Odebrałem dzisiaj auto od mechanika i było wymieniane górne mocowanie MCPhersona po lewej stronie. Wydaje mi się, że po wymianie stuka w srodku kierownicy, przy logo, przy lekkim ruchu w lewo. Nie ma problemów przy mocnych skrętach itp.Nie ma problemów z kierowaniem auta. Stuka tak jakby „dawało znać”, że koła są na wprost. Głównie tak się dzieje przy stojącym aucie. Nie wiem, czy to coś do ponownego odstawienia auta do mechanika, ale dziwi mnie, że nie zwrócił uwagi na to. We wtorek auto było na stacji diagnostycznej i tez nic o tym nie powiedzieli. Czytałem, że to samo niby przejdzie, albo że jak nic się nie dzieje z kierowaniem, to bez sensu pchać się w koszta
@IMBALEO wlasnie! I tutaj użyłeś słowa klucz - „polityków”. Laporta mówił, to co cules chcieli usłyszeć. Wykorzystał swoje doświadczenie polityczne na przekonanie do siebie ludzi głosujących.
@Rupert_Haubica już bym wolał jakiegoś bogatego Amerykanina… I powiem Ci, że zgadzam się co do sprzedaży, ale jakieś części udziałów, które po wyjściu z kryzysu można byłoby odkupić.
Jak pisałem, że to nie jest dobre, wygrana Laporty, to ludzie mnie besztali. Pamiętajcie 2x nie wchodzi się do tej samej rzeki. Laporta zrobił błąd, a ludzie będę go pamiętać jako, tego który dokończył „pracę” Bartomeu.
@Wizz777 to może wypowiedz się na temat rzutu karnego dla Nas, albo faulu Camavingi na Yamalu. Uważasz, że żółta kartka była sprawiedliwa? Tam ewidentnie, wychodził Yamal sam na sam. Próbujesz w każdy możliwy sposób wytłumaczyć, że wszystko jest winą Xaviego i zespołu, ale nie było. Każdy dołożył cegiełkę do tej porażki, włącznie z Realem, który strzelił 3 gole, z czego jedne, podarowany przez sędziego (rzut karny, gdzie Pinoki nurkował). Wydaje mi się, że powinieneś wrócić do siebie na stronę :)
@Kazragore dokładnie. Ja bym dał szansę Marquezowi. A jak się nie uda, to lecieć po Kloppa. Może akurat Marquez, ułoży wszystko jak trzeba. Patrząc na 2 drużynę Barcy, to dobrze mu idzie.
Najpierw Roma, później Liverpool, a teraz PSG… Tylko my, potrafimy perfekcyjnie, zostać pośmiewiskiem w Europie… Człowiek, po ostatnim meczu, żył nadzieją jak nigdy i znowu poczuł srogie rozczarowanie.
0
@Afterlife może to być przez tą wymianę?
0
Odebrałem dzisiaj auto od mechanika i było wymieniane górne mocowanie MCPhersona po lewej stronie. Wydaje mi się, że po wymianie stuka w srodku kierownicy, przy logo, przy lekkim ruchu w lewo. Nie ma problemów przy mocnych skrętach itp.Nie ma problemów z kierowaniem auta. Stuka tak jakby „dawało znać”, że koła są na wprost. Głównie tak się dzieje przy stojącym aucie. Nie wiem, czy to coś do ponownego odstawienia auta do mechanika, ale dziwi mnie, że nie zwrócił uwagi na to. We wtorek auto było na stacji diagnostycznej i tez nic o tym nie powiedzieli. Czytałem, że to samo niby przejdzie, albo że jak nic się nie dzieje z kierowaniem, to bez sensu pchać się w koszta
2
@Miszak Tylko po Tusku można się tego spodziewać, bo jest rudy, a Xavi nie xD
0
@IMBALEO wlasnie! I tutaj użyłeś słowa klucz - „polityków”. Laporta mówił, to co cules chcieli usłyszeć. Wykorzystał swoje doświadczenie polityczne na przekonanie do siebie ludzi głosujących.
1
@4drian0 i na to, że „przy obecnej sytuacji, kontuzjach i błędach sędziowskich, ten sezon można uznać za udany”… i takie tam inne… Pitu,pitu.
1
@Rupert_Haubica już bym wolał jakiegoś bogatego Amerykanina… I powiem Ci, że zgadzam się co do sprzedaży, ale jakieś części udziałów, które po wyjściu z kryzysu można byłoby odkupić.
0
Jak pisałem, że to nie jest dobre, wygrana Laporty, to ludzie mnie besztali. Pamiętajcie 2x nie wchodzi się do tej samej rzeki. Laporta zrobił błąd, a ludzie będę go pamiętać jako, tego który dokończył „pracę” Bartomeu.
0
Prawda jest taka, że pewnie nie mamy siana na nowego trenera. Takie moje zdanie.
0
@khabyleme dokładnie tak jest. Wszyscy są przeciwko Wielkiej Barcelonie. Wyp****** do białych!
0
@Wizz777 to może wypowiedz się na temat rzutu karnego dla Nas, albo faulu Camavingi na Yamalu. Uważasz, że żółta kartka była sprawiedliwa? Tam ewidentnie, wychodził Yamal sam na sam. Próbujesz w każdy możliwy sposób wytłumaczyć, że wszystko jest winą Xaviego i zespołu, ale nie było. Każdy dołożył cegiełkę do tej porażki, włącznie z Realem, który strzelił 3 gole, z czego jedne, podarowany przez sędziego (rzut karny, gdzie Pinoki nurkował). Wydaje mi się, że powinieneś wrócić do siebie na stronę :)
1
@revolution33 czy ktoś Ci siłą każe czytać? Nie masz ochoty, to nie rób tego… Proste…
3
@Wizz777 ale też ma po części racje. Oglądałeś wczoraj mecz? Widziałeś tego pajaca z gwizdkiem, co robił?
0
@Metalowy14 dlaczego mnie obrażasz? Czy ja Cię obrażam?
4
@Elvisek bo nie mamy takiego piłkarza
0
Real wygrał, ale nie zasłużył. Sędziowie pomogli… jak zwykle. Bramki z dupy… Oni są przykładem tego, że mistrz nie potrafi grać, ale potrafi wygrywać.
1
Sędzia w nagrodę po meczu, każdemu zawodnikowi z Realu, będzie mógł zrobić loda.
1
Felix na 2-1 i wracamy do Barcelony
1
Słuszne zmiany.
3
Drodzy koledzy i koleżanki, można wyłączyć mecz, bo sędziowie nie dadzą nam tego wygrać.
3
Oczywiście nie sprawdzamy varu xD co to ma być… ?
1
Sędzia 12 stym zawodnikiem Realu :)
1
@fart albo, albo :) Czyli mamy 50% szans, że będzie joga bonito xD
0
@BORO_12 ja tak samo. A co sądzisz o Mottcie?
0
@Kazragore dokładnie. Ja bym dał szansę Marquezowi. A jak się nie uda, to lecieć po Kloppa. Może akurat Marquez, ułoży wszystko jak trzeba. Patrząc na 2 drużynę Barcy, to dobrze mu idzie.
0
Plotki chodzą, że to Rafa Marquez ma być trenerem od przyszłego sezonu. Co o tym sądzicie?
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
City nie strzeli gola. Real ma takie szczęście i tyle.
1
Najpierw Roma, później Liverpool, a teraz PSG… Tylko my, potrafimy perfekcyjnie, zostać pośmiewiskiem w Europie… Człowiek, po ostatnim meczu, żył nadzieją jak nigdy i znowu poczuł srogie rozczarowanie.
0
@Rupert_Haubica daliśmy dupy bez mydła
4
Tylko my tak potrafimy się ośmieszyć