Kane w tym wieku, to raczej opcja krótkoterminowa, biorąc pod uwagę jego wiek. Patrząc na inne opcje wymienione w artykule, to chyba nie są zawodnicy, którzy by mogli rywalizować o króla strzelców. Ciekawe, czy jest ktoś jeszcze warty uwagi na rynku.
@Muvo to jest polityk i populista … wcześniejsze wybory wygrał, opierając kampanię na Messim. Oczywiście nie udało się Messiego zatrzymać i Laporta dobrze wiedział, że nawet jakby się dało, to i tak go nie chce w drużynie. Suareza też bardzo brzydko potraktowano. Tym bardziej biorąc pod uwagę ile dla Barcelony zrobił powinni inaczej go pożegnać.
@Coveta Font. Laporta poprzednia kampanię oparł na Messim, po czym dał mu „kopa w tyłek”. Nie jednokrotnie ściemniał, a ten jego szwagier z darma racji nie jest w klubie. Myślę, że warto dać szansę Fontowi. Może akurat gość ma łeb na karku.
0
Wystarczy dać piłkę za wysoką obronę i kłopoty.
0
Cubarsi będzie jechał szukać Boga?
7
Jak zwykle w LM czerwo w takim ważnym meczu
0
Koke dostanie czerwoną dopiero jak kimś nogę urwie, czy o co chodzi ?
0
@A4ron tak. Pewien Szoszoniec.
7
Ktoś Borka jeszcze słucha ?
9
Jedyne co może ich zatrzymać, to FFP :)
0
@Lisuu07 też tak uważam. W parze grają solidnie.
0
Każdy mecz Balde … Nic nadzwyczajnego . A nie zaraz … :)
1
@Ziperro trafne określenie xD
0
Gerard Martin na ŚO prezentuje się na prawdę dobrze. Może to już będzie jego docelowa pozycja.
0
@BISHBASHBOSH dla dobra Bobka powinni nie przedłużać z nim umowy. Świetny napastnik, ale lata już zrobiły swoje.
0
Kane w tym wieku, to raczej opcja krótkoterminowa, biorąc pod uwagę jego wiek. Patrząc na inne opcje wymienione w artykule, to chyba nie są zawodnicy, którzy by mogli rywalizować o króla strzelców. Ciekawe, czy jest ktoś jeszcze warty uwagi na rynku.
1
Dzień dobry wszystkim :) Dobrego dnia Wam życzę :))
0
@Roobo mieszkam w bloku obok xD dawno już tego gościa maglowali, żeby sprzedał to.
0
Dzień dobry wszystkim :) Życzę Wam tego dnia dużo uśmiechu i radości :)
0
@Transu96 trudno się z tym nie zgodzić.
0
@Quahoo ich najlepszym zawodnikiem zawsze będzie sędzia :)
0
Kibice Realu sami pewnie nie wierzą w to co widzą xD
0
Podobno sędzia przed meczem powiedział, że gracie dzisiaj bez spalonych… Kierując wzrok w stronę piłkarzy Realu :))
1
@Muvo to jest polityk i populista … wcześniejsze wybory wygrał, opierając kampanię na Messim. Oczywiście nie udało się Messiego zatrzymać i Laporta dobrze wiedział, że nawet jakby się dało, to i tak go nie chce w drużynie. Suareza też bardzo brzydko potraktowano. Tym bardziej biorąc pod uwagę ile dla Barcelony zrobił powinni inaczej go pożegnać.
4
Jakoś nie wierzę Lapciowi… Oczywiście z wiadomych przyczyn.
0
A ja tam jestem zadowolony xD
1
Ciekawe czy uda nam się jeszcze jakiś strzał oddać na ich bramkę
1
Myślę, że się nie zgodzi… Bardziej celuję, że będzie chciał w przyszłości zostać trenerem Barcy.
0
@Marcelinho99 może być, a może nie być. Jak nie wygra, to się nie dowiesz. Może się okazać, że to gość co ma łeb na karku, albo kompletny imbecyl.
2
@Coveta Font. Laporta poprzednia kampanię oparł na Messim, po czym dał mu „kopa w tyłek”. Nie jednokrotnie ściemniał, a ten jego szwagier z darma racji nie jest w klubie. Myślę, że warto dać szansę Fontowi. Może akurat gość ma łeb na karku.
3
Taka ciekawostka : Araujo jest dzisiaj 4 piłkarzem z opaską kapitana w meczu.
0
Real dostanie na dziurę. Zobaczycie :)
18
Niewdzięcznik zwykły.