3

To będzie bardzo ciężkie 45+, ale damy radę!!

1

Nie wiem jak, ale musimy strzelić gola, żeby było bezpieczniej.

0

Barcola to robi co chce

0

@Who_you_mam raczej EA FC

7

Widzę tutaj po komentarzach pełny optymizm odnośnie jutrzejszego meczu . Komentarze typu : jutro spacerek po PSG, albo łatwe u nas zwycięstwo itp. Pamiętajmy, że w Paryżu Nas zlekceważyli, a kibice brali zwycięstwo w ciemno… Proszę o chwilę powagi, bo wszystko może się jutro zdarzyć. Pokora jest pierwszym krokiem do zwycięstwa. Tego się trzymajmy.

0

@falcao1 jemu nawet nie miał kto zagrać normalnej piłki …

0

@kigani nawet dobrze przemyślany skład.

7

Piękny mecz . Ta radość Naszych chłopaków, jest taka szczera i widać, że chcą wygrać jak najwięcej. Trzymam kciuki! Mes Que un Club !!

0

@don'T.R.I.P.e jeśli będzie dalej łapał często kontuzje, to trzeba będzie.

0

Ile ogólnie zarobiliśmy za LM póki co. Można gdzieś to sprawdzić?

2

@Maynard666 za granicą pracuje i już nie czuję się Polakiem xD

0

@Pele1991 wiesz co? Ja bym mimo wszystko dał szanse na jeszcze jeden sezon. Patrz na Artete i jego Arsenal. Popatrz jak zaczynał ich trenować i wyniki. Nic powalającego, ale z czasem było co raz lepiej. To jest projekt długofalowy i my czegoś takiego też potrzebujemy. Wielu z Nas oczekuje trenera, który z marszu zacznie robić wyniki, ale takich trenerów obecnie na rynku nie ma, dlatego wydaje mi się, że trzeba dać jeszcze jeden sezon Xaviemu. Może jestem trochę zaślepiony wiarą w niego i nie myślę zdroworozsądkowo, ale cóż… Trzeba wierzyć, i tyle.

4

Spójrzcie ludzie co się wydarzyło. PSG miało nas u siebie rozjechać, a co wyszło ? Wygrana, walka do końca chłopaków i co najważniejsze - DECYZJE TRENERA. Xavi wiedział kiedy i kogo wpuścić. Rozgryzł Lucho. Jestem dumny, bo pokazaliśmy, że Barca, to nie tylko nazwa, tylko Mes Que un Club!!!

0

@FATTOMY kurde, mam to samo. Wydaje mi się, że pochopnie oceniłem
Xaviego…

6

Łzy szczęścia poleciały :) jestem dumny z zawodników i z trenera, bo zmiany trafione idealnie.

0

@poskus masz jakieś si ? Czy esemesi ?

0

Ależ nam szacunek okazał Dembele za te wszystkie lata xD

0

Yamal musi się obudzić.

0

Raphinha jak zwykle będzie potrzebował 100 setek, żeby 1 strzelić.

1

@Bobo25 miejmy nadzieję, że to okres przejściowy :)

1

@Bobo25 moja też ma 7 i chyba wiem co przechodzisz, bo mam to samo. Pytałem żony czy okres zaczyna się od 7 roku życia xD hahaha

0

@Bobo25 masz rację :) a Ty nie masz się z czego cieszyć? :) Ja mam do tego 2 małych dzieciaków w domu, i chyba z tego najbardziej się cieszę, aczkolwiek czasami tak potrafią dać w kość, że szok :D

23

Może zabrzmi to dość absurdalnie, ale po latach kryzysu w LM, jestem zadowolony z tego, w jakim miejscu się znajdujemy i bez względu na to, czy awansujemy, to cieszę się. VeB!

0

@swiergol2 rzygam tym człekokształtnym

1

Standardowy gol z dupy w wykonaniu Madrycikow zaliczony xD

0

@Deviler właśnie tak się czuję . Tak dziko i to bardzo.

0

@MesQueUnClub_87 no ja czuję się strasznie dziwnie w tym aucie. W poprzednim, to czułem się jak król.

0

@bartekvisca dziękuję :)

1

@fcbarcafan19 Opel Astra H 1.7 CDTI 2009 po lifcie

1

@MesQueUnClub_87 chociaż ktoś normalnie odpisał. Dziękuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?