2

Mam AdBlock a i tak jest masa reklam xD jaja w uj xD

5

@Dawidooooo mam to samo… Reklama za reklamą …

3

Znając naszych asów w zarządzie, to jak już dojdzie do sprzedaży, to pójdzie za 30 mln + 12 zmiennych xD

0

@Enerio właśnie chodzi mi o poziom menu. Przesiadłem się z Xbox na PS i powiem, że nigdy na Xbox nie miałem czegoś takiego.

0

Pytanie do posiadaczy PS5 - czy wam też zawiesza się czasem COD Warzone II ?

1

@lithotripter ja poczekam do premiery. Też nigdy nie kupowałem pre orderu, więc jednak i teraz też nie kupię :)

0

@lithotripter Game Passa sobie tam kupowałem i bez lipy, natomiast przesiadłem się na PS i nie wiem, jak to może być. W sumie za 100 zł więcej mam ze sklepu, ale wolę tą 100 - wkę córce do skarbonki wrzucić xD

0

Kupował ktoś na Kinguin Pre Order FC 26 i może się wypowiedzieć, czy po zakupie nie dostanę jakiegoś bana ? xD

0

@lithotripter ok, myślałem, że jesteś żołnierzem xD lekkie nieporozumienie :D

0

@lithotripter jaki jest kolejny ? xD

0

Jest ktoś z Lublina, kto przechodził 28 - dniowe szkolenie wojskowe ? Chciałbym wstąpić do woja i dowiedzieć się, gdzie szkolenie się odbywa.

0

@CurryTheGoat30 czytałeś od końca artykuł ?

2

@Consigliere najlepsze jest w tym wszystkim to, że wyobraziłem sobie tą całą scenkę xD

2

@Campeon87 ziomek, to jest La Liga, tutaj co chwile coś się zmienia xD ciężko już na tym nadążyć :D

2

@Barceloniarz987 może i brzydki, ale za to bez mózgu.

2

@Lipak Oviedo ma białe spodenki, dlatego Real nie ma kompletu.

0

@Filipem super. Dzięki.

0

Czy na PS5 jest darmowe Call of Duty: BOP 6, albo jakiś Warzone?

2

Ferran w swoim stylu xD

0

@FCB24 ten karny, to był naciągany… Właśnie oglądałem powtórki z DAZN, i jakby sędzia nie podyktował go, to by się wybronił z tego.

0

Ten karny, to był naciągany fest…

2

Karny dla Realu, to jak poranne sranie po kawie, czyli oczywiste, że będzie xD

3

@JanZagloba hahahahah xD dzięki

0

Gdzie obejrzę mecz Motor - Lechia ? Podeślę ktoś link, zanim bana dostanę?

1

@mint przecież on ma rację. Gruby jest na fotelu przez takich jak Ty, co dalej wierzą w jego brednie. Mówił, że nie będzie problemu z rejestracją, a nagle się okazuje, że może być… To jest zwykły populista i rzygać się chce na te jego obietnice.

6

Jaki to jest cep… Wcześniej miało nie być problemu z rejestracją przed startem ligi, teraz się okazuje, że jednak może być… Ten człowiek zanim coś powie, to niech sobie przypomni co mówił wcześniej. Ja już dawno go przejrzałem i szkoda mi tych co są w niego zapatrzeni.

6

Rash i Rekin z pięknymi pudłami xD

2

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Fermin wyszedł przygnębiony ?

0

@Lionel_Messi10 jestem na tyle zacofany w transferach, że nie wiedziałem o tym, że poszedł do MLS. Szkoda, że nie został w Europie…

2

Za darmo xD Araby kupują na lewo i prawo za fajne kwoty, a my oddajemy za darmo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?