W Naszym przypadku, żeby znów coś znaczyć w Europie, potrzebujemy solidnych wzmocnień, solidnego trenera i solidny sztab medyczny. Co się z tym wszystkim wiąże? To, że pora sprzedać, część udziałów klubu… nawet jakiemuś Emirowi, z możliwością odkupu, bo my tak na prawdę nie mamy pieniędzy na nic i jeśli dalej polityka klubu będzie dźwigniami wszystko załatwiała, to szybko nie zagramy w LM .
Nowy Messi, nowy Iniesta, nowy Xavi itd. Nie ma piłkarzy identycznych. Te porównania, to już mi bokiem wychodzą. Może nowy ku***** w du**** u Biedronia?
@JordiAlbion w jakim kraju obecnie pracujesz? Szukam czegoś jako magazynier, bo mam doświadczenie, no i uprawnienia na wózki widłowe, „pieski”, podesty, windy towarowe/osobowe i myślę, żeby w tym kierunku czegoś szukać. Uwielbiam Skandynawię. Byłem u ojca na wakacjach kiedyś w Stokholmie.
Cześć. Chciałbym się poradzić osób pracujących za granicą, jak to wygląda, gdy chce się sprowadzić rodzinę? Chciałbym wyjechać, najchętniej - Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, albo nawet Skandynawia. Czy trudno jest znaleźć mieszkanie? Czy są np. jakieś Polskie biura, które pomagają w tym? No i oczywiście ile tak średnio, za takie mieszkanie trzeba zapłacić. Oczywiście na początku bym chciał sam pojechać, po pół roku ściągnąć żonę i 2 moich maluchów. Żona, oczywiście też by chciała pracować.
@BARCA1899Messi według mnie to też bardziej Pique. Chłopak ma mega talent i aż przyjemnie się patrzy na niego. Kurczę, chłopak skończy w tym roku 17 lat, a gra tak dojrzale, jakby już co najmniej 3 lata grał w LA LIGA.
@Pawlak1992 jesteś jakiś niezrównoważony psychicznie… Chłopie, zastanów się nad sobą, bo najwidoczniej coś nie tak z Tobą… Jeśli potrzebujesz pomocy, to śmiało, możesz napisać.
1
Podobno ReTo ma być na koszulkach, gdzieś na X pisały katalońskie pismaki. Do tego ReTo dodał zdjęcie w koszulce Barcy.
8
Torre i Araujo zostawić, a reszty się pozbyć.
0
@Deviler myślę, że nie.
1
Prawda jest taka, że Xavi zostanie na kolejny sezon :)
4
Same lesbijki, ale ja chyba też jestem lesbijką, bo lubię dziewczyny.
4
W Naszym przypadku, żeby znów coś znaczyć w Europie, potrzebujemy solidnych wzmocnień, solidnego trenera i solidny sztab medyczny. Co się z tym wszystkim wiąże? To, że pora sprzedać, część udziałów klubu… nawet jakiemuś Emirowi, z możliwością odkupu, bo my tak na prawdę nie mamy pieniędzy na nic i jeśli dalej polityka klubu będzie dźwigniami wszystko załatwiała, to szybko nie zagramy w LM .
0
@MalanFCB właśnie leżę w szpitalu, bo pękła
1
Nowy Messi, nowy Iniesta, nowy Xavi itd. Nie ma piłkarzy identycznych. Te porównania, to już mi bokiem wychodzą. Może nowy ku***** w du**** u Biedronia?
0
@Bobo25 albo pompki.
1
@lucca87 do tego Pedriego bym jeszcze włączył, ponieważ z Niego już nic nie wyjdzie.
0
@LM10GOAT póki co, to MATS i S.Roberto, iż jest wychowankiem i długo tutaj „gra”.
0
Rozliczał się ktoś z Was z Bitcoina?
1
@ViscaelBarca2007 chyba dałbym szansę Thaigo Mottcie, a jakby mu nie wyszło, to Jurgen Klopp od sezonu 25
12
Jest bardziej szklany od Dembele. Dać mu szansę w przyszłym sezonie z nowym trenerem i sztabem. Jeśli, nie pyknie, to trzeba go sprzedać.
0
@BulaKG nie jednokrotnie był ktoś tutaj na stornie co pisał, że poczujemy brak Busiego.
0
@MysticCat WOW! Super! Dziękuję Ci serdecznie!
0
@MysticCat mam badanie na bezdech senny, ale czekam już pół roku, a niby mam mieć je w maju, albo czerwcu. Wolałbym jakoś szybciej je zrobić :)
1
Cześć. Jest nas tutaj dużo, i może akurat znajdę kogoś, kto ma znajomości w Szpitalu Wojskowym w Lublinie? :)
11
@[Oli] potwierdzam, jestem tam wykładowcą :)
0
@JordiAlbion w jakim kraju obecnie pracujesz? Szukam czegoś jako magazynier, bo mam doświadczenie, no i uprawnienia na wózki widłowe, „pieski”, podesty, windy towarowe/osobowe i myślę, żeby w tym kierunku czegoś szukać. Uwielbiam Skandynawię. Byłem u ojca na wakacjach kiedyś w Stokholmie.
0
@Lanosss dziękuję za pomoc :)
0
Cześć. Chciałbym się poradzić osób pracujących za granicą, jak to wygląda, gdy chce się sprowadzić rodzinę? Chciałbym wyjechać, najchętniej - Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, albo nawet Skandynawia. Czy trudno jest znaleźć mieszkanie? Czy są np. jakieś Polskie biura, które pomagają w tym? No i oczywiście ile tak średnio, za takie mieszkanie trzeba zapłacić. Oczywiście na początku bym chciał sam pojechać, po pół roku ściągnąć żonę i 2 moich maluchów. Żona, oczywiście też by chciała pracować.
2
@BARCA1899Messi według mnie to też bardziej Pique. Chłopak ma mega talent i aż przyjemnie się patrzy na niego. Kurczę, chłopak skończy w tym roku 17 lat, a gra tak dojrzale, jakby już co najmniej 3 lata grał w LA LIGA.
0
@FcPortoFan1999 Mój kochany Motor awansuje z baraży :)
0
@Pawlak1992 jesteś jakiś niezrównoważony psychicznie… Chłopie, zastanów się nad sobą, bo najwidoczniej coś nie tak z Tobą… Jeśli potrzebujesz pomocy, to śmiało, możesz napisać.
0
@Pawlak1992 ten Pawlak, to idealnie do Ciebie pasuje. Zacznij czytać głąbie kapuściany ze zrozumieniem.
0
@Pawlak1992 masz downa? Uważasz, że te pkt, które podałem to 1:1 oczekiwania?
3
Raphinha, Ty stary rowerze.
0
@Pawlak1992 chyba za krótko jesteś na tej stronie, albo tego nie dostrzegasz.
1
@Messibestplayerintheworld jak się cieszę, że już są tutaj 2 osoby, które używają mózgu :)