1

@Antimadridista_WR dziękuję za wskazówki :)

1

@Luccas ależ ja go nie lubiłem xD

0

@Bogan dokładnie. Jestem na grupie FB, tam ludzie dodają koszulki i są osoby, które się znają i pomagają. Ja np. kompletnie nie odróżniam oryginalnych od fejków.

0

@wosiek91 raczej tak. Też mi on na myśl przyszedł.

0

@tristan87 to troll?

1

@Jimmydeska zrozumiałem o co ci chodzi, i wciąż nie masz racji. Jest zwykłym przeciętnym piłkarzem. Zapiera się nogami i rękoma, bo nikt go nie chce . Pójdzie do jakiegoś Cadizu, bo nikt lepszy go nie zechce. I nie fikaj mi z jakimś „czytaniem ze zrozumieniem”, bo to chyba Tobie bardziej potrzebne, i mało tego, pasuje Ci nawet nick jaki masz, bo z Ciebie taka właśnie deska z bajki xD

2

@tbas gość mówi prawdę. Nie można kogoś osądzać za szczerość. Takich ludzi się chwali, za to, że mówią co myślą. Może nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale jest legenda tego klubu, więc fajnie, że przedstawia swoje odczucia.

4

@Jimmydeska oglądałem każdy mecz, odkąd dołączył Sergi do pierwszej drużyny i nigdy nie był jakiś fenomenalny. Nie radził sobie ani w pomocy, ani w obronie. Miał epizody, gdzie „udało mu się” zagrać dobry mecz… Dla mnie „LEGENDA”, ma znaczenie wyjątkowe, którym określa się kogoś zasłużonego, a nie typa, który nie ma ambicji i za czapkę gruszek by zagrał, tylko po to, aby nie opuszczać klubu w którym mu dobrze. Sorry, ale nie tędy droga. Jego już nie powinno być od dawna…

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barcanajlepszyteam a co Polaków podczas Euro to obchodziło? Też było wytykanie, że 2 białych czy tam 3 było w kadrze :) Jest wolność słowa i każdy może mówić jak jest.

0

@Arden jeśli to prawda, to super :) w końcu ktoś głośno mówi o tym, że to już dawno nie jest Francja :)

2

Ej, ale fajny ten Real. Mbappe 2x napluł im w twarz, a oni mówili, że to deszcz xD Pewnie kibice Realu już zapomnieli o tym :))

0

@BorzyKrzys w końcu stukali tą samą babe xD

1

@Antimadridista_WR spełniłby się czarny scenariusz dla przeciwników.

1

@GeneralXavi a ja w jego wielki i Twoim, to byłem po nie jednym lolu uśmiechnięty xD

0

Rasiak > Morata

1

@Arden dla osób nie pijących i nie palących, to raczej nic nie zmieni, ale dla osób, które spożywają i palą, to już gorzej :)

1

@Roobo #flickOUT ?

1

@Comentateiro wiesz co? Póki co, to nic nie wiadomo jak się potoczy dalsza kariera Yamala. Najważniejsze, to dmuchać na zimne, ponieważ mieliśmy analogiczną sytuację z Ansu Fatim, którego ludzie określili następcą Messiego, a dobrze wiemy, co wydarzyło się później. Fajnie, że panuje u Nas w klubie w tak ciężkich czasach huraoptymizm, ale trzeba też brać pod uwagę każdą możliwość, bo los potrafi być różny. Co się wydarzy, to zobaczymy. Trzymam kciuki za Lamina, ale mam z tyłu głowy sytuację z Ansu.

1

@[Oli] oglądałem skróty i masz rację. Pasuje do białych :)

0

@Sewren122 dokładnie xD

0

@Sewren122 przecież ten komentarz z pajacem, Ty napisałeś xD

0

@Sewren122 coś Ci mówi to - „I madrycki pajac jeszcze miał pretensje że nie faulował”. Czy to nie jest obrażanie? Mowa nienawiści?

0

@Sewren122 ale jak Kroos wykosił Pedriego, to wszyscy chcieli ukamienować go :) Hipokryzja level hard.

0

@LambiPL nie będę nic uzasadniał. Wyraziłem swoją opinię, bo mam do tego pełne prawo. Nie musi Ci, ani nikomu innemu podobać. Nie zamierzam wchodzić w dyskusję. Życzę miłej niedzieli.

0

@LambiPL Ty jeszcze większym :)

0

Pewnie pójdzie za darmo xD

2

@Bartas7VeB brawa za popchanie kolegi z drużyny? Takie coś nie powinno mieć miejsca. Mam nadzieję, że dostanie w szatni wychowawczego od Araujo.

2

Raphinha ładnie potraktował kolegę z drużyny :) Ja tam popieram Araujo, dobrze zrobił gówniarzowi.

0

@fur_Deutschland mało śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?