@gaucho104 ja się nie dziwię. W sytuacji jakiej jesteśmy, to powinien dostać taką gwarancję. Powiem też tak - jeśli nie mamy gwarancji zarejestrowania go, to nie róbmy z siebie błaznów i odpuśćmy ten transfer, bo to będzie wstyd…
@LambiPL nr PESEL moich dzieci, moje CV, ukończone szkoły, miejsce zamieszkania, skończone studia, certyfikaty, nr konta, nr telefonu, e-mail, jaką pensję otrzymuje itd. Czyli to nic takiego, prawda? Mieliśmy rozmowę z prawnikiem przed chwilą i wychodzi na to, że jesteś ułomny, skoro nie zdajesz sobie sprawy co z tym mogą zrobić : darknet, giełdy handlu danymi osobowymi, pozostałe dane wrażliwe i szczególnej kategorii. No nic takiego… Nie ma co się przejmować :)
@pt9 raczej nie scam. Ogólnie kupiłem na Allegro go i mają bardzo dużo dobrych opini. Myślę, że ogarnie się to. Już dostałem informację od informatyka z mojej firmy co zrobić.
Człowiek to potrafi się na minę wpie#####. Kupiłem laptopa leasingowego dla córki (MacBooka). Zrobiłem aktualizację, a tam mi wyskakuje „zarządzanie zdalne”, czyli firma od której pośrednik go kupił nie ściągnął zabezpieczeń. Nic nie mogę kompletnie zrobić… Na szczęście mogę go zwrócić… Najgorszy jest zawód w oczach córki, która już była podekscytowana, że będzie miała swojego laptopa.
@cracker cześć. Przesiadłem się na Maca i szukam możliwości ogarnięcia gdzieś za free, któregokolwiek programu. Na Windowsie mam kupionego FL’20, ale szczerze mówiąc kupe siana trzeba wydać na kolejnego. Znasz może jakieś stronki do ogarnięcia za free?
Trump, to taki cwaniaczek. Zlikwidowali kogo mieli zlikwidować, zniszczyli co mieli zniszczyć, a jeszcze doprowadził do zawieszenia broni. Rozegrał to fachowo xD
7
@gaucho104 ja się nie dziwię. W sytuacji jakiej jesteśmy, to powinien dostać taką gwarancję. Powiem też tak - jeśli nie mamy gwarancji zarejestrowania go, to nie róbmy z siebie błaznów i odpuśćmy ten transfer, bo to będzie wstyd…
1
@Walpiano mało tego. Cholo, chyba jest najlepiej opłacanym trenerem xD (popraw mnie jeśli się mylę)
0
@Kapitan9 chyba nawet dłużej trwa niż z Fabregasem xD
0
@LambiPL nr PESEL moich dzieci, moje CV, ukończone szkoły, miejsce zamieszkania, skończone studia, certyfikaty, nr konta, nr telefonu, e-mail, jaką pensję otrzymuje itd. Czyli to nic takiego, prawda? Mieliśmy rozmowę z prawnikiem przed chwilą i wychodzi na to, że jesteś ułomny, skoro nie zdajesz sobie sprawy co z tym mogą zrobić : darknet, giełdy handlu danymi osobowymi, pozostałe dane wrażliwe i szczególnej kategorii. No nic takiego… Nie ma co się przejmować :)
0
@LambiPL jesteś głupi, czy udajesz ? Zdajesz sobie sprawę co mogą z danymi moimi, moich dzieci zrobić, czy chciałeś zabłysnąć i nie wyszło ?
0
@Bobo25 kara będzie dotyczyła firmy. My składamy wniosek grupowy do sądu.
0
@Antimadridista_WR może akurat jest ktoś kto na tym się zna, więc nie filozofuj.
0
Pilne!!! Moja firma została zaatakowana prze hakerów. Dostaliśmy informację, że wyciekły nasze dane. Co mam robić?
1
@KaammiilM1206 dokładnie. A Arsenal wycenił Kiwiora na 35 mln i myślę, że za taką kwotę udałoby im się go sprzedać.
0
@Krzywy95 to jest ziomeczku obrońca … :)
4
Ależ to będzie długa telenowela…
0
@FCB_dimiC dokładnie tak a firma :) żądają 4 mln euro za odszyfrowanie danych.
0
@Eklerek najgorsze jest to, że nie wiedzą czy nasze dane wyciekły. Kazali Nam zablokować w mObywatel pesel.
0
@NeroTFP1 nie xD bardzo duża firma, ale nie z tej branży :)
0
@Joe_Barbaro tak nam powiedzieli, ale z tego co wiem, to muszą wypłacić.
0
@lajcior jakieś służby przyjechały co się tym zajmują. Prawdopodobnie pensji nie dostaniemy.
0
@Huck jedynie, że żądają okupu, bo zaszyfrowali całe dane.
0
Powiem szczerze, że nigdy nie spodziewałem się takiej sytuacji w pracy, że firma w której pracuje zostanie przejęta przez hakerów.
0
@pt9 raczej nie scam. Ogólnie kupiłem na Allegro go i mają bardzo dużo dobrych opini. Myślę, że ogarnie się to. Już dostałem informację od informatyka z mojej firmy co zrobić.
1
@Objectivo żebyś wiedział. Jadę po pracy zobaczyć co mają ciekawego.
0
Człowiek to potrafi się na minę wpie#####. Kupiłem laptopa leasingowego dla córki (MacBooka). Zrobiłem aktualizację, a tam mi wyskakuje „zarządzanie zdalne”, czyli firma od której pośrednik go kupił nie ściągnął zabezpieczeń. Nic nie mogę kompletnie zrobić… Na szczęście mogę go zwrócić… Najgorszy jest zawód w oczach córki, która już była podekscytowana, że będzie miała swojego laptopa.
0
@cracker będę pamiętał :)
0
@cracker nie wiedziałem, że tak można. Spadłeś mi z nieba xD dzięki ! Pozdro
0
@cracker cześć. Przesiadłem się na Maca i szukam możliwości ogarnięcia gdzieś za free, któregokolwiek programu. Na Windowsie mam kupionego FL’20, ale szczerze mówiąc kupe siana trzeba wydać na kolejnego. Znasz może jakieś stronki do ogarnięcia za free?
0
Szukam osób, które posiadają Abletona, FL Studio, albo Logic Pro. Potrzebuje pomocy. Priv :)
2
@Hugo76 Hansi go ogarnie :)
1
@ProMILs zgadzam się z Tobą. Nie oszukujmy się, ale Trump, to nie chłopiec z pierwszej łapanki.
1
Trump, to taki cwaniaczek. Zlikwidowali kogo mieli zlikwidować, zniszczyli co mieli zniszczyć, a jeszcze doprowadził do zawieszenia broni. Rozegrał to fachowo xD
0
@Tasde procesor i7
0
@Tasde ok. Czasami wolę zapytać kogoś kto ma wiedzę :) Dzięki!