Według mojego brejdaka i wielu innych w wojsku (podporucznikiem jest), to Kosiniak-Kamysz, ma taką samą wiedzę na temat obrony, strategii, zarządzaniem i podejmowaniem decyzji co weterynarz o fizyce kwantowej. Jeśli za jego kadencji do czegoś dojdzie, to jesteśmy zostawieni sami sobie, bo jego już dawno w Polsce nie będzie. Zamiast zwiększać ilość szkoleń przede wszystkim ze strzelania, taktycznych, rozpoznawczych i innych zadań, i zachęcać do służby w wojsku, to on chce zmniejszyć jednostki o czym nikt nic nie mówi w tv. Broń jaką posiadamy, to w głównej mierze sprzęt z II WŚ….Brejdak mówił , że za PiSu było źle, ale teraz jest jeszcze gorzej. Większość ludzi, którzy mają pojęcie w wojsku i wysokie stopnie, chcą odchodzić, bo ich wiedza jest negowana przez Kamysza.
@Darek_Maruszczak Szanowny Panie redaktorze, kto zajmuje się tymi zasranymi reklamami? Można je zablokować jakoś, albo najlepiej usunąć? W*kurwiają już mnie. Odechciewa się wchodzić na stronę przez to.
@magic10 najpierw na bolca, a później na narty xD a tak serio, to po takiej długiej przerwie, to faktycznie najpierw kawka. Stopniowo musisz rozegrać to.
@Messiankaramessi czy Ty uważasz, że takimi młokosami można coś ugrać ? My to potrzebujemy porządnych transferów, bo już widać gołym okiem, że nasza młodzież, zaczyna powoli hamować.
Co się dzieje z drużyną, to nie mam pytań… Jeszcze do nie dawna, nie mogłem się doczekać meczów, a teraz przypominają mi się czasy Xaviego… Może, to już nie jest wina Xaviego, ani Flicka, tylko piłkarzy? Nie wiem… Nie mam już pojęcia, gdzie leży wina.
Zamiast się użalać, to mogli wygrać te 3 mecze. Zamiast tego woleli sfrajerzyć… Teraz powinni wziąć dupy w troki i pokazać się na boisku z jak najlepszej strony.
Czy mogę prosić o pomoc osoby grające na Xbox ? Ogólnie, chodzi o to, że chciałem podpiąć mikrofon pod USB, ale z tego co wiem, to nie będzie działał. Czy ktoś może ma podłączony do konsoli i mógłby podzielić się tipem?
1
Niewykorzystane sytuacje się maczał :)
1
@seeba Lewy, to powinien na ławce ze 2 mecze posiedzieć, bo ostatnio, kopie się po czole.
1
@agaFCB łączę się w bólu :) u mnie w firmie mamy od wczoraj wolne do 02.01.25 xD
6
Witam wszystkich! Życzę Wam dobrego i spokojnego dnia :)
0
@Piotii16 wyślij mi te pieniądze, ja je wypłacę i osobiście zaniosę na Twoje :)
1
@Faro Kounde, De Jong, Ferran i Inigo też dostali.
0
@Nazio_87 Dior Sauvage Elixir, Jean Paul Gaultier (nie pamiętam jaki rodzaj), jakieś jeszcze Dior Sauvage, Chopin i Lacoste zielone.
1
@NieObiektywny88 większość tutaj nie zrozumie tego. Szkoda tłumaczyć.
2
@Terroriser dla mnie on nie jest naszą legendą. Tym bardziej, że poszedł do Realu.
1
@Campeon87 nie będzie prędko takiego pomocnika jak Xavi w Barcy…
0
@Marian_Pazdzioch mendy.
1
@AlexDark00 w punkt! :)
4
@Who_you_mam wstaje codziennie rano i mam takie same odczucia. Dobrej niedzieli :)
1
Według mojego brejdaka i wielu innych w wojsku (podporucznikiem jest), to Kosiniak-Kamysz, ma taką samą wiedzę na temat obrony, strategii, zarządzaniem i podejmowaniem decyzji co weterynarz o fizyce kwantowej. Jeśli za jego kadencji do czegoś dojdzie, to jesteśmy zostawieni sami sobie, bo jego już dawno w Polsce nie będzie. Zamiast zwiększać ilość szkoleń przede wszystkim ze strzelania, taktycznych, rozpoznawczych i innych zadań, i zachęcać do służby w wojsku, to on chce zmniejszyć jednostki o czym nikt nic nie mówi w tv. Broń jaką posiadamy, to w głównej mierze sprzęt z II WŚ….Brejdak mówił , że za PiSu było źle, ale teraz jest jeszcze gorzej. Większość ludzi, którzy mają pojęcie w wojsku i wysokie stopnie, chcą odchodzić, bo ich wiedza jest negowana przez Kamysza.
5
@pozor dobrze, że nie jak PO, bo klub by za darmo oddali Niemcom :)
1
Czy tam ma ktoś kręgosłup moralny? Czy mają chociaż cząstkę godności? Hipokryzja w ich wykonaniu, wykracza po za skalę…
1
@Popitek12 poje3ane, ale tak mam czasami xD wiem, że to nic by nie zmieniło, ale czasami tak sobie myślę :D
9
@Darek_Maruszczak Szanowny Panie redaktorze, kto zajmuje się tymi zasranymi reklamami? Można je zablokować jakoś, albo najlepiej usunąć? W*kurwiają już mnie. Odechciewa się wchodzić na stronę przez to.
0
Czy ktoś korzysta z karty dźwiękowej zewnętrznej i może się wypowiedzieć, czy warto kupić?
0
Jest ktoś może tutaj kto, używa karty dźwiękowej zewnętrznej i może się wypowiedzieć, czy warto kupić?
0
@Deeespacito czy zanim znajdziesz się na budowie m, na stanowisku pracy, to małpeczka jest m? :D
0
@magic10 najpierw na bolca, a później na narty xD a tak serio, to po takiej długiej przerwie, to faktycznie najpierw kawka. Stopniowo musisz rozegrać to.
0
@Messiankaramessi czy Ty uważasz, że takimi młokosami można coś ugrać ? My to potrzebujemy porządnych transferów, bo już widać gołym okiem, że nasza młodzież, zaczyna powoli hamować.
5
@bartulek98 powiem Ci szczerze, że odnoszę takie same wrażenie odnośnie Lucho. Myślę, że w głównej mierze, to MSN z Busim prime zrobili robotę.
0
@mikke to nie rekin, tylko płotka.
3
Co się dzieje z drużyną, to nie mam pytań… Jeszcze do nie dawna, nie mogłem się doczekać meczów, a teraz przypominają mi się czasy Xaviego… Może, to już nie jest wina Xaviego, ani Flicka, tylko piłkarzy? Nie wiem… Nie mam już pojęcia, gdzie leży wina.
3
Zamiast się użalać, to mogli wygrać te 3 mecze. Zamiast tego woleli sfrajerzyć… Teraz powinni wziąć dupy w troki i pokazać się na boisku z jak najlepszej strony.
5
Tak się oddaje mistrzostwo w prezencie. Wracają stare demony.
0
Czy mogę prosić o pomoc osoby grające na Xbox ? Ogólnie, chodzi o to, że chciałem podpiąć mikrofon pod USB, ale z tego co wiem, to nie będzie działał. Czy ktoś może ma podłączony do konsoli i mógłby podzielić się tipem?
0
Ten Martin, to powinien co najwyżej wodę chłopakom nosić