7

@gaucho104 ja się nie dziwię. W sytuacji jakiej jesteśmy, to powinien dostać taką gwarancję. Powiem też tak - jeśli nie mamy gwarancji zarejestrowania go, to nie róbmy z siebie błaznów i odpuśćmy ten transfer, bo to będzie wstyd…

1

@Walpiano mało tego. Cholo, chyba jest najlepiej opłacanym trenerem xD (popraw mnie jeśli się mylę)

0

@Kapitan9 chyba nawet dłużej trwa niż z Fabregasem xD

0

@LambiPL nr PESEL moich dzieci, moje CV, ukończone szkoły, miejsce zamieszkania, skończone studia, certyfikaty, nr konta, nr telefonu, e-mail, jaką pensję otrzymuje itd. Czyli to nic takiego, prawda? Mieliśmy rozmowę z prawnikiem przed chwilą i wychodzi na to, że jesteś ułomny, skoro nie zdajesz sobie sprawy co z tym mogą zrobić : darknet, giełdy handlu danymi osobowymi, pozostałe dane wrażliwe i szczególnej kategorii. No nic takiego… Nie ma co się przejmować :)

0

@LambiPL jesteś głupi, czy udajesz ? Zdajesz sobie sprawę co mogą z danymi moimi, moich dzieci zrobić, czy chciałeś zabłysnąć i nie wyszło ?

0

@Bobo25 kara będzie dotyczyła firmy. My składamy wniosek grupowy do sądu.

0

@Antimadridista_WR może akurat jest ktoś kto na tym się zna, więc nie filozofuj.

0

Pilne!!! Moja firma została zaatakowana prze hakerów. Dostaliśmy informację, że wyciekły nasze dane. Co mam robić?

1

@KaammiilM1206 dokładnie. A Arsenal wycenił Kiwiora na 35 mln i myślę, że za taką kwotę udałoby im się go sprzedać.

0

@Krzywy95 to jest ziomeczku obrońca … :)

4

Ależ to będzie długa telenowela…

0

@FCB_dimiC dokładnie tak a firma :) żądają 4 mln euro za odszyfrowanie danych.

0

@Eklerek najgorsze jest to, że nie wiedzą czy nasze dane wyciekły. Kazali Nam zablokować w mObywatel pesel.

0

@NeroTFP1 nie xD bardzo duża firma, ale nie z tej branży :)

0

@Joe_Barbaro tak nam powiedzieli, ale z tego co wiem, to muszą wypłacić.

0

@lajcior jakieś służby przyjechały co się tym zajmują. Prawdopodobnie pensji nie dostaniemy.

0

@Huck jedynie, że żądają okupu, bo zaszyfrowali całe dane.

0

Powiem szczerze, że nigdy nie spodziewałem się takiej sytuacji w pracy, że firma w której pracuje zostanie przejęta przez hakerów.

0

@pt9 raczej nie scam. Ogólnie kupiłem na Allegro go i mają bardzo dużo dobrych opini. Myślę, że ogarnie się to. Już dostałem informację od informatyka z mojej firmy co zrobić.

1

@Objectivo żebyś wiedział. Jadę po pracy zobaczyć co mają ciekawego.

0

Człowiek to potrafi się na minę wpie#####. Kupiłem laptopa leasingowego dla córki (MacBooka). Zrobiłem aktualizację, a tam mi wyskakuje „zarządzanie zdalne”, czyli firma od której pośrednik go kupił nie ściągnął zabezpieczeń. Nic nie mogę kompletnie zrobić… Na szczęście mogę go zwrócić… Najgorszy jest zawód w oczach córki, która już była podekscytowana, że będzie miała swojego laptopa.

0

@cracker będę pamiętał :)

0

@cracker nie wiedziałem, że tak można. Spadłeś mi z nieba xD dzięki ! Pozdro

0

@cracker cześć. Przesiadłem się na Maca i szukam możliwości ogarnięcia gdzieś za free, któregokolwiek programu. Na Windowsie mam kupionego FL’20, ale szczerze mówiąc kupe siana trzeba wydać na kolejnego. Znasz może jakieś stronki do ogarnięcia za free?

0

Szukam osób, które posiadają Abletona, FL Studio, albo Logic Pro. Potrzebuje pomocy. Priv :)

2

@Hugo76 Hansi go ogarnie :)

1

@ProMILs zgadzam się z Tobą. Nie oszukujmy się, ale Trump, to nie chłopiec z pierwszej łapanki.

1

Trump, to taki cwaniaczek. Zlikwidowali kogo mieli zlikwidować, zniszczyli co mieli zniszczyć, a jeszcze doprowadził do zawieszenia broni. Rozegrał to fachowo xD

0

@Tasde procesor i7

0

@Tasde ok. Czasami wolę zapytać kogoś kto ma wiedzę :) Dzięki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?