„Co wolno wojewodzie, to nie zrobię smrodzie” :) Gdyby, kopnięcie byłoby w piłkarza Realu, to byłby VAR, a w naszą stronę nie działają takie technologie. Sędziowie, którzy „prowadzą” nasze mecze są nieomylni, i nie potrzebują VAR-u. Trzeba szanować ich decyzje, które w żaden sposób, nie zaburzają przebiegu meczu :D
@Arden mój bliski kolega powiesił się tydzień po 18 - stce… Już minęło 10 lat, a wydaje się jakby to było wczoraj. W dzień w którym to zrobił, to jeszcze z Nim rozmawiałem…
@MajkiYB dokładnie. Nie wiadomo co będzie jak wróci po kontuzji. Ok, jest młody i może się rozwinąć, ale równie dobrze ta kontuzja, może przystopować jego rozwój.
@madl1l3nho Ty tak poważnie? Wnioskujesz się śmieje? Skoro tak, to masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Chyba, że się nudzisz i chciałeś się przy…..ać, to spoko. Wyżyj się.
@VegetaPolska chodzi o sam fakt tego, że się śmiali. Skąd wiesz, że nagle Mbappe nie stanie się szklany? Różnie w życiu bywa, a los potrafi być przewrotny. Mnie nie cieszy ta kontuzja, tylko przedstawiam ich zachowanie.
Uwielbiam narrację kibiców Realu. Pracuje z jednym i jak rozmawiałem z Nim o czerwonej kartce dla Endricka, to stwierdził, że jest młody i trzeba na takich patrzeć z przymrużonym okiem xD
1
@Herato Woodgate?
6
Jakoś długo to wszystko trwa.
0
@czosnekfcb prosisz się gościu o banika na tydzień, za tak okrutne słowa.
1
„Co wolno wojewodzie, to nie zrobię smrodzie” :) Gdyby, kopnięcie byłoby w piłkarza Realu, to byłby VAR, a w naszą stronę nie działają takie technologie. Sędziowie, którzy „prowadzą” nasze mecze są nieomylni, i nie potrzebują VAR-u. Trzeba szanować ich decyzje, które w żaden sposób, nie zaburzają przebiegu meczu :D
1
@rafinho1993 Gruby z radości, to nawet szlugaska zajara z Wojtkiem :)
1
Historia pisze się na naszych oczach. Cudowne uczucie. Nigdy bym nie przypuszczał, że Polak zagra w Barcy, a co mówić 2?
1
Ten mecz to porażka Flicka na własne życzenie. Wystawiając taki skład, to jest strzał w kolano. Do tego trzymanie tego pseudo piłkarza Torresa.
1
Ferran, to nawet piłki nie potrafi przyjąć. Boże, po kie go whoya go ściągnęli?
1
Ferran dalej na boisku…
7
Ale ten Torres, to leszcz.
0
@seeba od 2 połowy muszą być zmiany
0
@mildan1704 a czego oczekujesz po takim składzie? Gourdioliniete byś chciał?
1
Za dużo roszad na raz.
24
@Arden mój bliski kolega powiesił się tydzień po 18 - stce… Już minęło 10 lat, a wydaje się jakby to było wczoraj. W dzień w którym to zrobił, to jeszcze z Nim rozmawiałem…
0
@tadzik447 świetny skoczek :) Jeden z moich ulubionych.
1
@bartoszek ale żeś teraz pierdykną xD
6
@MajkiYB dokładnie. Nie wiadomo co będzie jak wróci po kontuzji. Ok, jest młody i może się rozwinąć, ale równie dobrze ta kontuzja, może przystopować jego rozwój.
0
@Salchent może daje mu minuty, żeby go sprzedać… Ciul wie.
0
@tervas Casado wygląda pięknie. Ciesze się, że mamy takich zawodników. A co najlepsze - wychowanków :)
3
Kolejny mecz w który Pablo Torre, pokazuje swoje możliwości. Dobrze, że został u Nas.
3
Kalu Uche w Getafe ?
0
@madl1l3nho Ty tak poważnie? Wnioskujesz się śmieje? Skoro tak, to masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Chyba, że się nudzisz i chciałeś się przy…..ać, to spoko. Wyżyj się.
0
@abram3k aż zostawię komentarz, bo sam jestem ciekawy :)
0
@VegetaPolska chodzi o sam fakt tego, że się śmiali. Skąd wiesz, że nagle Mbappe nie stanie się szklany? Różnie w życiu bywa, a los potrafi być przewrotny. Mnie nie cieszy ta kontuzja, tylko przedstawiam ich zachowanie.
0
A tak się biali, śmiali z Olmo :)
2
@BTW znam ten ból :D
1
@BTW jakoś nie daje mu tej satysfakcji. Ogólnie gość ma 42 lata, a mentalnie, to moja 7 letnia córka, jest dojrzalsza od niego xD
0
@Safrani uczciwie powiedział :) Ten ode mnie, to już przewiduje, że Real nas zezłomuję.
2
Uwielbiam narrację kibiców Realu. Pracuje z jednym i jak rozmawiałem z Nim o czerwonej kartce dla Endricka, to stwierdził, że jest młody i trzeba na takich patrzeć z przymrużonym okiem xD
0
@szkudi7 już mój drugi :) jakoś przywiązałem się do tej marki :)