@turhiay oni wolą dodać kit jakiś, niż chłopaka, który odwalił taką piękną rzecz. Najlepsze jest to, że ten chłopaczek jeszcze nie skumał co on wielkiego robi. Dzisiaj na 100 mln popłakałem się. Tym bardziej, że miałem podejrzenie nowotworu i przez 2 tyg myślałem, że koniec będzie ze mną .
1
@addept nie zbyt duże wymagania mają w takim razie xD
2
Tak patrzę na J.Alvareza i on kompletnie nie pasowałby na 9 do nas.
0
@Gary ja jakoś nie bardzo xD
0
@Quahoo z pomocą sędziów :)
0
@Nazio_87 ja nigdy na za nim nie przepadałem. Te jego kłapanie ozorem zawsze mnie wkurzało.
0
@Quahoo Każdy byleby nie te ciapcioki z Madrytu
5
Czuję jakieś straszne obrzydzenie do Giuliano Simeone, oraz jego ojca.
1
@mindbender84 tak samo jak dzi…e majtki xD
0
@Messibestplayerintheworld o to chodzi, że nie, bo takie wynalazki jak on nie potrzebują.
2
„A Ty tańcz czarny Alibabo” :) i tak, aż po mistrzostwo… a nie, czekaj… xD
0
@Michael24 dobre xD
3
Ten Mbappe jest im tak potrzebny jak Viniemu mózg xD
2
W końcu strzelili :) Będzie przyjemniej oglądać jak ich lejemy i odbieramy puchar :))
0
@Aragorn33 TuSSk obchodzi Niemieckie z wiadomego powodu :)
4
@Aragorn33 pewnie akurat 3, to jedyny termin jaki był dostępny. Ciekawe, czy na Niemieckie święta ma wolne terminy xD
3
On to jest wybitnie pier####ty xD
6
@TR3YWAY wygląda jak menel
0
Wy myślicie, że on warty jest 150 mln w tym wieku i sezonem w którym był kontuzjogennym? Obiektywnie, to 100 max.
0
@Ryoumen nikt więcej nie da, bo w tym sezonie kontuzje często łapał. Brakowało go w ważnych meczach.
0
@Arden jak ma się sypać z kontuzjami jak w tym sezonie, to wolałbym sprzedać.
3
@Aequlibre już dawno nie biorę na poważnie tego co mówi ten populista.
0
@Piotrek1993 wszystkie
1
@Arden nie używaj słów typu „czarnoskóry”, bo te dzbany zaraz Ci bana dadzą xD
2
@MsBarca 2:1 dla PSG.
33
Aż się popłakałem … Cieszę się, że mogłem dorzucić cegiełkę. Ten dzień przejdzie do historii.
0
@Czyhrynski też tak myślę.
1
@Xaviball koniec między Ryśkiem a Jackiem. Historyczna chwila
2
@RoberDzik 9 lat … zleciało bardzo szybko.
7
Pamiętam ten mecz jak dziś.
2
@turhiay oni wolą dodać kit jakiś, niż chłopaka, który odwalił taką piękną rzecz. Najlepsze jest to, że ten chłopaczek jeszcze nie skumał co on wielkiego robi. Dzisiaj na 100 mln popłakałem się. Tym bardziej, że miałem podejrzenie nowotworu i przez 2 tyg myślałem, że koniec będzie ze mną .