0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sinirsey dlatego w weekendy nie chodzę. Szkoda czasu na robotę …

2

@PatrychoO karwasz twasz Barabasz. Panie Boczek, Pan to żeś faktycznie świnia. Pan żeś gorszy, niż ten Kiepski co w zapierdzianych dresach telewizję tylko ogląda na tym, zapierdzianym fotelu.

0

@seba90 a Ty się nie spuść tam.

0

@Czyhrynski kolejny ekspert xD Xavi wielokrotnie mówił, że nie jest gotowy, ale Laporta naciskał. Poczytaj, a później pisz. Bo ewidentnie ten orzeszek w Twojej głowie przestał funkcjonować.

1

@normasubiektywna weź się p******ij w czoło. Xavi nie chciał być trenerem Barcelony. Napewno nie w tym momencie co przyszedł. Był naciskany, aż w końcu się zgodził. Jak nie wiesz, to doinformuj się, bo pieprzysz 3 po 3.

0

@bartulek98 zgadzam się z Tobą, ale uważam, że w tamtym sezonie, to większość graczy miała zjazd. Xavi nie wiedział, jak dotrzeć do zawodników i jak wspiąć ich na wyższy poziom. Myślę, że w obecnej sytuacji warto zaryzykować. Uważam, że przy Flicku moglibyśmy zobaczyć inną wersję Cancelo.

14

Bobuś, jak Ty mnie zaimponowałeś :)

1

Coś Fermina nie widać …

1

@JordiAlbion mieliśmy przyjemność słuchać jego rapu.

1

@JordiAlbion smutna wiadomość … wychowałem się na jego muzyce …

11

Czego płaczecie? Pipy jesteście, czy kibice? Jak w tamtym sezonie wygrywaliśmy, to chwaliliście każdego, każdemu byście kiełbe z połykiem zrobili. Ten sezon jest gorszy, ale wszystko może się zmienić. Może znowu będziecie chcieli czyścić berła. Spokojnie. Kibicem się jest, a nie bywa.

3

Póki co, to Rashford i Balde najlepsi na boisku.

0

@Armintrance1 jakim poście ?

4

@Filipem nie. To tak jakby być z dziw….ą. Ale kto co lubi … xD

16

Ostatnio mówił Xabi Alonso, że z Liverpoolem karnego będzie strzelał Mbappe. Mówił może w której minucie ? XD

0

@DawidekFCB a u mnie pierwsza, która takie lagi ma. Tą opcję o której napisałeś mam włączoną.

0

Czy jest ktoś tutaj kto gra w FC26 i też od kilku dni ma problem z PINGIEM?

1

@Guillegavira skoro został uniewinniony, bo jego partnerka uznała, że to jednak nie był gwałt, to znaczy, że jest niewinny. Dopóki sąd nie wyda wyroku każdy jest niewinny :)

0

@Guillegavira szczerze? To mało mnie interesuje co było… Czysto sportowo przydałby się u Nas.

3

Dziękuję Motor za walkę !!

0

@krycha2201 akurat ja z pełnym szacunkiem podchodzę do rywala. Szanuję kibiców Realu. Tak samo piłkarzy tego klubu.

0

@Messibestplayerintheworld co nie zmienia faktu, że możemy jedynie zazdrościć za jaką kwotę go pozyskali :)

0

Trzeba potrafić być obiektywnym i szanować rywala, dlatego mam przyjemność stwierdzić, że zazdroszczę kibicom Realu Mbappe. Cudowny zawodnik. Mam nadzieję, że w przyszłości też takiego goleadora ujrzymy w Barcelonie.

3

@PatrychoO tak … Jerzego Kryszaka xD

6

Gość od PR-u zapomniał o przeprosinach dla trenera, czy może celowo go pominął?

0

@piJohn a co w tym dziwnego?

0

Jestem pełny podziwu dla ludzi, którzy w poprzednim sezonie opierdzielili by berło Flickowi, a w tym już psioczą. Sezon trwa, a wszystko może się zmienić jak w kalejdoskopie. Jest dołek, ale będzie dobrze. Bądźmy dobrej myśli. Jeszcze wszystko się ułoży. Przyzwyczailiśmy się do tego co było w poprzednim sezonie, ale wiadomo, że nie będzie to trwać w nieskończoność. Trochę optymizmu.

6

A te kurwy znowu swoje …

5

@mrboom nie, to nie był chytry plan Alonso. Real jest słaby, a nam zabrakło skuteczności. Gdyby Ferran uderzył mocniej, a Fermin podał do Rashforda, albo Yamala, to może wynik byłby inny. Gol Bellinghama, również nie powinien być uznany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?