2

Białe ci…. po za 8 :)

1

Mam nadzieję, że pokażą powtórkę „faulu”

1

Ten karny, to jest żart. To był kiks.

1

Tutaj nie ma karnego

0

@DJ6 mnie już on strasznie irytuje. Kiedyś go broniłem, ale ileż można ?

0

@aiven to jest słuszne porównanie.

2

@Sebolinho no właśnie o to chodzi, że on od lat nic nie progresuje. Jest strasznie przewidywalny.

2

Kolejny mecz i mam wrażenie odnośnie Balde, że to jeździec bez głowy.

4

My o LM możemy zapomnieć. Nam bramki strzela każdy. Każdy z kim gramy jest pewne, że strzeli Nam gola.

0

Szybko poszło hahaha

0

@fumador dziękuję bardzo.

1

@Luciano99 przykre to jest, że w szpitalu pacjent może się tak czuć. Człowiek traci zaufanie wstępu do takiej placówki.

0

@LAMC_10 Pewnie masz rację. Dziękuję :)

3

SOR w Lublinie, to totalne dno. Żona miała wypadek jadąc do pracy. Zabrała ją karetka. Od godziny nawet żadnego badania jej nie zrobili, a ma silny ból w klatce piersiowej, zawroty głowy i wymiotuję. To są jakieś jaja!

0

@Herato już 5 lat minęło? Myślałem, że max ze 2…

0

Ciekawy jestem odpowiedzi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 człowieka poróżni polityka, ale nienawiść do Realu łączy ludzi jak Nokia.

0

Biegał ktoś dzisiaj po chodnikach Lublina? Jeszcze nawet z domu nie wychodziłem, a mam zamiar pobiegać :)

1

@Guess o tym samym pomyślałem xD

0

@Guillegavira Maxwel jeszcze był xD

0

@Uven jak tam? „Kibicu” xD

1

@Uven ja wolę poczekać do końca meczu. Wyciągnąć wnioski z całego meczu, a nie pieprzyć do 37 min jacy słabi jesteśmy, a po zwycięstwie lizać jajca piłkarzom, ale każdy inaczej do tego podchodzi. Są kibice, i są parapety :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Osobom krytykującym polecam poczekać do końca meczu.

2

Sędzia, to ślepa kura xD

0

@Gaucho nie. W tle widać Benzeme, jak nagrywa kolegę xD

0

@Patinka353 jemu by się przydała ławka na parę meczy…

1

@Luciano99 ja odnioslem wrażenie oglądając ten mecz, że oglądam jakąś 2 ligę .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?