3

@Jakchcesz każdy ma swoje poglądy stary i dla kogoś może być „sigmą”, a dla innej osoby nie. Ani Trzaskowski, ani Nawrocki, nie byli moimi kandydatami, natomiast uważam, że który z nich by nie wygrał, trzeba dać szansę na wykazanie się. Mam nadzieję, że będę miło zaskoczony. Dobrego dnia :)

0

Już zaczyna się…

1

Spokojna rejestracja w Barcelonie ? No no xD Zobaczymy :)

2

@Aristocrate_7 za 30 ? Za tyle, to kasztany się sprzedaje

0

K*urwa, czy u Was też na każdym strimie tnie?

1

@WaWrzu to było umyślnie, żeby ich nie obrazić xD ale czujny jesteś :)

2

@Pnog37 a później dociekanie, czy faktycznie zostały sprzedane i różne inne akcje z tym związane xD

5

Boże… Mi to się w głowie nie mieści, że najpierw kogoś kupujemy, a później myślimy jak tego zawodnika zarejestrować. Ludzie… przecież, to jest FC Barcelona, a nie jakiś Alternator Boguchwała … (nie obrażając Alternatora).

2

@VillaMaravilla7 kiedyś jeszcze te jego info miały jakieś pokrycie, ale na dzień dzisiejszy, to nie biorę go na poważnie.

3

Dobrze, że na 100%, a nie 150…

0

@Rifek Żałosna to jest Ukraina. J…. UPA i Bandere!!

0

@Rifek albo wygra i pójdzie na front walczyć za swój żałosny kraj

0

@Pnog37 ok. Oby było miłe zaskoczenie.

0

@mercurial2000 też prawda… mam nadzieję, że w następnym sezonie już będziemy mogli kupować normalnie.

1

Super wzmocnienie xD podziwiam tych co się spuszczają nim… Najwidoczniej już byle czym się zadowalacie .

0

Panowie nie zawiedli xD najpierw oficjalka, że wracamy, a później wychodzi jak zawsze … Jaja xD

2

Coś czuję, że u Nas już nie będzie transferów xD

0

@hefaj6 mój ziomek korzystał z fixly i niestety trafił na partacza… Co nie zmienia faktu, że możesz trafić również na dobrego fachowca.

3

@Nevermind u mnie 24 lata xD

1

@Laminedependencia znam osobiście typa, który załatwił sobie rentę na głowę. Pracuję w Szwecji, a jeszcze pobiera rentę, a mój ojciec po 2 zawałach serca, 7 stentach w sercu dostaje 470 zł z groszami… Już tylko czeka ojciec do emerytury 2 lata, bo nie może pracować, żeby jakoś sobie radzić (na szczęście ma mnie i 4 brejdaków, to co miesiąc dajemy mu pieniądze, za to wszystko co dla Nas zrobił).

0

@mkl87 wydaje mi się, że nawet po tym sezonie będą problemy z kupnem kogokolwiek… Co chwilę wypadamy z zasady 1:1… Coś mi się wydaje, że tam jest taki bajzel finansowy, że sami już się pogubili.

0

@mkl87 my 9-tki z prawdziwego zdarzenia, to potrzebujemy na JUŻ… ale jakoś trzeba będzie przejść jeszcze przez ten sezon z Robertem. Oczywiście nic mu nie ujmując, no ale wieku nie oszukasz.

0

@Meskalina nie, to nie byli Polacy, tylko Żydzi.

0

@Chada jemu chyba chodziło o to, że były komory gazowe, ale w „Auschwitz” nie zostały użyte. Bynajmniej słyszałem już wielokrotnie taką tezę, więc może o to mu chodziło.

1

@Frimpong gówniana sprawa xD

1

@Frimpong ostatni raz jadłem 3 lata temu. Przypaliło mnie na mieście i musiałem do galerii cisnąc, żeby wyrzucić gruz… Spędziłem w kiblu dobre 2h. A ile nasłuchałem się komentarzy typu : „zgniło tutaj coś”, „chyba drutem kolczastym ktoś srał” xD od tamtej pory nie jem KFC, ale również Maca w razie W.

1

@LeoMessi1994 to wtedy (o ile go wypożyczymy) Man UTD, będzie sobie życzył za niego 2x więcej xD

0

Kolejna telenowela.

3

Niech ciągnie druta obszczymur ciapaty. Ale też to by było zabawne, że zdobyłby ZP przed Mbappe xD

2

Nico chciał gwarancji rejestracji, chciał tego na papierze, że w razie W, może odejść za darmo. Barca zapewniała, że go zarejestruje, ale nie chciała mu dać tego na piśmie. Czego tu nie rozumieć ? :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?