0

@Rl9k1nG niech już Ter Stegen wraca, bo skończymy ligę z 60 bramkami straconymi z tym ręcznikiem . Fatalne ma statystki Peña .

0

@Rl9k1nG brejdak mieszka w Wawie i mówił, że tam o pracę nie jest ciężko .

0

@Rl9k1nG nie widziałem artykułu . Gdzieś zapewne mi umknął, ale wystarczy, że oglądam mecze i widzę co się dzieje . Szkoda . Może jakbyśmy mieli jakiegoś lepszego GK, to aż tak by nie było .

1

@Rl9k1nG sam bym wyjechał do Wawki, ale żona nie chce . U mnie by się to wiązało z dużymi zmianami, chociażby ogarnąć dla dzieci nowe przedszkole itd . Może w przyszłości…

0

Czy też uważacie, tak jak ja, że Peña, to ręcznik ? Ok, obrona daje d****, ale Nasz bramkarz, to chyba co 2 strzał w bramkę, wyciąga piłkę z siatki .

0

@Tigana albo Marquez może okazać się NOWYM PEPEM… Można byczku gdybać jedynie . Ja jestem za zatrudnieniem topowego trenera, ale takiemu trzeba sowicie zapłacić, oraz mieć pieniążki na transfery, które by chciał zrobić .

1

@VanBarca Emery, nadaje się do klubów średnich . Nie radzi sobie w Wielkich klubach .

0

@Faro nie będzie takiego ataku, bo nikt nie postawi na tak młode trio . Takie rzeczy to w Ajaxie jak już .

1

@pride1899 tak, chodzi o to, że grał w Barcelonie .

0

@Pressinho też się obawiam, że tak zrobią . Według mnie, pora przestać z tym całym DNA Barcy . Football się rozwinął, a my ciągle stoimy w miejscu . Nawet śmiem twierdzić, że dobrych kilka lat . Marzy mi się Klopp, ale czy przyjdzie w miejsce, gdzie nie ma pieniędzy ? Wątpię… On chciałby pewnie wzmocnień . No chyba, że kogoś by chciał sprzedać z podstawowych zawodników, którzy po słabym sezonie, niestety stracą na wartości .

1

Pena to ręcznik jakich mało

0

@Wojtek84 4-3 xD

1

Pena, to taki Karius . Co w bramkę to gol

0

@robertocarlos76 żadne „debilne” . To już się robi notoryczne, że tracimy bramki, gramy słabo i bez pomysłu .

0

@GM90 pięknie jest mieć takie wspomnienia :)

4

To nie było umyślne zagranie Lewego, ta piłka się odbiła xD

7

Cieszę się, że pamiętam czasy, kiedy zastanawiałem się - ile w tym meczu strzelimy bramek. Dziś, to tylko wspomnienia . Teraz zastanawiam się, czy chociaż jedną strzelimy .

1

#Lazabawa xD co mecz tracimy bramkę xD

0

@DamianPSV przypomnij sobie początki Luis Suareza w Barcelonie . Kopał się po czole itp . Nie porównuje oczywiście Roque, do Sureza, bo to póki co jakby porównać Poloneza z Lambo . Chodzi o to, żeby dać mu czas i zobaczymy .

6

Kurde, nawet nie jestem zły, albo coś, bo Athletic zasłużyło na ten awans.

0

@Rupert_Haubica to już zależy od otoczenia też jego . Gdzieś były artykuły, nawet tutaj na stronie, że jego papcio trochę ma nie równo pod sufitem .

0

@noface to Ci się wydaje tylko . Kiedyś też tak myślałem, ale z perspektywy boiska, to pewnie inaczej wygląda .

4

Jak oglądam Yamala, to przypomina mi się Neymar . Pięknie gra ten dzieciak .

0

@siara10 od korzenia

0

@Kidd ok. Dziękuję.

1

Cześć . Czy jest ktoś tutaj co gra w EA FC24 ? Aktualnie zaczynam streamować gierkę i fajnie by było, jakby ktoś wpadł chociażby pogadać, wymienić się doświadczeniem, spostrzeżeniami, czy również zagrać wspólny meczyk :) . Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam do zaobserwowania kanału :

https://www.twitch.tv/gamerzone_77

0

Co myślicie o plotce z Greenwoodem ?

0

@jaras121 wszystkiego najlepszego !

1

Ale jesteśmy chujowi .

0

@Manypijany niestety nie realne, ale marzy mi się Klopp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?