0

U u u ha ha, chce tylko grać w piłkę

0

Panie Lucas, coś przypomina ta sytuacja?

0

@Gaucho Isak, to leszcz.

1

@Xonar dawno. Już nawet nie pamiętam kiedy.

0

@krzakov Wiesz co? Nie lubię rozmawiać z osobami, które są ociężałe umysłowo :) Kończę tą zbędną dyskusję :)

0

@krzakov i mówi, to osoba, która ma nick prorosyjski :)

0

@krzakov nie tak jak u Ciebie.

0

@Crema Catalunya czekamy na Cancelo ? xD

2

Araujo „gra” swoje xD

0

@Tool mi tam się nie podoba Fermin, ale jego gra, to bardzo.

0

Ale śmiechłem xD

1

@krzakov Ty naucz się, gdzie stawia się znak interpunkcyjny, oraz zdanie, zawsze kończymy kropką.

0

@ShawnC ja również .

0

@Visca el Barca !! Ok, lepiej to wygląda :)

0

Ten herb nie mógłby być na sercu? Zawsze coś kombinują…

7

@pacior95 a jak się nie potoczy jak trzeba? Już Ansu miał być nowym Messim, a teraz grzeje ławę w Brighton xD

0

Jest porozumienie, co nie znaczy, że go kupimy. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Wolę dać komuś szansę z La Masi

7

@Explode dom pomocy społecznej :D

0

@Zbyszard kto wie…? Może akurat w przyszłym sezonie zacznie grać. I co wtedy powiesz? Pewnie „zawsze wierzyłem w niego, tylko pisałem, że potrzebuje minut”. Już gdzieś Twoje komentarze mi się przewinęły, jak po przegranych jechałeś Xaviego, a po wygranych go chwaliłeś :D

0

@normasubiektywna dokładnie. Jeśli nie będzie grał, to nic z niego nie będzie o zganianie wtedy na to, że jest słaby, był niewypałem, to dla mnie będzie stek bzdur. Musi chłopak zacząć regularnie grać. Innego wyjścia nie ma, żeby się rozwinął.

0

@Zbyszard jeżeli nie będzie grał regularnie, to nic z Niego nie będzie. Proste.

0

@MikeBajson w poniedziałek jadę do Niego. Mówił, że zobaczy co tam stuka. Jeździć mogę do tej pory, czy raczej nie?

0

@Afterlife tyle, że w kole nie słychać jak przed wymianą, a w kierownicy i to centralnie na znaczku. Tak też może być?

1

@TowarEK jak nikt go nie będzie chciał, to dać go do drugiej drużyny i niech łapie rytm.

0

@Afterlife może to być przez tą wymianę?

0

Odebrałem dzisiaj auto od mechanika i było wymieniane górne mocowanie MCPhersona po lewej stronie. Wydaje mi się, że po wymianie stuka w srodku kierownicy, przy logo, przy lekkim ruchu w lewo. Nie ma problemów przy mocnych skrętach itp.Nie ma problemów z kierowaniem auta. Stuka tak jakby „dawało znać”, że koła są na wprost. Głównie tak się dzieje przy stojącym aucie. Nie wiem, czy to coś do ponownego odstawienia auta do mechanika, ale dziwi mnie, że nie zwrócił uwagi na to. We wtorek auto było na stacji diagnostycznej i tez nic o tym nie powiedzieli. Czytałem, że to samo niby przejdzie, albo że jak nic się nie dzieje z kierowaniem, to bez sensu pchać się w koszta

2

@Miszak Tylko po Tusku można się tego spodziewać, bo jest rudy, a Xavi nie xD

0

@IMBALEO wlasnie! I tutaj użyłeś słowa klucz - „polityków”. Laporta mówił, to co cules chcieli usłyszeć. Wykorzystał swoje doświadczenie polityczne na przekonanie do siebie ludzi głosujących.

1

@4drian0 i na to, że „przy obecnej sytuacji, kontuzjach i błędach sędziowskich, ten sezon można uznać za udany”… i takie tam inne… Pitu,pitu.

1

@Rupert_Haubica już bym wolał jakiegoś bogatego Amerykanina… I powiem Ci, że zgadzam się co do sprzedaży, ale jakieś części udziałów, które po wyjściu z kryzysu można byłoby odkupić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?