0

@jacobFCB ok, dzięki za odpowiedź :)

0

@Gitarkafcb pomogło :)

0

Witam. Jest jakiś mechanik w naszej społeczności ? :) Posiadam Opla Astrę H i chciałem zapytać - czy lepiej wymienić EGR, czy kompletnie go wyprogramować?

7

Ależ to by była historia :)

0

@FCB_dimiC a nie na Świętego Dygdy?

0

@Kengo na 4 mecze 5 karnych bodajże.

0

Mbappe zweryfikowała LaLiga xD a tak szczerze, to spodziewałem się po nim o wiele więcej.

1

@MesQueUnClub_87 wszystkiego najlepszego!

0

@Mattems wszystkiego najlepszego :)

2

@MESSIah16 moim zdaniem ma rację i to całkowitą.

1

@MesQueUnClub_87 na necie parę znalazłem, ale nie wiem, jak jakościowo oni wypadają, a nie chce płacić za byle g….

1

Poleci ktoś dobrą stronę do firmy zajmującej się, produkcją ubrań? Potrzebuje zrobić bluzę i zależy mi na świetnej jakości.

0

Zna ktoś fajną stronę, do zaprojektowania koszulki/bluzy?

8

To jest fake xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BulaKG urlop :)

1

@Bilon87 zostaw suba, puść dalej i będzie super :) dla mnie to wiele :)

0

@Bilon87 to są darmowe, ale tylko do wykorzystania na YT :)

0

@Bilon87 wejdź na YT i dopisz do mojego nicku „Beats” i coś wybierz :)

1

@Martwy dziękuję :) bardzo wiele, to dla mnie znaczy!

3

Dzisiaj nastał mój przełom w karierze producenckiej i sprzedałem 11 bitów dla pewnego rapera :) Zarobiłem pierwsze swoje pieniądze - prawie 3,5 tys. I nie będę ukrywał, że pieniądze nie są ważne, bo są. Te pieniądze, to jest efekt lat, które przepracowałem, żeby być w tym miejscu w którym jestem.

0

@FCB_dimiC zesr*ałeś się? Słownik poprawił gamoniu. Jesteś na tej stronie, RZEBY szukać blenduw w pisowni, to szókaj.

4

@kaamil1910 wszyscy się tam z niego śmiali, to wszedł do federacji, rozstawił ich po kontach i do tego został milionerem. Strasznie się cieszę, że on wygrał.

0

@Chrupas już końcówka Ultimate jest xD ja mam drużynę 98 :D

0

Kolejny mecz Piotr Zielińskiego na ławce ? Ktoś wie co się dzieje?

0

@norbi77 przecież już ich telewizja montuje film xD

1

@Firestone dobre!

0

@Values dla nich jest uczciwie :)

4

Już się zaczyna…Nam sędziowie pomagają, lepiej zremisować uczciwie z Las Palmas niż kupować mecze przez 10 sezonów… WTF …?!!

3

Mbappe znowu hat-trick…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?