0

@daniel32778 żebyś się nie zdziwił xD

0

@Krzysztof1987 że tak się czasami zdarza… brak słów.

0

@FCB_dimiC przyjąłem niestety, bo powiedział, że dostanę większy i punkty jak nie przyjmę.

0

@Krzysztof1987 odwołam się, bo jest monitoring akurat na to przejście. Kumpel z policji powiedział, że trafiłem na ch****, bo nie miał prawa wystawić mi mandatu, tym bardziej, że jestem poszkodowany.

0

Dzisiaj doszło do kuriozalnej sytuacji. Zatrzymałem się autem na przejściu dla pieszych, gość mi wjechał z rozpędu w d****, aż mnie wywaliło za przejście i dostałem za to mandat, że auto stało za przejściem. Jak chciałem ścignąć auto na pobocze, nadjechała policja akurat xD

1

Taki Real jaki był wczoraj, to byśmy w pul roznieśli.

1

Real i tak to weźmie. Nie będą nic grać, a i tak jakiś farfocel wpadnie i rzucik karny xD

0

Ile Bobek ma goli w LM?

1

@Sulimo byłem wczoraj na meczu i może ta sytuacja z golem jest zabawna, ale możliwe, że byłyby 3 punkty w Lublinie.

8

@ViscaelBarca2007 zgadzam się z Tobą. Dla mnie Rapha to jest TOP, i cieszę się, że nie sprzedaliśmy go. Wydaje mi się, że ten sezon dla niego będzie przełomowy. Kurde, on ma takie staty, że to głowa mała. Jestem pewny, że NIKT nie spodziewał się takiego Raphinhy.

0

@Borneo w końcu kto kto rozumie, jakie zadania ma De Jong.

1

@Rhaan ale wiesz, że się mylisz? Koss przyszedł do Realu w 2014r, i miał wtedy 24 lata, bo to rocznik 90.

0

@MichuZ44 z moim Puskasem TOTY będzie robił robotę.

6

@Values zgadzam się z Tobą. Według mnie Wojtek pokazał, że jest lepszy .

10

Powiem szczerze, że zastanawiam się co będzie jak wróci Ter Stegen, bo w mojej opinii Wojtek pokazał, że miejsce w wyjściowym składzie należy mu się.

0

@Foesum nawet nie chcę myśleć…

23

Szczęsny zasłużył na papieroska xD on dzisiaj był niesamowity :)

0

@Barcatroll Araujo za czerwoną z PSG sprzedawano, więc wiesz … xD

0

My nie chcemy dalej awansować, albo wisi jakieś fatum nad nami, bo to jest niemożliwe co się dzieje.

0

@slayer teraz będą jeszcze większe

1

Kolejny rok z rzędu to samo …

0

@Hindus każdy z Nas tego chce i oby tak było.

1

Obyśmy się nie zesrali przed samym kiblem, bo z Benficą będą ciężary.

0

@Marian_Pazdzioch nigdy w życiu

0

@Kozinho. Tego bym nie chciał, tylko faktów xD bezstronnych opinii.

1

Kurde, przed chwilą czytałem wypowiedzi Trumpa z przemówienia i nie wiem co tym sądzić… Ogólnie mam rodzinę w USA, ktora na niego głosowała, i zapytałem kuzynki - dlaczego Trump - to mi odpowiedziała, że zrobi Amerykę silną xD Dzisiaj jak przeczytałem, że przejmie Grenlandię, w każdy możliwy sposób, która jest Danii, to nie wiem, czy gość nie zwariował :D Ktoś może śledzi politykę Trumpa i może mi naświetlić to?

2

PDF bez faulu xD

0

Bierze to Real?

7

No nie wierzę… „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka” :)

0

@turhiay profilowe TOP :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?