0

@L4ngusta jakie województwo? W Lublinie też nie dawno służby pojechały i to na pewno w dużej ilości.

1

@L4ngusta już po sygnale ?

1

@L4ngusta wywróć wannę do góry nogami i się schowaj pod nią xD

0

@Luciano99 nie oglądam Como, ale widzę, że wyniki całkiem ciekawe. Czy mógłbyś coś powiedzieć o ich grze?

1

@blakkudium dobre jest ?

0

@TR3YWAY nie długo piłkarze Realu będą high kicki przeciwnikom lądowali na szczękę.

1

@blakkudium on swego czasu chciał go ściągnąć do Barcy.

0

@SigmaBoyEssaYamal igły się nie boję, ale odbloku nie chce robić i obciążać wątroby. Sarm chce na redukcje brać.

0

Jest tutaj osoba, która zażywała MK 2866 (ostaryne) ?

0

@Ignareks przecież on mu luje ogłuszacza sypnął xD

3

Ciekawe czemu wczoraj Valverde nie dostał kartki za to jak typa z gały siekną xD

3

Z całym brakiem szacunku do tego klauna, ale nie powinno mieć miejsca zachowanie rasistowskie. Nie jego wina, że jest murzynem.

0

@halfnolife tak. Xzibit

1

@Bernard777 wydaje Ci się, że wygląda na zdziwionego. On ma zwyczajnie mongolzim.

0

Uwaga włączam mecz białych ku…

5

@ACMaldini3 zgadzam się z Tobą. Wyżej chuja nie da się podskoczyć.

0

@lajcior ja żadnych, a wolałbym na początku takie

0

Jest tutaj ktoś co może wypowiedzieć się na temat ostaryny? Najlepiej ktoś kto brał :) Zapraszam na priv

0

@novy1899 nie ma za co :)

1

@Kimi88 otóż to. W tamtym sezonie zupełnie inaczej to wyglądało. Był gra zespołowa, a teraz nie ma nic.

2

@zalo88 on gra w Barcelonie, a nie Wypizd Zawierucha. Ma wchodzić i robić różnicę, a jak nie, to niech dalej grzeje ławkę. Rezerwowi nie są od tego, żeby tylko być .

0

@RC28 nie wiem, najlepiej niech nic nie gra, skoro nic nie wnosi do drużyny.

0

@Scala1981 nic nie mamy tak na prawdę.

0

Ci co chcą Bardagjiego to zobaczcie co on gra

1

@Mat1079 na nogę mu kurwa stanął.

0

Kurwa stanął mu na nodze i nic nie ma?

2

Ten kurwa Balde to taki leszcz, że nie wiem

1

@JUNIORcomV2 tam wszyscy stoją jak słupy

1

Tam chyba spalony był

0

Mecz się nie skończył moi drodzy. W 2 połowie, trzeba wziąć byka za rogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?