Cześć. Czy jest ktoś kto mógłby polecić jakiś hotel w Barcelonie, i nakreślić mniej więcej cenę takiego hotelu? Wybieram się w grudniu na 3 dni. Może ktoś z Lublina chętny się dołączyć?
Szkoda Cristiano… Ten płacz pokazuje jak mu zależy. Ludzie tutaj strasznie plują na niego jadem, ale to jego rywalizacja z Messim dała Nam piękne chwile w piłce nożnej.
Za co Lewy jest obwiniany, bo nie wiem… Za to, że miał kontuzję? Za to, że po kontuzji nie strzelił hat tricka? Najlepiej wylać wiadro pomyj na najlepszego piłkarza w historii Polskiej piłki nożnej zaraz po Kaziu Deynie.
Nie czuję jakiejś straty. Wołał pieniądze i taka prawda. W PL będzie potrzebował czasu na adaptację, po drugie Chelsea nie gra zbyt imponująco ostatnimi czasy. Wniosek jaki mi się nasuwa? Jeśli nowy trener tego nie ułoży, gra będzie kiepska to i Guiu długo tam nie zabawi i koniec końców skończy w jakiejś Granadzie. Tego typu bęc.
Witam. Od jakiegoś czasu zajmuję się produkcją muzyki. Głównie robię bity typu klasycznego hip hopu i trapu. Fajnie jakbyś znalazł chwilkę i wpadł do mnie na kanał. Byłbym ogromnie szczęśliwy za jakieś reakcje na kanale. Dla Was to nic, a dla mnie to będzie mega kop, żeby robić to dalej. Piona!
0
@Mario96w trafiłem z czasem xD
0
Witam. Jest ktoś tutaj kto ma bezdech senny? Dzisiaj odebrałem wyniki o wyszło, że mam. Trochę mnie to zdołowało i nie mam z kim o tym pogadać…
0
Ciekawi mnie jak Nico sobie poradzi z takim mocnym rywalem.
0
@Wiking88 to już 3 Araujo by był xD
0
@shinthps są dwa. „Speed. Wyścig z czasem” xD
0
Cześć. Czy jest ktoś kto mógłby polecić jakiś hotel w Barcelonie, i nakreślić mniej więcej cenę takiego hotelu? Wybieram się w grudniu na 3 dni. Może ktoś z Lublina chętny się dołączyć?
0
@Encore Brazylia, to się nadaje do pchania karuzeli.
0
@Barcasub ja to już 2x
0
@brzucho Francja jest tak samo słaba jak Portugalia, dlatego będzie to ciekawy mecz.
4
Słowenia ma swojego Milika xD
4
Szkoda Cristiano… Ten płacz pokazuje jak mu zależy. Ludzie tutaj strasznie plują na niego jadem, ale to jego rywalizacja z Messim dała Nam piękne chwile w piłce nożnej.
0
Skończy się jak Finał Euro 2004 :) też po rogu z główki wpadnie bramka xD
0
@xavi890 to będzie coś pięknego :)
1
@FCKubanczyk89 niektórzy, to nie mają pojęcia, że i tak w tym wieku wykręcą kosmiczne liczby. Gole przyjdą z czasem.
0
Olmo do Barcy xD
0
@Albatros nie umiesz obstawiać. Ja to raz przegrywam i raz przegrywam xD mało kiedy wygrywam :D
2
@Pustelnik Carvajal, co jedynie to może tasować ziomkom czarne kulę pod prysznicem.
3
„pieniądz wyznacza drogę”. Żeby Ci chłopcze nie odbiło się to czkawką tak jak Ilaixowi xD
0
@JordiAlbion też o tym myślałem. Ciekawe to jest.
1
Co za parówa z tego Kiwiora.
4
@FCB_dimiC a Ty mu nie zabronisz dodawać postów o tym :)
0
@Criss18Barca czy Ty kiedykolwiek kopnąłeś piłkę prosto, żeby krytykować piłkarzy, których wymieniłeś w poście?
0
@Emhyr jednowymiarowy a ma statystki lepsze niż trójwymiarowy Raphinha xD
2
Za co Lewy jest obwiniany, bo nie wiem… Za to, że miał kontuzję? Za to, że po kontuzji nie strzelił hat tricka? Najlepiej wylać wiadro pomyj na najlepszego piłkarza w historii Polskiej piłki nożnej zaraz po Kaziu Deynie.
2
Nie czuję jakiejś straty. Wołał pieniądze i taka prawda. W PL będzie potrzebował czasu na adaptację, po drugie Chelsea nie gra zbyt imponująco ostatnimi czasy. Wniosek jaki mi się nasuwa? Jeśli nowy trener tego nie ułoży, gra będzie kiepska to i Guiu długo tam nie zabawi i koniec końców skończy w jakiejś Granadzie. Tego typu bęc.
0
@Jersi1 a odnośnie drugiego, to był taki zamiar :) ogólnie lubię bity oparte na pianinie :)
0
@Jersi1 dzięki! Z tym epic games, to chyba masz rację xD wcześniej o tym nawet bym nie pomyślał :D
3
Witam. Od jakiegoś czasu zajmuję się produkcją muzyki. Głównie robię bity typu klasycznego hip hopu i trapu. Fajnie jakbyś znalazł chwilkę i wpadł do mnie na kanał. Byłbym ogromnie szczęśliwy za jakieś reakcje na kanale. Dla Was to nic, a dla mnie to będzie mega kop, żeby robić to dalej. Piona!
0
@4drian0 tylko do EURO. W UT go nie ma.
0
@Unikatowy szkoda strzępić ryja… może doczekamy jeszcze dobrych czasów.