@SinMistico takie szczęście u człowieka, to ja szanuję. Przejebał siano przez Real, ale i się cieszy dzięki porażce Realu - „Pieniądze szczęścia nie dają” i jesteś tego przykładem xD
@mrboom mam syna 5 letniego i nie wyobrażam sobie go puścić samego na dwór a te dzieci biegają bez opieki … ostatnio sąsiad przyprowadził tego 4 latka z pod Żabki 200m od osiedla, który siedział na krawężniku i płakał, bo się zgubił. Zaprowadził go do ojca, a ojciec się śmiał i powiedział „on tak się bawiu”.
@reloaded dieta, żeby schudnąć ? Przerabiałem i nie pomogło. Zacząłem stosować post przerywany i w 5 miejscu - 16kg. Jem co chcem. Oczywiście 0 alko i słodyczy. Pierwsze 2 tygodnie były ciężkie. Teraz jest świtanie. Do tego dorzuciłem bieganie i siłka. Czuję się świetnie :))
@mrboom dopiero klucze będą wydawać w środę, więc na pewno nie będzie ich tylu co tutaj. Po drugie wypuszczają dzieci 4 letnie same bez opieki na dwór … a te srają i szczają gdzie popadnie.
Jak dla Raphy będzie ważnym celem wygranie ZP, to dla Niego najlepiej byłoby zmienić klub, bo tutaj jest wszystko robione, żeby Yamal zdobył. Mimo wszystko mam nadzieję, że to nie jest jego główny cel xD
@jeonek nie dawno napisałem o Fede i mój post został usunięty. Nie wiem czemu. Nie naruszyłem żadnych zasad. Zaczyna brakować tutaj swobody wypowiedzi, a La Rambla miała temu służyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zaczynamy Panie i Panowie!
0
@SinMistico takie szczęście u człowieka, to ja szanuję. Przejebał siano przez Real, ale i się cieszy dzięki porażce Realu - „Pieniądze szczęścia nie dają” i jesteś tego przykładem xD
1
@ProMILs hahahhahaa xD dobre :D
10
Mam nadzieję, że Getafe złoży wniosek o ukaranie tego czegoś.
0
@Gitarkafcb i czerwona kartka jeszcze.
3
Sędzia każdy kontakt gwiżdże na korzyść Realu xD
0
Pięknie xD sędzia zaraz anuluję, bo robi wszystko na korzyść Realu
2
@ZwyklyCuler48 Armatnie może być ?
0
On ma chyba milion pomysłów na minutę xD
1
@Konradowskyy już miała być w tym roku. Zobaczymy czy w przyszłej edycji będzie.
1
@mrboom mam syna 5 letniego i nie wyobrażam sobie go puścić samego na dwór a te dzieci biegają bez opieki … ostatnio sąsiad przyprowadził tego 4 latka z pod Żabki 200m od osiedla, który siedział na krawężniku i płakał, bo się zgubił. Zaprowadził go do ojca, a ojciec się śmiał i powiedział „on tak się bawiu”.
1
@reloaded dieta, żeby schudnąć ? Przerabiałem i nie pomogło. Zacząłem stosować post przerywany i w 5 miejscu - 16kg. Jem co chcem. Oczywiście 0 alko i słodyczy. Pierwsze 2 tygodnie były ciężkie. Teraz jest świtanie. Do tego dorzuciłem bieganie i siłka. Czuję się świetnie :))
1
Jeden z plusów po spadku Legii jest taki, że w FC27 może być 1 liga xD
0
@mrboom dopiero klucze będą wydawać w środę, więc na pewno nie będzie ich tylu co tutaj. Po drugie wypuszczają dzieci 4 letnie same bez opieki na dwór … a te srają i szczają gdzie popadnie.
1
@Arkon tak. Mój dziadek walczył podczas 2 WŚ i co nieco opowiadał o nich. Oni się nie zmieniają.
0
@Arkon do Azjatów i Islamistów nic nie mam :)
0
@mrboom inne osiedle. Mam 2 dzieci i trzeba było kupić coś większego.
2
Człowiek wyszedł z dziećmi na osiedle i jest to samo co roku. Kolejni Ukraińcy wprowadzili się. Dobrze, że za 2 miesiące wyprowadzamy się.
1
@sergio5 możliwe. Dobrze, że mam bak pełny xD
1
Czy Madrycioki swego czasu nie porównywali Yamala do Gulera, twierdząc, że ich zawodnik jest lepszy?
1
Ale płacz na notatniku, że jak zwykle mamy lekko, a oni nie xD Czy oni przekroczyli granicę idiotyzmu? XD
1
@gumaz ktoś mi podesłał link… Myślałem, że jakaś ściema… Obejrzałem i żałuję i to bardzo. Do tego wstyd mi, że to obejrzałem…
1
@BojanKriKicz jakie i gdzie ?
2
Jak dla Raphy będzie ważnym celem wygranie ZP, to dla Niego najlepiej byłoby zmienić klub, bo tutaj jest wszystko robione, żeby Yamal zdobył. Mimo wszystko mam nadzieję, że to nie jest jego główny cel xD
1
@Bernard777 jedyna rzecz jakiej nie ukradli w Ojcu Mateuszu, to jest jego rower :))
0
@clyde czyli mamy 50% szans xD
1
@jeonek nie dawno napisałem o Fede i mój post został usunięty. Nie wiem czemu. Nie naruszyłem żadnych zasad. Zaczyna brakować tutaj swobody wypowiedzi, a La Rambla miała temu służyć.
3
@L4ngusta przykra sprawa .
2
@L4ngusta Może Denis Załęcki telepie Toruniem xD