5

Piękna historia tworzy się na naszych oczach :) Brawo Łatwogang!

2

Dzień dobry wszystkim :) Życzę Wam pięknego dnia :)

1

@norbi77 ja popieram Twoje. Uważam dosłownie tak jak Ty.

0

@Proxi on jest dziwny i nie lubi Lego xD

0

@Chimera dajemy ze wspólnych. Też tak uważam.

3

@Bykunn mówiłem swojej, że pewnie na wesel, to mieszkanie będę musiał mu kupić.

0

@tigerekxd otóż to. Masz rację.

3

@Chimera uważam, że 2K, to za dużo. I nie to, że mnie nie stać, ale zwyczajnie takie mam zadanie.

1

@Chimera masz racje. Ja osobiście uważam, że 1,5 to max.

2

Panie i Panowie, czy ktoś z Was w Maju komunie? I ile jako chrzestny dajecie? Moja kobita chce, żebym dać 2-2,5k. A ja chciałbym 1,5k i pytanie, czy Ona nie przesadza xD?

7

Arbeloa, to najlepsze co Real spotkało.

4

@DragonxNF Leszek Miller ? :)

1

@Chimera chcąc wygrywać trofea, trzeba sięgnąć głębiej do kieszeni.

2

@mesulete o Arturo Vidalu rowniez mówiono zanim do Nas przyszedł, że ma trudny i konfliktowy charakter. I jak wszyscy wiemy nie był taki jakim go opisywano.

3

Jedyne trofea jakie w tym sezonie Atletico zdobyło to wygrana z Nami i z Realem :) I niech tak pozostanie. Może nabiorą trochę pokory. Moje zdanie na temat tego klubu jest takie - grają tam odpady, które nie radziły sobie w Barcelonie, Realu i innych lepszych Europejskich klubach. A takiego trenera co nie potrafi zdobywać pucharów przez tyle lat, to bym zapierdzielił kopa z laczka, żeby poleciał jak najdalej.

0

@kulek22 na szczęście nie mam nocek. Ale kiedyś w jednej z poprzednich firm zdążały się i była to dla mnie udręka.

0

@LOPEZ16 no to kawka na pobudzenie :)

0

@kulek22 bywało mniej ?

2

Człowiek cały tydzień zap**** do pracy z myślą, że na weekend sobie pośpi… a tu uj… Przyjemnego dnia ludziska!

6

Nie wstyd Wam śmiać się z biednego Realu? Bo mi ani trochę :))

3

@Murazor jest idiotą. Taki argument wystarczy? :)

3

Śmieli się Madrycioki, że dostaliśmy czerwa i odpadliśmy, to teraz ja się śmieje :)

0

@Dari0G masz racje :)

4

Ostatnie 10 min meczu i są 3 opcje. :
1) Real strzela farfocla
2) Rzut karny
3) Sędzia wrzuca rękami piłkę do bramki Bayernu i uznaje gola dla realu

2

Bayern dzisiaj odpadnie. Nie ma co się łudzić, że sędzia przegra ten mecz :)

1

@KamilooosPL no tak, bo sędzia gwiżdże na niekorzyść realu tylko xD

0

@Czarny19 nawet jakby zawodnik realu komuś głowę urwał i trzymał w rękach, to sędzia pewnie by uznał, że ta głowa sama spadła, a on tylko ją podniósł

0

@La Pulgaa oni na serio mają nasrane w głowach :) Cieszę się, że nie kibicuję temu obrzydliwemu klubowi xD

1

@agaFCB niedojebanie umysłowe :)

2

Jak zobaczę jakiś komentarz kibica ha tfu Realu odnośnie Negreiry, to mu odpisze „Vincic”. Kolejna rzecz, to Ula razy może mieć pobłażane @ z nr 22 na plecach? Najgorsze jest to, że on się jeszcze cieszy po każdym faulu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?