SOR w Lublinie, to totalne dno. Żona miała wypadek jadąc do pracy. Zabrała ją karetka. Od godziny nawet żadnego badania jej nie zrobili, a ma silny ból w klatce piersiowej, zawroty głowy i wymiotuję. To są jakieś jaja!
@Uven ja wolę poczekać do końca meczu. Wyciągnąć wnioski z całego meczu, a nie pieprzyć do 37 min jacy słabi jesteśmy, a po zwycięstwie lizać jajca piłkarzom, ale każdy inaczej do tego podchodzi. Są kibice, i są parapety :)
2
Białe ci…. po za 8 :)
1
Mam nadzieję, że pokażą powtórkę „faulu”
1
Ten karny, to jest żart. To był kiks.
1
Tutaj nie ma karnego
0
@DJ6 mnie już on strasznie irytuje. Kiedyś go broniłem, ale ileż można ?
0
@aiven to jest słuszne porównanie.
2
@Sebolinho no właśnie o to chodzi, że on od lat nic nie progresuje. Jest strasznie przewidywalny.
2
Kolejny mecz i mam wrażenie odnośnie Balde, że to jeździec bez głowy.
4
My o LM możemy zapomnieć. Nam bramki strzela każdy. Każdy z kim gramy jest pewne, że strzeli Nam gola.
0
Szybko poszło hahaha
0
@fumador dziękuję bardzo.
1
@Luciano99 przykre to jest, że w szpitalu pacjent może się tak czuć. Człowiek traci zaufanie wstępu do takiej placówki.
0
@LAMC_10 Pewnie masz rację. Dziękuję :)
3
SOR w Lublinie, to totalne dno. Żona miała wypadek jadąc do pracy. Zabrała ją karetka. Od godziny nawet żadnego badania jej nie zrobili, a ma silny ból w klatce piersiowej, zawroty głowy i wymiotuję. To są jakieś jaja!
0
@Herato już 5 lat minęło? Myślałem, że max ze 2…
0
Ciekawy jestem odpowiedzi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 człowieka poróżni polityka, ale nienawiść do Realu łączy ludzi jak Nokia.
0
Biegał ktoś dzisiaj po chodnikach Lublina? Jeszcze nawet z domu nie wychodziłem, a mam zamiar pobiegać :)
1
@Guess o tym samym pomyślałem xD
0
@Guillegavira Maxwel jeszcze był xD
0
@Uven jak tam? „Kibicu” xD
1
@Uven ja wolę poczekać do końca meczu. Wyciągnąć wnioski z całego meczu, a nie pieprzyć do 37 min jacy słabi jesteśmy, a po zwycięstwie lizać jajca piłkarzom, ale każdy inaczej do tego podchodzi. Są kibice, i są parapety :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Osobom krytykującym polecam poczekać do końca meczu.
2
Sędzia, to ślepa kura xD
0
@Gaucho nie. W tle widać Benzeme, jak nagrywa kolegę xD
0
@Patinka353 jemu by się przydała ławka na parę meczy…
1
@Luciano99 ja odnioslem wrażenie oglądając ten mecz, że oglądam jakąś 2 ligę .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika