzieś zapewne mi umknął, ale wystarczy, że oglądam mecze i widzę co się dzieje . Szkoda . Może jakbyśmy mieli jakiegoś lepszego GK, to aż tak by nie było .
@Rl9k1nG sam bym wyjechał do Wawki, ale żona nie chce . U mnie by się to wiązało z dużymi zmianami, chociażby ogarnąć dla dzieci nowe przedszkole itd . Może w przyszłości…
@Tigana albo Marquez może okazać się NOWYM PEPEM… Można byczku gdybać jedynie . Ja jestem za zatrudnieniem topowego trenera, ale takiemu trzeba sowicie zapłacić, oraz mieć pieniążki na transfery, które by chciał zrobić .
@Pressinho też się obawiam, że tak zrobią . Według mnie, pora przestać z tym całym DNA Barcy . Football się rozwinął, a my ciągle stoimy w miejscu . Nawet śmiem twierdzić, że dobrych kilka lat . Marzy mi się Klopp, ale czy przyjdzie w miejsce, gdzie nie ma pieniędzy ? Wątpię… On chciałby pewnie wzmocnień . No chyba, że kogoś by chciał sprzedać z podstawowych zawodników, którzy po słabym sezonie, niestety stracą na wartości .
Cieszę się, że pamiętam czasy, kiedy zastanawiałem się - ile w tym meczu strzelimy bramek. Dziś, to tylko wspomnienia . Teraz zastanawiam się, czy chociaż jedną strzelimy .
@DamianPSV przypomnij sobie początki Luis Suareza w Barcelonie . Kopał się po czole itp . Nie porównuje oczywiście Roque, do Sureza, bo to póki co jakby porównać Poloneza z Lambo . Chodzi o to, żeby dać mu czas i zobaczymy .
Cześć . Czy jest ktoś tutaj co gra w EA FC24 ? Aktualnie zaczynam streamować gierkę i fajnie by było, jakby ktoś wpadł chociażby pogadać, wymienić się doświadczeniem, spostrzeżeniami, czy również zagrać wspólny meczyk :) . Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam do zaobserwowania kanału :
0
@Rl9k1nG niech już Ter Stegen wraca, bo skończymy ligę z 60 bramkami straconymi z tym ręcznikiem . Fatalne ma statystki Peña .
0
@Rl9k1nG brejdak mieszka w Wawie i mówił, że tam o pracę nie jest ciężko .
0
@Rl9k1nG nie widziałem artykułu . Gdzieś zapewne mi umknął, ale wystarczy, że oglądam mecze i widzę co się dzieje . Szkoda . Może jakbyśmy mieli jakiegoś lepszego GK, to aż tak by nie było .
1
@Rl9k1nG sam bym wyjechał do Wawki, ale żona nie chce . U mnie by się to wiązało z dużymi zmianami, chociażby ogarnąć dla dzieci nowe przedszkole itd . Może w przyszłości…
0
Czy też uważacie, tak jak ja, że Peña, to ręcznik ? Ok, obrona daje d****, ale Nasz bramkarz, to chyba co 2 strzał w bramkę, wyciąga piłkę z siatki .
0
@Tigana albo Marquez może okazać się NOWYM PEPEM… Można byczku gdybać jedynie . Ja jestem za zatrudnieniem topowego trenera, ale takiemu trzeba sowicie zapłacić, oraz mieć pieniążki na transfery, które by chciał zrobić .
1
@VanBarca Emery, nadaje się do klubów średnich . Nie radzi sobie w Wielkich klubach .
0
@Faro nie będzie takiego ataku, bo nikt nie postawi na tak młode trio . Takie rzeczy to w Ajaxie jak już .
1
@pride1899 tak, chodzi o to, że grał w Barcelonie .
0
@Pressinho też się obawiam, że tak zrobią . Według mnie, pora przestać z tym całym DNA Barcy . Football się rozwinął, a my ciągle stoimy w miejscu . Nawet śmiem twierdzić, że dobrych kilka lat . Marzy mi się Klopp, ale czy przyjdzie w miejsce, gdzie nie ma pieniędzy ? Wątpię… On chciałby pewnie wzmocnień . No chyba, że kogoś by chciał sprzedać z podstawowych zawodników, którzy po słabym sezonie, niestety stracą na wartości .
1
Pena to ręcznik jakich mało
0
@Wojtek84 4-3 xD
1
Pena, to taki Karius . Co w bramkę to gol
0
@robertocarlos76 żadne „debilne” . To już się robi notoryczne, że tracimy bramki, gramy słabo i bez pomysłu .
0
@GM90 pięknie jest mieć takie wspomnienia :)
4
To nie było umyślne zagranie Lewego, ta piłka się odbiła xD
7
Cieszę się, że pamiętam czasy, kiedy zastanawiałem się - ile w tym meczu strzelimy bramek. Dziś, to tylko wspomnienia . Teraz zastanawiam się, czy chociaż jedną strzelimy .
1
#Lazabawa xD co mecz tracimy bramkę xD
0
@DamianPSV przypomnij sobie początki Luis Suareza w Barcelonie . Kopał się po czole itp . Nie porównuje oczywiście Roque, do Sureza, bo to póki co jakby porównać Poloneza z Lambo . Chodzi o to, żeby dać mu czas i zobaczymy .
6
Kurde, nawet nie jestem zły, albo coś, bo Athletic zasłużyło na ten awans.
0
@Rupert_Haubica to już zależy od otoczenia też jego . Gdzieś były artykuły, nawet tutaj na stronie, że jego papcio trochę ma nie równo pod sufitem .
0
@noface to Ci się wydaje tylko . Kiedyś też tak myślałem, ale z perspektywy boiska, to pewnie inaczej wygląda .
4
Jak oglądam Yamala, to przypomina mi się Neymar . Pięknie gra ten dzieciak .
0
@siara10 od korzenia
0
@Kidd ok. Dziękuję.
1
Cześć . Czy jest ktoś tutaj co gra w EA FC24 ? Aktualnie zaczynam streamować gierkę i fajnie by było, jakby ktoś wpadł chociażby pogadać, wymienić się doświadczeniem, spostrzeżeniami, czy również zagrać wspólny meczyk :) . Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam do zaobserwowania kanału :
https://www.twitch.tv/gamerzone_77
0
Co myślicie o plotce z Greenwoodem ?
0
@jaras121 wszystkiego najlepszego !
1
Ale jesteśmy chujowi .
0
@Manypijany niestety nie realne, ale marzy mi się Klopp