Witam. Jest jakiś mechanik w naszej społeczności ? :) Posiadam Opla Astrę H i chciałem zapytać - czy lepiej wymienić EGR, czy kompletnie go wyprogramować?
Dzisiaj nastał mój przełom w karierze producenckiej i sprzedałem 11 bitów dla pewnego rapera :) Zarobiłem pierwsze swoje pieniądze - prawie 3,5 tys. I nie będę ukrywał, że pieniądze nie są ważne, bo są. Te pieniądze, to jest efekt lat, które przepracowałem, żeby być w tym miejscu w którym jestem.
@kaamil1910 wszyscy się tam z niego śmiali, to wszedł do federacji, rozstawił ich po kontach i do tego został milionerem. Strasznie się cieszę, że on wygrał.
0
@jacobFCB ok, dzięki za odpowiedź :)
0
@Gitarkafcb pomogło :)
0
Witam. Jest jakiś mechanik w naszej społeczności ? :) Posiadam Opla Astrę H i chciałem zapytać - czy lepiej wymienić EGR, czy kompletnie go wyprogramować?
7
Ależ to by była historia :)
0
@FCB_dimiC a nie na Świętego Dygdy?
0
@Kengo na 4 mecze 5 karnych bodajże.
0
Mbappe zweryfikowała LaLiga xD a tak szczerze, to spodziewałem się po nim o wiele więcej.
1
@MesQueUnClub_87 wszystkiego najlepszego!
0
@Mattems wszystkiego najlepszego :)
2
@MESSIah16 moim zdaniem ma rację i to całkowitą.
1
@MesQueUnClub_87 na necie parę znalazłem, ale nie wiem, jak jakościowo oni wypadają, a nie chce płacić za byle g….
1
Poleci ktoś dobrą stronę do firmy zajmującej się, produkcją ubrań? Potrzebuje zrobić bluzę i zależy mi na świetnej jakości.
0
Zna ktoś fajną stronę, do zaprojektowania koszulki/bluzy?
8
To jest fake xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BulaKG urlop :)
1
@Bilon87 zostaw suba, puść dalej i będzie super :) dla mnie to wiele :)
0
@Bilon87 to są darmowe, ale tylko do wykorzystania na YT :)
0
@Bilon87 wejdź na YT i dopisz do mojego nicku „Beats” i coś wybierz :)
1
@Martwy dziękuję :) bardzo wiele, to dla mnie znaczy!
3
Dzisiaj nastał mój przełom w karierze producenckiej i sprzedałem 11 bitów dla pewnego rapera :) Zarobiłem pierwsze swoje pieniądze - prawie 3,5 tys. I nie będę ukrywał, że pieniądze nie są ważne, bo są. Te pieniądze, to jest efekt lat, które przepracowałem, żeby być w tym miejscu w którym jestem.
0
@FCB_dimiC zesr*ałeś się? Słownik poprawił gamoniu. Jesteś na tej stronie, RZEBY szukać blenduw w pisowni, to szókaj.
4
@kaamil1910 wszyscy się tam z niego śmiali, to wszedł do federacji, rozstawił ich po kontach i do tego został milionerem. Strasznie się cieszę, że on wygrał.
0
@Chrupas już końcówka Ultimate jest xD ja mam drużynę 98 :D
0
Kolejny mecz Piotr Zielińskiego na ławce ? Ktoś wie co się dzieje?
0
@norbi77 przecież już ich telewizja montuje film xD
1
@Firestone dobre!
0
@Values dla nich jest uczciwie :)
4
Już się zaczyna…Nam sędziowie pomagają, lepiej zremisować uczciwie z Las Palmas niż kupować mecze przez 10 sezonów… WTF …?!!
3
Mbappe znowu hat-trick…