@Luciano99 piekna pogoda, piękne miasto… można wymieniać i wymieniać… a gra piach taki, że powinien rok na Syberii przesiedzieć, żeby docenić to co ma i wziąć się w garść.
@Arden to raczej było najgłupsze i najniebezpieczniejsze. Miałem przez pewien czas depresję… i chciałem strzelić samobója. Kumpel w ostatniej chwili mnie odciął. Wstydzę się do dzisiaj tego co chciałem zrobić, a minęło już 15 lat od tej sytuacji. Dzisiaj cieszę się i kocham życie.
@mmaciass dziękuję. U Nas migdały są ok. Przegroda nosa tak samo, wszystko co możliwe zostało sprawdzone. Mieliśmy Immunotrofine i nic nie pomogła. Może z tą szczepionką spróbujemy. Syn ma 3,5roku, więc może już by mógł ją wziąć.
Może ktoś ma pomysł co zrobić? Syn non stop ma katar (gluta). Po antybiotyku przechodziło, natomiast teraz nawet po antybiotyku nic nie pomogło. Od 6 tygodni non stop ma gluta. Byliśmy, u laryngologa, alergologa, pulmonologa i wykonywali przeróżne badania. Kompletnie nic nie wyszło. Twierdzą, że nic mu nie jest. Skoro nic mu nie jest, to skąd ten glut? Ma ktoś pomysł, gdzie i do jakiego lekarza się udać. Jestem z Lublina.
@Moxley Laporta, to miękka faja, populista i rasowy polityk. Prezesem to on nie jest. Najlepiej byłoby, gdyby złożono wotum nieufności, bo on klub ciągnie do dołu. Ta kadencja mu nie wyszła.
4
Czyżby powtórka finału z 2013r ? Oby!
1
@Hajny ciężko stwierdzić.
0
@reloaded w punkt!
1
WWO, ZIP Skład, Molesta, Hemp Gru, WNB, WSP, Peja, PiH, 2Pac, Xzibit, DMX, Cypress Hill, N.W.A.
1
@Popitek12 to ile Ty masz lat?
7
@Lanosss Auba o wiele lepsze liczby by wykręcił i bardzo mi szkoda, że go sprzedali.
1
@Luciano99 piekna pogoda, piękne miasto… można wymieniać i wymieniać… a gra piach taki, że powinien rok na Syberii przesiedzieć, żeby docenić to co ma i wziąć się w garść.
8
@Arden samotność…
0
@Szreko oglądam od jakiegoś czasu ich i strasznie przykuł moją uwagę ten chłopak i też uważam, że kozak chłopak.
26
@Arden to raczej było najgłupsze i najniebezpieczniejsze. Miałem przez pewien czas depresję… i chciałem strzelić samobója. Kumpel w ostatniej chwili mnie odciął. Wstydzę się do dzisiaj tego co chciałem zrobić, a minęło już 15 lat od tej sytuacji. Dzisiaj cieszę się i kocham życie.
0
Co sądzicie o Eze z Crystal Palace?
0
@JordiAlbion odstawiliśmy mu nabiał i jakby gorzej jest xD
0
@esem91 miał badania w tym kierunku i wszystko ok.
0
@July_6_BcN wszystko przerobione i wciąż to samo.
0
@mmaciass dziękuję. U Nas migdały są ok. Przegroda nosa tak samo, wszystko co możliwe zostało sprawdzone. Mieliśmy Immunotrofine i nic nie pomogła. Może z tą szczepionką spróbujemy. Syn ma 3,5roku, więc może już by mógł ją wziąć.
0
@Lucyfffer miał sprawdzane i wszystko ok.
0
@szymonekk dla mnie, to nie jest śmieszne. Powinni się wstydzić tego, ale pewnie w większości to gówniarze piszą.
0
Może ktoś ma pomysł co zrobić? Syn non stop ma katar (gluta). Po antybiotyku przechodziło, natomiast teraz nawet po antybiotyku nic nie pomogło. Od 6 tygodni non stop ma gluta. Byliśmy, u laryngologa, alergologa, pulmonologa i wykonywali przeróżne badania. Kompletnie nic nie wyszło. Twierdzą, że nic mu nie jest. Skoro nic mu nie jest, to skąd ten glut? Ma ktoś pomysł, gdzie i do jakiego lekarza się udać. Jestem z Lublina.
0
@Kalipso dlaczego akurat 2137?
0
@Criss18Barca Foden
1
@Abelardo wotum nieufności powinni cules złożyć. Jak rasowy polityk, Laporta zamydlił wszystkim oczy.
6
@Moxley Laporta, to miękka faja, populista i rasowy polityk. Prezesem to on nie jest. Najlepiej byłoby, gdyby złożono wotum nieufności, bo on klub ciągnie do dołu. Ta kadencja mu nie wyszła.
3
Laporta, to chyba masochista jest…
1
Roque, do końca sezonu powinien grać w podstawie.
1
@mightyanaldevastator ŚPD!!
3
Ale my jesteśmy śmiesznym klubem xD
0
@sammu jak Felix strzeli, to idę lotka puścić.
5
@DJ1992 Christensen strzeli i Felix.
0
Te logo, to nie w piz***, nie w oko.
0
@bartekvisca Najwidoczniej Grosik, to miękka pała. Trza być twardym, a nie miętkim xD