0

@Mario96w trafiłem z czasem xD

0

Witam. Jest ktoś tutaj kto ma bezdech senny? Dzisiaj odebrałem wyniki o wyszło, że mam. Trochę mnie to zdołowało i nie mam z kim o tym pogadać…

0

Ciekawi mnie jak Nico sobie poradzi z takim mocnym rywalem.

0

@Wiking88 to już 3 Araujo by był xD

0

@shinthps są dwa. „Speed. Wyścig z czasem” xD

0

Cześć. Czy jest ktoś kto mógłby polecić jakiś hotel w Barcelonie, i nakreślić mniej więcej cenę takiego hotelu? Wybieram się w grudniu na 3 dni. Może ktoś z Lublina chętny się dołączyć?

0

@Encore Brazylia, to się nadaje do pchania karuzeli.

0

@Barcasub ja to już 2x

0

@brzucho Francja jest tak samo słaba jak Portugalia, dlatego będzie to ciekawy mecz.

4

Słowenia ma swojego Milika xD

4

Szkoda Cristiano… Ten płacz pokazuje jak mu zależy. Ludzie tutaj strasznie plują na niego jadem, ale to jego rywalizacja z Messim dała Nam piękne chwile w piłce nożnej.

0

Skończy się jak Finał Euro 2004 :) też po rogu z główki wpadnie bramka xD

0

@xavi890 to będzie coś pięknego :)

1

@FCKubanczyk89 niektórzy, to nie mają pojęcia, że i tak w tym wieku wykręcą kosmiczne liczby. Gole przyjdą z czasem.

0

Olmo do Barcy xD

0

@Albatros nie umiesz obstawiać. Ja to raz przegrywam i raz przegrywam xD mało kiedy wygrywam :D

2

@Pustelnik Carvajal, co jedynie to może tasować ziomkom czarne kulę pod prysznicem.

3

„pieniądz wyznacza drogę”. Żeby Ci chłopcze nie odbiło się to czkawką tak jak Ilaixowi xD

0

@JordiAlbion też o tym myślałem. Ciekawe to jest.

1

Co za parówa z tego Kiwiora.

4

@FCB_dimiC a Ty mu nie zabronisz dodawać postów o tym :)

0

@Criss18Barca czy Ty kiedykolwiek kopnąłeś piłkę prosto, żeby krytykować piłkarzy, których wymieniłeś w poście?

0

@Emhyr jednowymiarowy a ma statystki lepsze niż trójwymiarowy Raphinha xD

2

Za co Lewy jest obwiniany, bo nie wiem… Za to, że miał kontuzję? Za to, że po kontuzji nie strzelił hat tricka? Najlepiej wylać wiadro pomyj na najlepszego piłkarza w historii Polskiej piłki nożnej zaraz po Kaziu Deynie.

2

Nie czuję jakiejś straty. Wołał pieniądze i taka prawda. W PL będzie potrzebował czasu na adaptację, po drugie Chelsea nie gra zbyt imponująco ostatnimi czasy. Wniosek jaki mi się nasuwa? Jeśli nowy trener tego nie ułoży, gra będzie kiepska to i Guiu długo tam nie zabawi i koniec końców skończy w jakiejś Granadzie. Tego typu bęc.

0

@Jersi1 a odnośnie drugiego, to był taki zamiar :) ogólnie lubię bity oparte na pianinie :)

0

@Jersi1 dzięki! Z tym epic games, to chyba masz rację xD wcześniej o tym nawet bym nie pomyślał :D

3

Witam. Od jakiegoś czasu zajmuję się produkcją muzyki. Głównie robię bity typu klasycznego hip hopu i trapu. Fajnie jakbyś znalazł chwilkę i wpadł do mnie na kanał. Byłbym ogromnie szczęśliwy za jakieś reakcje na kanale. Dla Was to nic, a dla mnie to będzie mega kop, żeby robić to dalej. Piona!






0

@4drian0 tylko do EURO. W UT go nie ma.

0

@Unikatowy szkoda strzępić ryja… może doczekamy jeszcze dobrych czasów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?