4

Czyżby powtórka finału z 2013r ? Oby!

1

@Hajny ciężko stwierdzić.

0

@reloaded w punkt!

1

WWO, ZIP Skład, Molesta, Hemp Gru, WNB, WSP, Peja, PiH, 2Pac, Xzibit, DMX, Cypress Hill, N.W.A.

1

@Popitek12 to ile Ty masz lat?

7

@Lanosss Auba o wiele lepsze liczby by wykręcił i bardzo mi szkoda, że go sprzedali.

1

@Luciano99 piekna pogoda, piękne miasto… można wymieniać i wymieniać… a gra piach taki, że powinien rok na Syberii przesiedzieć, żeby docenić to co ma i wziąć się w garść.

8

@Arden samotność…

0

@Szreko oglądam od jakiegoś czasu ich i strasznie przykuł moją uwagę ten chłopak i też uważam, że kozak chłopak.

26

@Arden to raczej było najgłupsze i najniebezpieczniejsze. Miałem przez pewien czas depresję… i chciałem strzelić samobója. Kumpel w ostatniej chwili mnie odciął. Wstydzę się do dzisiaj tego co chciałem zrobić, a minęło już 15 lat od tej sytuacji. Dzisiaj cieszę się i kocham życie.

0

Co sądzicie o Eze z Crystal Palace?

0

@JordiAlbion odstawiliśmy mu nabiał i jakby gorzej jest xD

0

@esem91 miał badania w tym kierunku i wszystko ok.

0

@July_6_BcN wszystko przerobione i wciąż to samo.

0

@mmaciass dziękuję. U Nas migdały są ok. Przegroda nosa tak samo, wszystko co możliwe zostało sprawdzone. Mieliśmy Immunotrofine i nic nie pomogła. Może z tą szczepionką spróbujemy. Syn ma 3,5roku, więc może już by mógł ją wziąć.

0

@Lucyfffer miał sprawdzane i wszystko ok.

0

@szymonekk dla mnie, to nie jest śmieszne. Powinni się wstydzić tego, ale pewnie w większości to gówniarze piszą.

0

Może ktoś ma pomysł co zrobić? Syn non stop ma katar (gluta). Po antybiotyku przechodziło, natomiast teraz nawet po antybiotyku nic nie pomogło. Od 6 tygodni non stop ma gluta. Byliśmy, u laryngologa, alergologa, pulmonologa i wykonywali przeróżne badania. Kompletnie nic nie wyszło. Twierdzą, że nic mu nie jest. Skoro nic mu nie jest, to skąd ten glut? Ma ktoś pomysł, gdzie i do jakiego lekarza się udać. Jestem z Lublina.

0

@Kalipso dlaczego akurat 2137?

0

1

@Abelardo wotum nieufności powinni cules złożyć. Jak rasowy polityk, Laporta zamydlił wszystkim oczy.

6

@Moxley Laporta, to miękka faja, populista i rasowy polityk. Prezesem to on nie jest. Najlepiej byłoby, gdyby złożono wotum nieufności, bo on klub ciągnie do dołu. Ta kadencja mu nie wyszła.

3

Laporta, to chyba masochista jest…

1

Roque, do końca sezonu powinien grać w podstawie.

1

3

Ale my jesteśmy śmiesznym klubem xD

0

@sammu jak Felix strzeli, to idę lotka puścić.

5

@DJ1992 Christensen strzeli i Felix.

0

Te logo, to nie w piz***, nie w oko.

0

@bartekvisca Najwidoczniej Grosik, to miękka pała. Trza być twardym, a nie miętkim xD

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?