4

@Kuchar w tej firmie dużo procedur się łamie, łącznie z BHP.

5

@Krzysztof1987 kumpel mówił, żebym powiedział, żeby podwyżkę dali na nianię :)

4

@DonCarletto ja tak to zrozumiałem xD

3

@aspr1me produkcja. Ja akurat na magazynie pracuję

4

@KiddOna jest nowa i chce się wykazać pewnie :D

13

@Szklaner aż łezka w oku się zakręciła, że tak chcą pomóc xD

21

Miałem dzisiaj dać znać jak rozmowa z Panią Dyrektor Personalną. Mianowicie, zapytała co się stało dziecku, że wziąłem na nie zwolnienie. Powiedziałem, że w przedszkolu coś złapał, gorączkował, kaszlał i miał gluta. Stwierdziła, że zaburzyło to zwolnienie na pracę na wydziale, bo inny pracownik, musiał ZA MNIE PRACOWAĆ, że łowieniem wystrzegać się takich sytuacji, i czy nie mam kogoś z rodziny, kto by mógł podczas choroby dziecka się nim zająć, oraz czy planuje w przyszłości znowu brać L4 na dziecko i czy mogą jakoś pomóc, żeby nie chorowało. Powiedziała, że to nie jest atak na mnie, ani rozmowa dyscyplinująca, tylko chęć pomocy. Wypomniała mi również zwolnienie na którym byłem po operacji 3tyg. Wszystko nagrałem. Tak w skrócie opisałem Wam sytuację.

@tomek8756 @JimMorrisonFCB @FCB_dimiC @Archie

0

@usztafik tak mi kierownik powiedział.

0

@Prorokk brałem L4 na chore dziecko, nie bezpośrednio na siebie.

0

@pt9 poinformowałem 2 dni wcześniej, że będę musiał, bo mam dziecko chore.

1

@AxelF 4 lata ma :)

1

@tomek8756 ok. Oznaczę :)

0

@Safrani nagram. Zawsze, to jakiś dowód będę miał.

1

@Kidd no właśnie ten strach jest najgorszy. W szczególności, gdy ktoś ma dzieci.

1

@JimMorrisonFCB ok, jutro dam znać.

0

@FCB_dimiC niestety nie mam do kogo :( Jutro będę widział co mają mi do powiedzenia:

0

@FCB_dimiC ok. Jutro dam znać.

0

@rabbit314 czyli mogą mieć za to po tyłku?

2

@vangoor chyba tak zrobię.

1

@Marcelinho99 myślę właśnie nad tym

0

Jest ktoś tutaj kto zna się na prawie pracy? Dzisiaj zostałem poinformowany przez kierownika, że jutro w jego obecności będzie ze mną rozmowę przeprowadzał dyrektorka kadr, za to, że wziąłem L4 na syna jak był chory i mam dostać ostrzeżenie za (nie wierzę im). Czy to jest zgodne z prawem pracy?

1

Zachowują się, jakby 5 min przed galą zmienili zdanie i dali komuś innemu nagrodę. Przecież głosy nie są zbierane 5 min przed wręczeniem nagrody… Zachowanie Realu, to trochę absurd. Zdaję sobie sprawę z tego, że Vini miał świetny sezon, ale nie tylko on. Czy teraz narracja walki z rasizmem, przechodzi na głosujących i to oni są rasistami, bo czarnoskóry nie dostał ZP? Przecież Weah, Ronaldo, czy Ronaldinho dostali… Nie umniejszam Viniemu tego co osiągnął, ale takie zachowanie pokazuje, że mentalnie nie dorósł do bycia WIELKIM.

0

Teraz takie pytanie do Was Cules - jak wróci Araujo i Christensen, to jak powinna wyglądać podstawowa 2 ŚO? Ja stawiam na obecną parę :)

0

@Kamil689 może Vini jakoś odniesie się do kibiców swoich :)

0

@goldmetaxa po meczu z Bayernem mieli Nas zweryfikować i to zrobili :) pokazaliśmy, gdzie jesteśmy my, a gdzie oni - szybka weryfikacja xD

33

Na tej stronie Madrycioków, to są jaja. Napisałem komentarz, że Yamal, był obrażany na tle rasistowskim przez kibiców Realu i dostałem za to bana na 13 lat xD ale hipokryci.

0

@Esio czyli o to chodziło. Zastanawiałem się o co poszło.

0

@Cwaniak4 tylko nie pisz niegdzie tego na stronie Realu, bo zaraz będą doszukiwać się drugiego dna, i zgłoszą to jako rasizm xD

1

@dzefrej234 dokładnie. Wczoraj napisałem, że „Real, kupił Mbappe, a My Filcka” i to My zrobiliśmy lepszy transfer :) Przyjemnej niedzieli życzę :)

7

Po wczorajszym meczu Peñy, jestem w szoku, jak chłop bronił. Może ten mecz doda mu pewności siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?