4

@BezglutenowyPedri możesz nagrać jeśli jesteś uczestnikiem rozmowy.

7

@malicinho mam nagraną. Teraz kierownik dzwonił i prosił, żebym nic z tym nie robił, bo powiedziałem, że tego tak nie zostawię. Do tego złożę wniosek o zadośćuczynienie, za wyciek moich danych po ataku hakerskim.

1

@Gary dziękuję. A przede wszystkim dziękuję za odpowiedź i możliwość rozmowy.

1

@LeszekFCB jedyne co bym chciał uzyskać, to szacunek i podziękowanie za to ile serca zostawiłem w tej firmie.

5

@pt9 na jutro jestem już umówiony z prawnikiem.

2

@LeszekFCB mam nagranie jak mnie zastraszą dyrektorka.

1

@Safrani no i super.

0

@Gary że jak nie podpisze, że zrobi tak, że sam przyjdę po rozwiązanie umowy

2

@Gary mam nagranie na telefonie, gdzie naciska, żebym to podpisał. Że nie mam szans na inne możliwości i że mam 5 minut na podjęcie decyzji. Nagrany jest też kierownik, który powiedział, że chodziłem na inny wydział za karę za L4

0

@Safrani mogę zgłosić sprawę do sądu. Tak Chat GPT mi powiedział. Ale czy faktycznie, to nie wiem.

0

@Gary tak, za porozumieniem stron, ponieważ powiedziała, że innej opcji nie ma.

0

@Gary nic nie napisał w uzasadnieniu, bo nie ma takiego nawet punktu w wypowiedzeniu, które otrzymałem.

0

@LeszekFCB dezorganizacja pracy

6

@norbi77 tym argumentował, że dezorganizuje pracę w firmie. Ale firma ma ponad 500 pracowników. Ja np. jak ktoś był na L4 zastępowałem tą osobę. Nawet przychodziłem za Nią w sobotę i niedzielę, gdzie ja pracowałem od poniedziałku do piątku.

0

@esem91 nie mam w wypowiedzeniu uzasadnienia wypowiedzenia. Do tego zostałem zastraszony, że mam podpisać z okresem 2 miesięcznym, a nie 3 miesięcznym.

1

@lithotripter dziękuję. Nie zostawię tego.

0

Witam. Czy jest tutaj osoba, która sądziła się z pracodawcą? Dostałem dzisiaj wypowiedzenie. Pracowałem w firmie 5 lat. W tym roku byłem na zwolnieniu na dzieci 32 dni i na tej podstawie zostałem zwolniony. Miałem umowę na stałe

6

@addept od Balde, to akurat jest o niebo lepszy. Balde, to się nadaje na tarcie chrzanu.

1

@19xavi93 mówisz o pewnym człekopodobnym z brodą z Niemiec? :))

2

@Kapitan9 Kounde na ŚO też nie był wieżowcem xD

20

To, że to kvrtfy, to wiedziałem od zawsze, ale za takie wielkie? To też wiedziałem od zawsze :)

3

@Zbyszard mialem to samo napisać xD

0

@oyche obrona dzisiaj wygląda fatalnie.

0

Czuję w kościach wylew u Cubarsiego, albo Martina xD Dzisiaj są bardzo elektryczni.

0

@Cochise miałem podobną sytuację, tylko to było 2 gówniarzy na hulajnodze. Wczoraj rano w Lublinie. Mgła też niesamowita, a oni hulajnogą elektryczną na czerwonym przejechali. Serce nie mi do gardła przez nich nie weszło.

2

Ktoś coś wie o nim?

3

Dawać Szweda za Yamala

2

Czy oni kurwa są niedojebani jacyś? Tego się kurwa inaczej nie da nazwać

1

Ale to się ciężko ogląda.

27

Przykro się czyta, jak ktoś pisze, że powienien odejść, że jest słaby psychicznie, że bogaci nie mają problemów psychicznych itp. To jest człowiek! Nie ważne ile ma pieniędzy… Bo pieniądze, to nie wszystko. Oczywiście jest to narzędzie dające wielkie możliwości, ale czy można kupić zdrowie psychiczne? Niestety nie, a nie jeden by chciał. Powinien dostać wsparcie od kibiców, a nie gwoździa do trumny. Sam mierzyłem się z nerwicą lękową i uwierzcie, że nie chcielibyście być na moim miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?