0

@Criss18Barca u mnie sam szrot leci… Mam nadzieję, że na dniach jakieś fajne SBC dadzą, bo ikony nawet nie robiłem.

1

@Bobo25 dlatego ja oddaje w poniedziałki :)

0

@Barca_bwo szczerze? To zagrałem parę razy i jakoś mnie nie przekonuje… Kiedyś oporowo grałem od 2009 - 2012. Później zaczęło się pierdzielić coś u nich i już nie miałem funu z gry. Włączyłem sobie później 2023,2024 parę razy… i tragedia.

0

@Barca_bwo w sensie tej konkretnej gry, czy ogólnikowo?

0

@polokola akurat Rumunii są pracowici. Pracowałem z Nimi w Niemczech. Mało tego, jak potrzebował ktoś pomocy, to Rumun zawsze pomagał.

1

@dorszyk22 nie wiedziałem o tym :) dziękuję za wyjaśnienie :)

0

Odnoszę wrażenie, jakbym oglądał bramki z podwórkowej ligi.

0

@VamoSBarca88 myślałem też nad tym. Fajne pieniążki się zarabia w LBN na żurawiu.

1

@tadzik447 u mnie w poprzedniej firmie gościa wysyłali 11 razy na kurs wózków i za każdym razem nie zdawał. Wszyscy się śmieli z niego, a on miał, to gdzieś. Dlaczego? A no dlatego, że miał dużo mniej roboty i specjalnie oblewał egzaminy praktyczne :)

0

@VamoSBarca88 powodzenia :)i brakuje jedynie na żurawie, żeby mieć wszystkie uprawnienia jakie są możliwe :)

0

@Chaoss pytałem o coś mniej oczywistego, ale dzięki :)

0

@FloroFloro a co Ty chcesz od Święcickiego? Bardzo dobry komentator, a jak Ci nie pasuje, to wyłącz dźwięk :)

0

@Culer9002 ok, dziękuję :) Nie byłem tam jeszcze.

1

@Culer9002 to obowiązek :)

0

Witam. W czwartek będę w Białce Tatrzańskiej i chciałem zapytać, gdzie polecacie pójść?

0

@Rashest podpinam się do kolegi

0

@halfnolife podpinam się do komentarza

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@papryk13 podpinam się

0

@poskus jest napisane*

0

Czy to nie za Flicka Bayern chciał De Jonga? Ktoś może pamięta?

1

@PuszkinFan Ciepło

0

Jest ktoś może tutaj z Lublina i gra na hali? Chętnie bym gdzieś pograł :)

0

@Cvzx Flick pewnie przekazał mu inne założenia, ale Ferran, to Ferran… Nie wymagaj zbyt wiele od niego :)

0

@AduŚ07 co minutę strzelają sobie xD

0

Który według was transfer był gorszy ? Ferran, czy Coutinho ? Według mnie Ferran

1

@KrzysekFCB przepraszam.

11

Czy ktoś w tym klubie bierze jeszcze na poważnie Ferrana? Od niego to nawet Rasiak był lepszy.

0

@Herato przy następnej zagadace, oznacz mnie ????

0

Podobno Szczęsny z nerwów wypala 2 paczkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?