1

Bez dostawania szans, to on nie będzie Tygrysem. Powinien zostać i otrzymać szansę gry. Bez minut, to nic z niego nie będzie. Trzymam kciuki, że zostanie i otrzyma szansę na grę.

2

@97ketrab Pena już pokazał jaki z niego pędzel.

1

Dawać zboka do Nas xD

0

@aleksandrowielki raczej nie jest na sprzedaż xD

0

@Łuk@sz otóż nie mam, myślałem, że ktoś w dyskusji poda lepszą opcję.

0

Ciekawe ile byliby w stanie zapłacić i czy za te pieniądze można byłoby kupić kogoś lepszego.

0

@Bartas7VeB prawda! Póki co, to kolejny sezon z Xavim. Chyba, że wydarzy się coś nieoczywistego.

0

@HypeR no właśnie. Pytanie czy Xavi, by go nie zepsuł…

0

Gdyby były pieniążki, to Wirtz tak czy nie?

0

@tadzik447 jeśli chodzi Ci o Dudka, to nie on.

0

@kulek22 ok, dziękuję za odpowiedź :) To mój pierwszy diesel i wolę zapytać kogoś kto już posiada o różne tematy.

0

@kulek22 jutro będę tankował i zastanawiałem się czy nie dolać czegoś. Czy nic nie spierd**** i czy faktycznie te preparaty działają :)

0

Czy jest tutaj posiadacz diesla i czyścił sam wtryskiwacze np.k2 poprzez dolaniu do paliwa?

0

@Tadeusz0312 też bym poprosił xD

0

@SeWo77 to nie jest szrot. Bardzo fajne auto.

0

Cześć. Szukam jakiegoś interfejsu OBD II, do monitorowania DPF w Oplu Astra H? Ktoś coś?

0

@Tomek54321 tak będzie. Jeżeli odpowiednio zarząd nie zareaguje, KONKRETNYMI wzmocnieniami, trenerem z pierwszej półki i zrobieniu porządku z Naszymi finansami, to czekają Nas lata posuchy… I to dość długie…

1

Dlaczego mnie odejdziemy od tej już słabej filozofii? Czy w końcu ktoś przejrzy na oczy i zaczniemy grać nowoczesny futbol? Wystarczy już tych trenerów z DNA. Pora ściągnąć topowego trenera. Niech Xavi jednak odejdzie, bo w kolejnym sezonie też nic nie wygramy.

0

Tą murawa jest jakaś dziwna, czy mi się wydaje?

0

@Kamiloza91 marsz pogrzebowy xD

1

@Kuba_1 sam jego ryj wkurwia.

2

@sila101 przez 23 sezony byliśmy w 2 lidze i wiadomo, że im wyższa liga, tym bardziej się piłkarz rozwinie.

2

@BORO_12 gadasz głupoty. Przez 23 sezonu byliśmy w 2 lidze, gdzie wypuściliśmy masę talentów. A jak byliśmy w 3, to dlatego, że nie potrafiliśmy awansować.

6

Oby tylko nie ten Olmo…

4

Czyżby powtórka finału z 2013r ? Oby!

1

@Hajny ciężko stwierdzić.

0

@reloaded w punkt!

1

WWO, ZIP Skład, Molesta, Hemp Gru, WNB, WSP, Peja, PiH, 2Pac, Xzibit, DMX, Cypress Hill, N.W.A.

1

@Popitek12 to ile Ty masz lat?

7

@Lanosss Auba o wiele lepsze liczby by wykręcił i bardzo mi szkoda, że go sprzedali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?