1

@Herato Woodgate?

6

Jakoś długo to wszystko trwa.

0

@czosnekfcb prosisz się gościu o banika na tydzień, za tak okrutne słowa.

1

„Co wolno wojewodzie, to nie zrobię smrodzie” :) Gdyby, kopnięcie byłoby w piłkarza Realu, to byłby VAR, a w naszą stronę nie działają takie technologie. Sędziowie, którzy „prowadzą” nasze mecze są nieomylni, i nie potrzebują VAR-u. Trzeba szanować ich decyzje, które w żaden sposób, nie zaburzają przebiegu meczu :D

1

@rafinho1993 Gruby z radości, to nawet szlugaska zajara z Wojtkiem :)

1

Historia pisze się na naszych oczach. Cudowne uczucie. Nigdy bym nie przypuszczał, że Polak zagra w Barcy, a co mówić 2?

1

Ten mecz to porażka Flicka na własne życzenie. Wystawiając taki skład, to jest strzał w kolano. Do tego trzymanie tego pseudo piłkarza Torresa.

1

Ferran, to nawet piłki nie potrafi przyjąć. Boże, po kie go whoya go ściągnęli?

1

Ferran dalej na boisku…

7

Ale ten Torres, to leszcz.

0

@seeba od 2 połowy muszą być zmiany

0

@mildan1704 a czego oczekujesz po takim składzie? Gourdioliniete byś chciał?

1

Za dużo roszad na raz.

24

@Arden mój bliski kolega powiesił się tydzień po 18 - stce… Już minęło 10 lat, a wydaje się jakby to było wczoraj. W dzień w którym to zrobił, to jeszcze z Nim rozmawiałem…

0

@tadzik447 świetny skoczek :) Jeden z moich ulubionych.

1

@bartoszek ale żeś teraz pierdykną xD

6

@MajkiYB dokładnie. Nie wiadomo co będzie jak wróci po kontuzji. Ok, jest młody i może się rozwinąć, ale równie dobrze ta kontuzja, może przystopować jego rozwój.

0

@Salchent może daje mu minuty, żeby go sprzedać… Ciul wie.

0

@tervas Casado wygląda pięknie. Ciesze się, że mamy takich zawodników. A co najlepsze - wychowanków :)

3

Kolejny mecz w który Pablo Torre, pokazuje swoje możliwości. Dobrze, że został u Nas.

3

Kalu Uche w Getafe ?

0

@madl1l3nho Ty tak poważnie? Wnioskujesz się śmieje? Skoro tak, to masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Chyba, że się nudzisz i chciałeś się przy…..ać, to spoko. Wyżyj się.

0

@abram3k aż zostawię komentarz, bo sam jestem ciekawy :)

0

@VegetaPolska chodzi o sam fakt tego, że się śmiali. Skąd wiesz, że nagle Mbappe nie stanie się szklany? Różnie w życiu bywa, a los potrafi być przewrotny. Mnie nie cieszy ta kontuzja, tylko przedstawiam ich zachowanie.

0

A tak się biali, śmiali z Olmo :)

2

@BTW znam ten ból :D

1

@BTW jakoś nie daje mu tej satysfakcji. Ogólnie gość ma 42 lata, a mentalnie, to moja 7 letnia córka, jest dojrzalsza od niego xD

0

@Safrani uczciwie powiedział :) Ten ode mnie, to już przewiduje, że Real nas zezłomuję.

2

Uwielbiam narrację kibiców Realu. Pracuje z jednym i jak rozmawiałem z Nim o czerwonej kartce dla Endricka, to stwierdził, że jest młody i trzeba na takich patrzeć z przymrużonym okiem xD

0

@szkudi7 już mój drugi :) jakoś przywiązałem się do tej marki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?