0

@Allbi to na prawdę zdrowe auto musisz mieć .

1

@mkord z tym silnikiem kupuje .

0

@DIPENSE dzisiaj kupuje właśnie :)

0

Co sądzicie o Honda Civic 1.8 V-Tec 2006r ?

0

@ToWinaSedziego na jakim kanale można obejrzeć?

0

Ten kołnierzyk jakiś dziwny jest. Ale ogólnie fajna.

0

A może by od dziewczyn wziąć trenera ? :D

0

@etobzyk moja córka miała, i w sumie spoko przechodziła to, ale podobno jak już jesteś dorosły, to jest masakra.

0

@malicinho ogólnie, to tylko na boku śpię, ale na brzuchu zasypiam.

1

@MesQueUnClub_87 albo nie medycznej xD łatwiej dostać :)

0

@malicinho ja ogólnie nie potrafię spać na plecach. Na brzuchu tylko śpię.

2

Cześć. Ma ktoś z Was bezdech senny i ma jakieś wskazówki jak sobie z tym radzić? Pod koniec lipca mam zabieg usunięcia migdałków, co niby ma pomóc, ale do tej pory chciałbym jakoś chociaż noce przesypiać, bo od 4 tyg śpię może po 4h i mam napady lęku… boję się spać, żeby nie wybudzać się w nocy… strasznie ta cała sytuacja działa na moją psychikę…

0

@maroon wiesz po co takie informacje są puszczane w „świat”, po to by pokazać ile już stracił podczas sprawy itd

0

Jeśli to prawda, to nasuwa mi się takie pytanie - jak mocne dowody na jego winę miał prokurator? Od tak nie można kupić sobie wolności. Cały świat sportu zna tą sprawę i nikt o zdrowych zmysłach nie pozwoliłby na wyjście mu, jeżeli są bardzo mocne dowody. Chyba, że sędziowie są na takim poziomie co sędziowie piłkarscy, to zmienia całkowity postać rzeczy.

0

@maroon przecież za tyle lat grania w piłkę, to on i jego kolejne pokolenia, będą żyły w luksusach.

1

@Borneo też przeczytałem Hajto :D

0

Jak ten Simons radzi sobie? Ktoś może się wypowiedzieć, kto śledzi RB Lipsk?

0

@Zoker trzeba brać pod uwagę cały okres jego w Barcy jako trenera. Gdzie byliśmy jak przejmował Barce, co osiągnął w poprzednim sezonie i to co jest teraz.

1

Ten komentator ma głos jak PLKD xD

0

Komentarz usunięty

2

Powiem Wam szczerze, że gdzie nie zajrzę na social media, to widzę memy odnośnie Barcelony, że każdy by chciał na Nas trafić, bo jesteśmy łatwym przeciwnikiem. Czy aż tak jesteśmy słabi, żeby z Nas drwić? Kiedyś srali po krzakach na Nasz widok… Tęsknię za tymi czasami, ale mam nadzieję, że na przestrzeni 2-3 lat wrócimy do takiego hegemona footballu jakim byliśmy kiedyś.
P.S Smacznej kawusi :)

1

@LionelM95 mam to samo…

2

@Coutinho007 faktycznie xD

13

Vini, Rodrygo, Bellingham, Mbappe, Camavinga, Tchuameni (czy jak mu tam), Mendy, Militao… Wszyscy czarni. Biały klub z czarnymi, to dopiero będzie teraz walka z rasizmem.

0

@Cukson Xavi jest jechany na stronie, ale to on nas od 4 lat doprowadził do 1/4 LM xD

1

@cyron1 bardziej Cubarsiego. Niech chłopak będzie sobą i pisze własną historię. Wystarczy tych porównań.

0

@rogal478 ja stawiam na Arsenal

0

@DJ1992 a dziwisz się? Romeu przez 30 min gry, podarował Napoli 2 setki xD

0

@rogal478 będzie Arsenal

0

Mógłby wpuścić Felixa za Brazola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?