@Barca_bwo szczerze? To zagrałem parę razy i jakoś mnie nie przekonuje… Kiedyś oporowo grałem od 2009 - 2012. Później zaczęło się pierdzielić coś u nich i już nie miałem funu z gry. Włączyłem sobie później 2023,2024 parę razy… i tragedia.
@tadzik447 u mnie w poprzedniej firmie gościa wysyłali 11 razy na kurs wózków i za każdym razem nie zdawał. Wszyscy się śmieli z niego, a on miał, to gdzieś. Dlaczego? A no dlatego, że miał dużo mniej roboty i specjalnie oblewał egzaminy praktyczne :)
0
@Criss18Barca u mnie sam szrot leci… Mam nadzieję, że na dniach jakieś fajne SBC dadzą, bo ikony nawet nie robiłem.
1
@Bobo25 dlatego ja oddaje w poniedziałki :)
0
@Barca_bwo szczerze? To zagrałem parę razy i jakoś mnie nie przekonuje… Kiedyś oporowo grałem od 2009 - 2012. Później zaczęło się pierdzielić coś u nich i już nie miałem funu z gry. Włączyłem sobie później 2023,2024 parę razy… i tragedia.
0
@Barca_bwo w sensie tej konkretnej gry, czy ogólnikowo?
0
@polokola akurat Rumunii są pracowici. Pracowałem z Nimi w Niemczech. Mało tego, jak potrzebował ktoś pomocy, to Rumun zawsze pomagał.
1
@dorszyk22 nie wiedziałem o tym :) dziękuję za wyjaśnienie :)
0
Odnoszę wrażenie, jakbym oglądał bramki z podwórkowej ligi.
0
@VamoSBarca88 myślałem też nad tym. Fajne pieniążki się zarabia w LBN na żurawiu.
1
@tadzik447 u mnie w poprzedniej firmie gościa wysyłali 11 razy na kurs wózków i za każdym razem nie zdawał. Wszyscy się śmieli z niego, a on miał, to gdzieś. Dlaczego? A no dlatego, że miał dużo mniej roboty i specjalnie oblewał egzaminy praktyczne :)
0
@VamoSBarca88 powodzenia :)i brakuje jedynie na żurawie, żeby mieć wszystkie uprawnienia jakie są możliwe :)
0
@Chaoss pytałem o coś mniej oczywistego, ale dzięki :)
0
@FloroFloro a co Ty chcesz od Święcickiego? Bardzo dobry komentator, a jak Ci nie pasuje, to wyłącz dźwięk :)
0
@Culer9002 ok, dziękuję :) Nie byłem tam jeszcze.
1
@Culer9002 to obowiązek :)
0
Witam. W czwartek będę w Białce Tatrzańskiej i chciałem zapytać, gdzie polecacie pójść?
0
@Rashest podpinam się do kolegi
0
@halfnolife podpinam się do komentarza
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@papryk13 podpinam się
0
@poskus jest napisane*
0
Czy to nie za Flicka Bayern chciał De Jonga? Ktoś może pamięta?
1
@PuszkinFan Ciepło
0
Jest ktoś może tutaj z Lublina i gra na hali? Chętnie bym gdzieś pograł :)
0
@Cvzx Flick pewnie przekazał mu inne założenia, ale Ferran, to Ferran… Nie wymagaj zbyt wiele od niego :)
0
@AduŚ07 co minutę strzelają sobie xD
0
Który według was transfer był gorszy ? Ferran, czy Coutinho ? Według mnie Ferran
1
@KrzysekFCB przepraszam.
11
Czy ktoś w tym klubie bierze jeszcze na poważnie Ferrana? Od niego to nawet Rasiak był lepszy.
0
@Herato przy następnej zagadace, oznacz mnie ????
0
Podobno Szczęsny z nerwów wypala 2 paczkę.