Panie i Panowie, czy ktoś z Was w Maju komunie? I ile jako chrzestny dajecie? Moja kobita chce, żebym dać 2-2,5k. A ja chciałbym 1,5k i pytanie, czy Ona nie przesadza xD?
@mesulete o Arturo Vidalu rowniez mówiono zanim do Nas przyszedł, że ma trudny i konfliktowy charakter. I jak wszyscy wiemy nie był taki jakim go opisywano.
Jedyne trofea jakie w tym sezonie Atletico zdobyło to wygrana z Nami i z Realem :) I niech tak pozostanie. Może nabiorą trochę pokory. Moje zdanie na temat tego klubu jest takie - grają tam odpady, które nie radziły sobie w Barcelonie, Realu i innych lepszych Europejskich klubach. A takiego trenera co nie potrafi zdobywać pucharów przez tyle lat, to bym zapierdzielił kopa z laczka, żeby poleciał jak najdalej.
Jak zobaczę jakiś komentarz kibica ha tfu Realu odnośnie Negreiry, to mu odpisze „Vincic”. Kolejna rzecz, to Ula razy może mieć pobłażane @ z nr 22 na plecach? Najgorsze jest to, że on się jeszcze cieszy po każdym faulu.
5
Piękna historia tworzy się na naszych oczach :) Brawo Łatwogang!
2
Dzień dobry wszystkim :) Życzę Wam pięknego dnia :)
1
@norbi77 ja popieram Twoje. Uważam dosłownie tak jak Ty.
0
@Proxi on jest dziwny i nie lubi Lego xD
0
@Chimera dajemy ze wspólnych. Też tak uważam.
3
@Bykunn mówiłem swojej, że pewnie na wesel, to mieszkanie będę musiał mu kupić.
0
@tigerekxd otóż to. Masz rację.
3
@Chimera uważam, że 2K, to za dużo. I nie to, że mnie nie stać, ale zwyczajnie takie mam zadanie.
1
@Chimera masz racje. Ja osobiście uważam, że 1,5 to max.
2
Panie i Panowie, czy ktoś z Was w Maju komunie? I ile jako chrzestny dajecie? Moja kobita chce, żebym dać 2-2,5k. A ja chciałbym 1,5k i pytanie, czy Ona nie przesadza xD?
7
Arbeloa, to najlepsze co Real spotkało.
4
@DragonxNF Leszek Miller ? :)
1
@Chimera chcąc wygrywać trofea, trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni.
2
@mesulete o Arturo Vidalu rowniez mówiono zanim do Nas przyszedł, że ma trudny i konfliktowy charakter. I jak wszyscy wiemy nie był taki jakim go opisywano.
3
Jedyne trofea jakie w tym sezonie Atletico zdobyło to wygrana z Nami i z Realem :) I niech tak pozostanie. Może nabiorą trochę pokory. Moje zdanie na temat tego klubu jest takie - grają tam odpady, które nie radziły sobie w Barcelonie, Realu i innych lepszych Europejskich klubach. A takiego trenera co nie potrafi zdobywać pucharów przez tyle lat, to bym zapierdzielił kopa z laczka, żeby poleciał jak najdalej.
0
@kulek22 na szczęście nie mam nocek. Ale kiedyś w jednej z poprzednich firm zdążały się i była to dla mnie udręka.
0
@LOPEZ16 no to kawka na pobudzenie :)
0
@kulek22 bywało mniej ?
2
Człowiek cały tydzień zap**** do pracy z myślą, że na weekend sobie pośpi… a tu uj… Przyjemnego dnia ludziska!
6
Nie wstyd Wam śmiać się z biednego Realu? Bo mi ani trochę :))
3
@Murazor jest idiotą. Taki argument wystarczy? :)
3
Śmieli się Madrycioki, że dostaliśmy czerwa i odpadliśmy, to teraz ja się śmieje :)
0
@Dari0G masz racje :)
4
Ostatnie 10 min meczu i są 3 opcje. :
1) Real strzela farfocla
2) Rzut karny
3) Sędzia wrzuca rękami piłkę do bramki Bayernu i uznaje gola dla realu
2
Bayern dzisiaj odpadnie. Nie ma co się łudzić, że sędzia przegra ten mecz :)
1
@KamilooosPL no tak, bo sędzia gwiżdże na niekorzyść realu tylko xD
0
@Czarny19 nawet jakby zawodnik realu komuś głowę urwał i trzymał w rękach, to sędzia pewnie by uznał, że ta głowa sama spadła, a on tylko ją podniósł
0
@La Pulgaa oni na serio mają nasrane w głowach :) Cieszę się, że nie kibicuję temu obrzydliwemu klubowi xD
1
@agaFCB niedojebanie umysłowe :)
2
Jak zobaczę jakiś komentarz kibica ha tfu Realu odnośnie Negreiry, to mu odpisze „Vincic”. Kolejna rzecz, to Ula razy może mieć pobłażane @ z nr 22 na plecach? Najgorsze jest to, że on się jeszcze cieszy po każdym faulu.