1

Niewykorzystane sytuacje się maczał :)

1

@seeba Lewy, to powinien na ławce ze 2 mecze posiedzieć, bo ostatnio, kopie się po czole.

1

@agaFCB łączę się w bólu :) u mnie w firmie mamy od wczoraj wolne do 02.01.25 xD

6

Witam wszystkich! Życzę Wam dobrego i spokojnego dnia :)

0

@Piotii16 wyślij mi te pieniądze, ja je wypłacę i osobiście zaniosę na Twoje :)

1

@Faro Kounde, De Jong, Ferran i Inigo też dostali.

0

@Nazio_87 Dior Sauvage Elixir, Jean Paul Gaultier (nie pamiętam jaki rodzaj), jakieś jeszcze Dior Sauvage, Chopin i Lacoste zielone.

1

@NieObiektywny88 większość tutaj nie zrozumie tego. Szkoda tłumaczyć.

2

@Terroriser dla mnie on nie jest naszą legendą. Tym bardziej, że poszedł do Realu.

1

@Campeon87 nie będzie prędko takiego pomocnika jak Xavi w Barcy…

0

1

@AlexDark00 w punkt! :)

4

@Who_you_mam wstaje codziennie rano i mam takie same odczucia. Dobrej niedzieli :)

1

Według mojego brejdaka i wielu innych w wojsku (podporucznikiem jest), to Kosiniak-Kamysz, ma taką samą wiedzę na temat obrony, strategii, zarządzaniem i podejmowaniem decyzji co weterynarz o fizyce kwantowej. Jeśli za jego kadencji do czegoś dojdzie, to jesteśmy zostawieni sami sobie, bo jego już dawno w Polsce nie będzie. Zamiast zwiększać ilość szkoleń przede wszystkim ze strzelania, taktycznych, rozpoznawczych i innych zadań, i zachęcać do służby w wojsku, to on chce zmniejszyć jednostki o czym nikt nic nie mówi w tv. Broń jaką posiadamy, to w głównej mierze sprzęt z II WŚ….Brejdak mówił , że za PiSu było źle, ale teraz jest jeszcze gorzej. Większość ludzi, którzy mają pojęcie w wojsku i wysokie stopnie, chcą odchodzić, bo ich wiedza jest negowana przez Kamysza.

5

@pozor dobrze, że nie jak PO, bo klub by za darmo oddali Niemcom :)

1

Czy tam ma ktoś kręgosłup moralny? Czy mają chociaż cząstkę godności? Hipokryzja w ich wykonaniu, wykracza po za skalę…

1

@Popitek12 poje3ane, ale tak mam czasami xD wiem, że to nic by nie zmieniło, ale czasami tak sobie myślę :D

9

@Darek_Maruszczak Szanowny Panie redaktorze, kto zajmuje się tymi zasranymi reklamami? Można je zablokować jakoś, albo najlepiej usunąć? W*kurwiają już mnie. Odechciewa się wchodzić na stronę przez to.

0

Czy ktoś korzysta z karty dźwiękowej zewnętrznej i może się wypowiedzieć, czy warto kupić?

0

Jest ktoś może tutaj kto, używa karty dźwiękowej zewnętrznej i może się wypowiedzieć, czy warto kupić?

0

@Deeespacito czy zanim znajdziesz się na budowie m, na stanowisku pracy, to małpeczka jest m? :D

0

@magic10 najpierw na bolca, a później na narty xD a tak serio, to po takiej długiej przerwie, to faktycznie najpierw kawka. Stopniowo musisz rozegrać to.

0

@Messiankaramessi czy Ty uważasz, że takimi młokosami można coś ugrać ? My to potrzebujemy porządnych transferów, bo już widać gołym okiem, że nasza młodzież, zaczyna powoli hamować.

5

@bartulek98 powiem Ci szczerze, że odnoszę takie same wrażenie odnośnie Lucho. Myślę, że w głównej mierze, to MSN z Busim prime zrobili robotę.

0

@mikke to nie rekin, tylko płotka.

3

Co się dzieje z drużyną, to nie mam pytań… Jeszcze do nie dawna, nie mogłem się doczekać meczów, a teraz przypominają mi się czasy Xaviego… Może, to już nie jest wina Xaviego, ani Flicka, tylko piłkarzy? Nie wiem… Nie mam już pojęcia, gdzie leży wina.

3

Zamiast się użalać, to mogli wygrać te 3 mecze. Zamiast tego woleli sfrajerzyć… Teraz powinni wziąć dupy w troki i pokazać się na boisku z jak najlepszej strony.

5

Tak się oddaje mistrzostwo w prezencie. Wracają stare demony.

0

Czy mogę prosić o pomoc osoby grające na Xbox ? Ogólnie, chodzi o to, że chciałem podpiąć mikrofon pod USB, ale z tego co wiem, to nie będzie działał. Czy ktoś może ma podłączony do konsoli i mógłby podzielić się tipem?

0

Ten Martin, to powinien co najwyżej wodę chłopakom nosić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?