0

@DonCarletto a to będę wiedział na przyszłość xD dzięki za pomoc.

0

Może ktoś mi nakreślić temat : zajmuje się produkcją muzyki i dodałem na LR link z YouTube za co dostałem bana. Czy coś się zmieniło na przestrzeni ostatniego czasu i nie można dodawać? Wcześniej nie było z t problemu.

0

@AmigoBlancos masz rację. Nie jednokrotnie ratował tyłek, a i tak nie jest doceniany. Myślę, że to będzie jego ostatni sezon w Madrycie. Nie wiem czemu, ale mam takie przeczucie.

2

@Guti84 u Was to pewnie serwery jak zwykle padły, że tu przyszłaś :))

6

Fajny ten Real, taki nie za mocny :))

0

@Bogan już zrobiłem :)

0

@Bogan ta… tylko trzeba mieć klucz xD

0

Hej. Potrzebuje pomocy. Chciałbym zainstalować Windows, ponieważ obecną wersję mam „krojoną”, a chciałbym oryginalną. Niestety jak robię przez Windows instalacje mam ten sam problem, że nie mogę aktywować Windows, ponieważ poprzednia wersja wiadomo jaka jest. Co proponujecie? Zrobić format dysku i od zera jakoś to zrobić, czy będzie to samo?

0

@WiernyKibic111 a musi ? Może nie czuję takiej potrzeby.

0

@MalanFCB a ja mam nadzieję, że zrobi na mnie chociażby odrobinę wrażenia, bo według mnie, nic nie pokazał, jest chaotyczny, bez skupienia i podaje do najbliższego. Oby to się zmieniło, to w sumie dopiero pierwszy mecz. Najważniejsze i tak są 3 pkt.

0

@BISHBASHBOSH 6. Środek pomocy nie istnieje, nie dają żadnych piłek…

0

@zygzakmaklini według mnie, również są najgorsi na boisku.

1

@Danny Gaucho to żeś mi ziomek humor poprawił :)

1

@Roni/VEB dzięki :)

0

Witam. Czy ktoś uczył się gry na gitarze z np. YouTube ?

0

Żeby tylko ojciec, nie zepsuł synowi kariery.

0

@Konstanty23 tak xD

0

@michasfcb89 dobre xD

5

@Litman uważaj jak nazywasz Laporte, bo ja za „oszusta”, dostałem bana :)

0

Nie śledziłem w poprzednim sezonie PL, ale po komentarzach widzę, że to nie byłby dobry transfer. Ktoś może nakreślić, jak się sprawował w poprzednim sezonie?

0

@FcPortoFan1999 ogólnie ten syf w Barcelonie, to się ciągnie latami i wątpię, żeby ktoś przyszedł normalny, to ogarnąć. Odnośnie Rosella, to nie wiem, ale to faktycznie dzięki niemu, kupiono Ronaldinho.

0

@A4ron mam wrażenie, że scenariusz zaczyna się niestety powtarzać .

0

@FcPortoFan1999 juz kolega napisał za co :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

A mnie uj obchodzi Real Madryt. Wszyscy płaczą jacy są potężni… Niech sobie będą. Niestety u Nas zarząd obecny, jak i poprzedni dają d…. I nie chce czytać, że Laporta robi wielką robotę. Robi, ale może 5% z tego co obiecał. Jest zwykłym mitomanem, obiecywał gruszki na wierzbie, jak to każdy polityk, żeby wygrać wybory… Klub dalej jest na dnie, w zarządzie większość szwagrów, dyrektorem Deco, co deko wie na temat zarządzania finansami i negocjacjami transferowymi. Mam potrzeba jeszcze z 10 lat, żeby wyjść z tego g…….., a czy Laporta jest odpowiednią osobą ? Nie. Przypomnijcie sobie za co wyleciał Laporta.

1

@FcPortoFan1999 Andrzej Strejlau

1

Barca dzwoniąca do Nico :
- Abonent tymczasowo niedostępny :)

1

@Pawlak1992 chyba najbardziej realne opcje dla niego.

1

Już ze 4 lata temu powinni się go pozbyć… Przeciętny piłkarz… Powodzenia w jakimś Getafe.

0

@Rifek szkoda, że tylko na Real :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?