0

@jacobFCB ok, dzięki

1

Cześć. Jest nas na tyle dużo tutaj, że na pewno ktoś pomoże. Ponad miesiąc temu schodziłem z wózka widłowego (prawidłowo, zachowane punkty podparcia) i po zejściu schyliłem się po kartkę paletową. W tym momencie coś napięło się pod łopatką i mi pękło. Kierownik i BHPowiec, nie chciał wzywać karetki, tylko stwierdzili, że zawiezie mnie kierownik na SOR. Nie mogłem się wyprostować i nabrać pełnego wdechu, bo mnie dusiło w klatce, a w pod łopatką czułem ból i nie mogłem ruszać ręką. Zrobiono mi tam badania itd. 3 dni później poszedłem do neurologa i skierował mnie na rezonans magnetyczny z kontrastem i wyszło, że na 6 kręgach mam przepukliny, mam dyskopatię i uszkodzone nerwy splotowe i neuronerwy. Teraz pytanie - czy za to należy mi się 100% L4, bo dostawałem 80? Jutro BHP będzie opisywał to, ale powiedział, że według niego nie był to ani wypadek w pracy ani przy pracy. Ogólnie jest to kawał buraka i chama, i zawsze jak coś się działo, to wraz z firmą szukali wszystkiego, żeby nie było 100% płatne.

2

@Explode dzięki

8

@tbas Tuchel przyjdzie, ze wszystkimi się pokłóci i pójdzie w piz**** xD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@AlwaysBlaugrana Ja mam Man City, Futsalowa Francji, Motoru Lublin, Śląska Wrocław i Sparty Rejowiec Fabryczny xD A i Prosto EA FC24.

3

@blakkudium Cios nawet nie zdążył zadać ciosu xD tak jak Strachu powiedział, że nie zdąży Cios go uderzyć xE

0

@Sysia11 jak będziesz miał to podeślij

4

@Bartas7VeB wolę Marqueza. De Zerbi, to może być taki sam kasztan jak Setien.

0

Pod wodzą Xaviego, to może być nasz jedyny puchar zdobyty

0

@FcPortoFan1999 mówisz o baseball? Wczoraj oglądałem ten mecz :) Fajny meczyk.

9

@jacobFCB para pa para para
Ooo ooo aaa xD

1

Będzie spotkanie, nie będzie spotkania, Laporta zjadł pyszne spaghetti, Laporta nie jadł spaghetti i tak przez najbliższy czas będziemy czytać wypociny dziennikarzy :)

0

@looki otóż to.

1

Prawda jest taka, że Xavi poleci za mówienie jak jest. Z drugiej strony era Xaviego powinna być zakończona w raz z jego decyzją o odejściu. Zostanie niestety niesmak, ale patrząc do przodu, wydaje mi się, że to i tak dobra decyzja Laporta, ponieważ patrząc na nasze wyniki, na naszą grę i brak samokrytyki i głaskania piłkarzy po jajkach za brak ambicji i walki, to nie szło by w dobrym kierunku. Póki co musimy czekać na rozwój sytuacji i mieć nadzieję, że nikogo nie zatrudnią ze względu na kolesiostwo.

0

Na ten moment to tylko i wyłącznie Rafa Marquez, a nie funfel Deco… Wystarczy w tym klubie obsadzania stołków koleżkami. Tym sposobem nic nie osiągniemy.

2

Ta ciamajda, puszcza wszystko co leci w bramkę.

0

@Abelardo całkiem możliwe.

1

@Joe_Barbaro Wojtek Sokół :)

4

@Rupert_Haubica powiedz mi - ile realnie dostał szans ten chłopak, że go osądzasz? Po przez pryzmat tych minut co dostał, to jest jak wróżenie z fusów. On powinien dostać normalną szansę na pokazanie siebie.

0

Mitoman… Piłkarz genialny, ale trener fatalny… Do tego pieprzy 3 po 3.

0

@tristan87 oglądałem ten mecz i byłem wściekły na Niego, ale z tego co pamiętam to była odpowiedź na to, w jaki sposób został „pożegnany”.

0

Prawda jest taka, że on i tak nie będzie grał w PSG. Co chwilę będą go wypożyczać.

1

@Salchent nikogo, bo Nas nie stać. Jesteśmy biedni w kit i będziemy grali Rodriguezem. Mamy taki burdel, że to głowa mała. Trener, który nigdy nie jest winny i po przegranej głaszcze piłkarzy po jajkach. Prezes, który został wybrany za zasługi z poprzedniej kadencji, i piłkarzy, którzy nie mają chociażby krzty wstydu po tych przegranych. Ktoś musi przyjść, wywrócić stół i zrobić porządek. Jedynym sensownym rozwiązaniem, to jest wotum nieufności, bo jak Laporta zostanie, to nic nie osiągniemy. W zarządzie zostały osoby, które są związane z Laportą. Np. Krewni, przyjaciele itd. Nie ma już wykwalifikowanych osób, bo zobaczyły w jakim kierunku to wszystko idzie.

1

@LionelM95 jest. Jest też Perła Biała :)

0

@Sulimo tak samo jak my xD

2

@LionelM95 ja jako Lublinianin proponuje Perełkę xD

0

Ma ktoś może link do Nexusa? Potrzebuje do do studio.

1

@Pawel13sz też na to czekałem! Trzymajmy kciuki, żeby coś strzelił.

4

@Arys no i później z dupy syfon będzie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?