Użytkownik zbanowany
22 lutego 2026, 23:07
0
@L4ngusta jakie województwo? W Lublinie też nie dawno służby pojechały i to na pewno w dużej ilości.
22 lutego 2026, 23:04
1
@L4ngusta już po sygnale ?
22 lutego 2026, 23:01
@L4ngusta wywróć wannę do góry nogami i się schowaj pod nią xD
21 lutego 2026, 16:51
@Luciano99 nie oglądam Como, ale widzę, że wyniki całkiem ciekawe. Czy mógłbyś coś powiedzieć o ich grze?
18 lutego 2026, 21:45
@blakkudium dobre jest ?
18 lutego 2026, 21:32
@TR3YWAY nie długo piłkarze Realu będą high kicki przeciwnikom lądowali na szczękę.
18 lutego 2026, 21:27
@blakkudium on swego czasu chciał go ściągnąć do Barcy.
18 lutego 2026, 11:11
@SigmaBoyEssaYamal igły się nie boję, ale odbloku nie chce robić i obciążać wątroby. Sarm chce na redukcje brać.
18 lutego 2026, 11:04
Jest tutaj osoba, która zażywała MK 2866 (ostaryne) ?
18 lutego 2026, 09:38
@Ignareks przecież on mu luje ogłuszacza sypnął xD
18 lutego 2026, 09:31
3
Ciekawe czemu wczoraj Valverde nie dostał kartki za to jak typa z gały siekną xD
17 lutego 2026, 22:20
Z całym brakiem szacunku do tego klauna, ale nie powinno mieć miejsca zachowanie rasistowskie. Nie jego wina, że jest murzynem.
17 lutego 2026, 22:18
@halfnolife tak. Xzibit
17 lutego 2026, 22:04
@Bernard777 wydaje Ci się, że wygląda na zdziwionego. On ma zwyczajnie mongolzim.
17 lutego 2026, 21:08
Uwaga włączam mecz białych ku…
17 lutego 2026, 18:01
5
@ACMaldini3 zgadzam się z Tobą. Wyżej chuja nie da się podskoczyć.
17 lutego 2026, 08:13
@lajcior ja żadnych, a wolałbym na początku takie
17 lutego 2026, 07:38
Jest tutaj ktoś co może wypowiedzieć się na temat ostaryny? Najlepiej ktoś kto brał :) Zapraszam na priv
16 lutego 2026, 23:22
@novy1899 nie ma za co :)
16 lutego 2026, 23:15
@Kimi88 otóż to. W tamtym sezonie zupełnie inaczej to wyglądało. Był gra zespołowa, a teraz nie ma nic.
16 lutego 2026, 23:13
2
@zalo88 on gra w Barcelonie, a nie Wypizd Zawierucha. Ma wchodzić i robić różnicę, a jak nie, to niech dalej grzeje ławkę. Rezerwowi nie są od tego, żeby tylko być .
16 lutego 2026, 23:05
@RC28 nie wiem, najlepiej niech nic nie gra, skoro nic nie wnosi do drużyny.
16 lutego 2026, 23:01
@Scala1981 nic nie mamy tak na prawdę.
16 lutego 2026, 22:55
Ci co chcą Bardagjiego to zobaczcie co on gra
16 lutego 2026, 22:48
@Mat1079 na nogę mu kurwa stanął.
Kurwa stanął mu na nodze i nic nie ma?
16 lutego 2026, 22:33
Ten kurwa Balde to taki leszcz, że nie wiem
16 lutego 2026, 22:32
@JUNIORcomV2 tam wszyscy stoją jak słupy
16 lutego 2026, 22:21
Tam chyba spalony był
16 lutego 2026, 21:55
Mecz się nie skończył moi drodzy. W 2 połowie, trzeba wziąć byka za rogi.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@L4ngusta jakie województwo? W Lublinie też nie dawno służby pojechały i to na pewno w dużej ilości.
1
@L4ngusta już po sygnale ?
1
@L4ngusta wywróć wannę do góry nogami i się schowaj pod nią xD
0
@Luciano99 nie oglądam Como, ale widzę, że wyniki całkiem ciekawe. Czy mógłbyś coś powiedzieć o ich grze?
1
@blakkudium dobre jest ?
0
@TR3YWAY nie długo piłkarze Realu będą high kicki przeciwnikom lądowali na szczękę.
1
@blakkudium on swego czasu chciał go ściągnąć do Barcy.
0
@SigmaBoyEssaYamal igły się nie boję, ale odbloku nie chce robić i obciążać wątroby. Sarm chce na redukcje brać.
0
Jest tutaj osoba, która zażywała MK 2866 (ostaryne) ?
0
@Ignareks przecież on mu luje ogłuszacza sypnął xD
3
Ciekawe czemu wczoraj Valverde nie dostał kartki za to jak typa z gały siekną xD
3
Z całym brakiem szacunku do tego klauna, ale nie powinno mieć miejsca zachowanie rasistowskie. Nie jego wina, że jest murzynem.
0
@halfnolife tak. Xzibit
1
@Bernard777 wydaje Ci się, że wygląda na zdziwionego. On ma zwyczajnie mongolzim.
0
Uwaga włączam mecz białych ku…
5
@ACMaldini3 zgadzam się z Tobą. Wyżej chuja nie da się podskoczyć.
0
@lajcior ja żadnych, a wolałbym na początku takie
0
Jest tutaj ktoś co może wypowiedzieć się na temat ostaryny? Najlepiej ktoś kto brał :) Zapraszam na priv
0
@novy1899 nie ma za co :)
1
@Kimi88 otóż to. W tamtym sezonie zupełnie inaczej to wyglądało. Był gra zespołowa, a teraz nie ma nic.
2
@zalo88 on gra w Barcelonie, a nie Wypizd Zawierucha. Ma wchodzić i robić różnicę, a jak nie, to niech dalej grzeje ławkę. Rezerwowi nie są od tego, żeby tylko być .
0
@RC28 nie wiem, najlepiej niech nic nie gra, skoro nic nie wnosi do drużyny.
0
@Scala1981 nic nie mamy tak na prawdę.
0
Ci co chcą Bardagjiego to zobaczcie co on gra
1
@Mat1079 na nogę mu kurwa stanął.
0
Kurwa stanął mu na nodze i nic nie ma?
2
Ten kurwa Balde to taki leszcz, że nie wiem
1
@JUNIORcomV2 tam wszyscy stoją jak słupy
1
Tam chyba spalony był
0
Mecz się nie skończył moi drodzy. W 2 połowie, trzeba wziąć byka za rogi.