0

@SeWo77 zapewne PO nie będzie chciało być gorsze :)

0

@michaleu oni wiele rzeczy mieli, tak samo jaki i PiS… Czekam na czasy, aż staniemy się ważni dla rządu. Póki co to nas dyma rząd wraz z systemem.

0

@Derean i to jest problem, bo jak nie będziemy znali planów, to wciąż będzie to samo, czy to będzie PiS rządził, czy PO, czy ktoś inny. Z resztą ja to żadnej partii nie wierzę, bo jedni i drudzy mają Nas w dupie.

2

Rozmawiałem dzisiaj z kumplem, który otwarcie mi powiedział, że głosował na PO i cieszył się, że Tusk został premierem. Mówił, że odkąd został wybrany na premiera, to żałuje, że głosował na PO, bo kompletnie nic Tusk przez tyle czasu nie zrobił dla Nas. I częściej pisze posty na X o PiS (dzień bez postu, dniem straconym), niż robi coś pożytecznego. Zapytałem go zatem - dlaczego w takim razie głosowałeś na PO? A on, że tylko po to, żeby PiS nie rządził.
Rozumiem jego decyzję, ale zapytałem, czy przed głosowaniem, zapoznał się z planem PO, to odpowiedział, że nie. I według mnie, to co druga osoba głosująca na PO, zrobiła tak samo. Takie czasy nadeszły.

0

Za 7 mln to mogą sobie Wawrzyniaka kupić

13

Na ch**** nam ten kaktus?

0

@Derean ok, dziękuję za odpowiedź.

0

@Luciano99 to dzisiaj raczej pod formą jest, ale jestem wciąż ciekawy jego talentu i chciałbym zobaczyć go w formie.

3

Oglądałem około 10 meczów AC Milanu i zawsze Leao grał słabo. Dzisiaj go oglądam i znowu to samo. Jest ktoś może tutaj co bardziej śledzi Serie A i mi powie - dlaczego on jest tak hypowany? Według mnie jest przeciętny, ale mogę się mylić.

0

@ACMaldini3 Holandia

1

@bartekvisca myślałem, że tylko ja mam takie odczucia.

1

@kanver_ 70 minimum. Nauczmy się zarabiać.

3

@Arden zaczyna się… chyba powinniśmy się przyzwyczajać powoli.

0

@PaPo otóż to! Święta prawda.

1

@David_Martin u mnie Afellay, Bartka, Eric Garcia

0

Cóż za piękna wiadomość, że klub z taką bogatą historią, będzie mógł przeprowadzać transfery :) niedługo będziemy się cieszyć, że boisko wykoszone, że Pan Laporta znalazł pieniądze na takie zlecenie xD… A tak szczerze, to smutne jest to w jakim położeniu finansowym jesteśmy.

0

@JordiAlbion tak. Do tego bym dorzucił jeszcze THS Klikę i oczywiście WSP.

0

@LambiPL pih to jest kozak.

0

@HypeR słucham starego rapu, bo na nim się wychowałem. Mało tego. Nie jestem patologiczny, nie mieszkam w patologii i sam jej nie tworzę. Co do ubrań pit bulla, to się zgodzę. Do tego jeszcze biała wpierd****olka xD

0

@LambiPL Słonia to bym zaliczył do horrorcore rapu :) Uwilebiam to w nim, że można powiedzieć, zapoczątkował taki rodzaj rapu w Polsce.

0

@Ruchks Intruz bardzo dobrze się zapowiadał. Na początku jeszcze jak wstąpił do Stepu to też było ok, ale z biegiem czasu coś nie pykło.

0

@MesQueUnClub_87 Ogólnie Sokół, to mój ulubiony raper. Myślałem bardziej o raperze, który nawija o ulicy jak Chada. Może źle zapytałem…

0

Najlepszy Polski uliczny raper ?
Moim wyborem, jest Chada. Podpiąłbym tutaj jeszcze Kaczego, ale chodzi o nasz nr1.
Zapraszam do dyskusji.

7

Syn Bena Stillera

0

@Ilo coś o tym wiesz, bo Twój mózg z klubem w tym samym szeregu stoi xD

0

@barcowy1899 dokładnie. Zrobili go w balona. Denisa w sumie też xD

1

@Radioactive9705 przykra sprawa…

2

@Radioactive9705 moja prababcia i pradziadek zostali tam rozstrzelani na oczach mojej babci. Babcia, aż do śmierci pamiętała ten dzień…

3

@Kgorecki2500 u mojej byłej, matka robiła z ziemniakami. Byłem w szoku jak to zobaczyłem xD ale wiecie co…? Cholernie mi smakowała :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?