12 sierpnia 2024, 14:09
1
@RC28 Tylko, że L1, to nie Serie A. Mbappe w Serie A, nie miałby takich liczb. Co nie zmienia faktu, że i tak by był w czołówce strzelców :)
9 sierpnia 2024, 23:12
0
@Azazel_Pazuzu Pisiory kradły, ale dawały xD a Ci tylko kradną :D
6 sierpnia 2024, 14:35
No nie podoba mi się to całkowicie…
6 sierpnia 2024, 07:47
@mrboom nie każdy maluch ma kolki. Mam 2 dzieciaczków i nie miały. U niego może być tak samo… albo i nie xD
5 sierpnia 2024, 21:47
@cchesterr43 dobry z Ciebie człowiek :)
5 sierpnia 2024, 21:34
@cchesterr43 zwróć mu uwagę
5 sierpnia 2024, 21:33
@Sulimo a ja 9 dzień w szpitalu… zdrówka!
5 sierpnia 2024, 21:00
2
@blakkudium zaraz się okaże, że do Nas xD
5 sierpnia 2024, 20:59
Pójdzie do City i tyle.
3 sierpnia 2024, 13:06
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
3 sierpnia 2024, 12:39
3
Ma tyle ofert, że aż żadnej.
2 sierpnia 2024, 17:29
@kuz pięknie. A ja w szpitalu… No nic jak wyjdę, to będzie trzeba zagrać xD
31 lipca 2024, 20:22
@FcPortoFan1999 mój kumpel ma tak na nazwisko. Według mnie normalne xD
31 lipca 2024, 17:31
@tusieQ Dior Sauvage Elixir
29 lipca 2024, 09:50
Chyba Nico zostanie w Athleticu… Takie mam przeczucie. Mam nadzieję jednak, że się mylę.
28 lipca 2024, 21:43
@MesQueUnClub96 odejdą za darmo… My nie potrafimy sprzedawać.
27 lipca 2024, 23:52
@Kapitan hawk dziękuję i dobrego wieczoru :) czasami fajnie rozluźnić atmosferę xD
27 lipca 2024, 23:51
@zodiak_10 jeśli chodzi o „niezwykły”, to właśnie taki był. Jestem z siebie dumny xD
27 lipca 2024, 23:48
6
Pierwszy raz puściłem takiego bąka, który wywołał drgania sejsmiczne i żonę obudził, tynk sypiący się z sufitu na jej twarz
27 lipca 2024, 14:23
Jedynym naszym transferem będzie Pau Victor :) Róbcie screeny :)
27 lipca 2024, 05:38
@FcPortoFan1999 Motorówka to nie Motor :)
26 lipca 2024, 22:37
@FcPortoFan1999 MOTOR jak już!!
26 lipca 2024, 06:26
@MOLESTA Hazard i Reiner
24 lipca 2024, 21:33
@Herato Romeu Lukaku?
24 lipca 2024, 20:11
@Ziemny ale znam się na gumach za to xD
24 lipca 2024, 09:57
@Ziemny jak pracujesz z gumą, to baba nie zajdzie. Jak bez to 50/50.
24 lipca 2024, 06:14
10
Powinniśmy wziąć przykład z Realu. Oni dawali szansę Viniemu i Rodrygo. Na początku nie radzili sobie, ale każdy widzi jaki osiągnęli efekt. Mam nadzieję, że i my tak postąpimy. Dajmy mu pograć.
23 lipca 2024, 12:10
Oby Hubert, przynajmniej jeszcze na US Open nie wystąpił.
23 lipca 2024, 10:46
Oby dzisiaj Jagiellonia przegrała.
22 lipca 2024, 16:27
Jak pożyczka? Przecież Laporta mówił, że Nas stać… Może to jakieś dyrdymały mediów…
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@RC28 Tylko, że L1, to nie Serie A. Mbappe w Serie A, nie miałby takich liczb. Co nie zmienia faktu, że i tak by był w czołówce strzelców :)
0
@Azazel_Pazuzu Pisiory kradły, ale dawały xD a Ci tylko kradną :D
0
No nie podoba mi się to całkowicie…
0
@mrboom nie każdy maluch ma kolki. Mam 2 dzieciaczków i nie miały. U niego może być tak samo… albo i nie xD
1
@cchesterr43 dobry z Ciebie człowiek :)
0
@cchesterr43 zwróć mu uwagę
1
@Sulimo a ja 9 dzień w szpitalu… zdrówka!
2
@blakkudium zaraz się okaże, że do Nas xD
1
Pójdzie do City i tyle.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
3
Ma tyle ofert, że aż żadnej.
1
@kuz pięknie. A ja w szpitalu… No nic jak wyjdę, to będzie trzeba zagrać xD
0
@FcPortoFan1999 mój kumpel ma tak na nazwisko. Według mnie normalne xD
0
@tusieQ Dior Sauvage Elixir
1
Chyba Nico zostanie w Athleticu… Takie mam przeczucie. Mam nadzieję jednak, że się mylę.
2
@MesQueUnClub96 odejdą za darmo… My nie potrafimy sprzedawać.
2
@Kapitan hawk dziękuję i dobrego wieczoru :) czasami fajnie rozluźnić atmosferę xD
2
@zodiak_10 jeśli chodzi o „niezwykły”, to właśnie taki był. Jestem z siebie dumny xD
6
Pierwszy raz puściłem takiego bąka, który wywołał drgania sejsmiczne i żonę obudził, tynk sypiący się z sufitu na jej twarz
0
Jedynym naszym transferem będzie Pau Victor :) Róbcie screeny :)
0
@FcPortoFan1999 Motorówka to nie Motor :)
0
@FcPortoFan1999 MOTOR jak już!!
2
@MOLESTA Hazard i Reiner
0
@Herato Romeu Lukaku?
0
@Ziemny ale znam się na gumach za to xD
0
@Ziemny jak pracujesz z gumą, to baba nie zajdzie. Jak bez to 50/50.
10
Powinniśmy wziąć przykład z Realu. Oni dawali szansę Viniemu i Rodrygo. Na początku nie radzili sobie, ale każdy widzi jaki osiągnęli efekt. Mam nadzieję, że i my tak postąpimy. Dajmy mu pograć.
6
Oby Hubert, przynajmniej jeszcze na US Open nie wystąpił.
0
Oby dzisiaj Jagiellonia przegrała.
3
Jak pożyczka? Przecież Laporta mówił, że Nas stać… Może to jakieś dyrdymały mediów…