Widzę tutaj po komentarzach pełny optymizm odnośnie jutrzejszego meczu . Komentarze typu : jutro spacerek po PSG, albo łatwe u nas zwycięstwo itp. Pamiętajmy, że w Paryżu Nas zlekceważyli, a kibice brali zwycięstwo w ciemno… Proszę o chwilę powagi, bo wszystko może się jutro zdarzyć. Pokora jest pierwszym krokiem do zwycięstwa. Tego się trzymajmy.
@Pele1991 wiesz co? Ja bym mimo wszystko dał szanse na jeszcze jeden sezon. Patrz na Artete i jego Arsenal. Popatrz jak zaczynał ich trenować i wyniki. Nic powalającego, ale z czasem było co raz lepiej. To jest projekt długofalowy i my czegoś takiego też potrzebujemy. Wielu z Nas oczekuje trenera, który z marszu zacznie robić wyniki, ale takich trenerów obecnie na rynku nie ma, dlatego wydaje mi się, że trzeba dać jeszcze jeden sezon Xaviemu. Może jestem trochę zaślepiony wiarą w niego i nie myślę zdroworozsądkowo, ale cóż… Trzeba wierzyć, i tyle.
Spójrzcie ludzie co się wydarzyło. PSG miało nas u siebie rozjechać, a co wyszło ? Wygrana, walka do końca chłopaków i co najważniejsze - DECYZJE TRENERA. Xavi wiedział kiedy i kogo wpuścić. Rozgryzł Lucho. Jestem dumny, bo pokazaliśmy, że Barca, to nie tylko nazwa, tylko Mes Que un Club!!!
@Bobo25 masz rację :) a Ty nie masz się z czego cieszyć? :) Ja mam do tego 2 małych dzieciaków w domu, i chyba z tego najbardziej się cieszę, aczkolwiek czasami tak potrafią dać w kość, że szok :D
Może zabrzmi to dość absurdalnie, ale po latach kryzysu w LM, jestem zadowolony z tego, w jakim miejscu się znajdujemy i bez względu na to, czy awansujemy, to cieszę się. VeB!
3
To będzie bardzo ciężkie 45+, ale damy radę!!
1
Nie wiem jak, ale musimy strzelić gola, żeby było bezpieczniej.
0
Barcola to robi co chce
0
@Who_you_mam raczej EA FC
7
Widzę tutaj po komentarzach pełny optymizm odnośnie jutrzejszego meczu . Komentarze typu : jutro spacerek po PSG, albo łatwe u nas zwycięstwo itp. Pamiętajmy, że w Paryżu Nas zlekceważyli, a kibice brali zwycięstwo w ciemno… Proszę o chwilę powagi, bo wszystko może się jutro zdarzyć. Pokora jest pierwszym krokiem do zwycięstwa. Tego się trzymajmy.
0
@falcao1 jemu nawet nie miał kto zagrać normalnej piłki …
0
@kigani nawet dobrze przemyślany skład.
7
Piękny mecz . Ta radość Naszych chłopaków, jest taka szczera i widać, że chcą wygrać jak najwięcej. Trzymam kciuki! Mes Que un Club !!
0
@don'T.R.I.P.e jeśli będzie dalej łapał często kontuzje, to trzeba będzie.
0
Ile ogólnie zarobiliśmy za LM póki co. Można gdzieś to sprawdzić?
2
@Maynard666 za granicą pracuje i już nie czuję się Polakiem xD
0
@Pele1991 wiesz co? Ja bym mimo wszystko dał szanse na jeszcze jeden sezon. Patrz na Artete i jego Arsenal. Popatrz jak zaczynał ich trenować i wyniki. Nic powalającego, ale z czasem było co raz lepiej. To jest projekt długofalowy i my czegoś takiego też potrzebujemy. Wielu z Nas oczekuje trenera, który z marszu zacznie robić wyniki, ale takich trenerów obecnie na rynku nie ma, dlatego wydaje mi się, że trzeba dać jeszcze jeden sezon Xaviemu. Może jestem trochę zaślepiony wiarą w niego i nie myślę zdroworozsądkowo, ale cóż… Trzeba wierzyć, i tyle.
4
Spójrzcie ludzie co się wydarzyło. PSG miało nas u siebie rozjechać, a co wyszło ? Wygrana, walka do końca chłopaków i co najważniejsze - DECYZJE TRENERA. Xavi wiedział kiedy i kogo wpuścić. Rozgryzł Lucho. Jestem dumny, bo pokazaliśmy, że Barca, to nie tylko nazwa, tylko Mes Que un Club!!!
0
@FATTOMY kurde, mam to samo. Wydaje mi się, że pochopnie oceniłem
Xaviego…
6
Łzy szczęścia poleciały :) jestem dumny z zawodników i z trenera, bo zmiany trafione idealnie.
0
@poskus masz jakieś si ? Czy esemesi ?
0
Ależ nam szacunek okazał Dembele za te wszystkie lata xD
0
Yamal musi się obudzić.
0
Raphinha jak zwykle będzie potrzebował 100 setek, żeby 1 strzelić.
1
@Bobo25 miejmy nadzieję, że to okres przejściowy :)
1
@Bobo25 moja też ma 7 i chyba wiem co przechodzisz, bo mam to samo. Pytałem żony czy okres zaczyna się od 7 roku życia xD hahaha
0
@Bobo25 masz rację :) a Ty nie masz się z czego cieszyć? :) Ja mam do tego 2 małych dzieciaków w domu, i chyba z tego najbardziej się cieszę, aczkolwiek czasami tak potrafią dać w kość, że szok :D
23
Może zabrzmi to dość absurdalnie, ale po latach kryzysu w LM, jestem zadowolony z tego, w jakim miejscu się znajdujemy i bez względu na to, czy awansujemy, to cieszę się. VeB!
0
@swiergol2 rzygam tym człekokształtnym
1
Standardowy gol z dupy w wykonaniu Madrycikow zaliczony xD
0
@Deviler właśnie tak się czuję . Tak dziko i to bardzo.
0
@MesQueUnClub_87 no ja czuję się strasznie dziwnie w tym aucie. W poprzednim, to czułem się jak król.
0
@bartekvisca dziękuję :)
1
@fcbarcafan19 Opel Astra H 1.7 CDTI 2009 po lifcie
1
@MesQueUnClub_87 chociaż ktoś normalnie odpisał. Dziękuję