0

Wystarczy dać piłkę za wysoką obronę i kłopoty.

0

Cubarsi będzie jechał szukać Boga?

7

Jak zwykle w LM czerwo w takim ważnym meczu

0

Koke dostanie czerwoną dopiero jak kimś nogę urwie, czy o co chodzi ?

0

@A4ron tak. Pewien Szoszoniec.

7

Ktoś Borka jeszcze słucha ?

9

Jedyne co może ich zatrzymać, to FFP :)

0

@Lisuu07 też tak uważam. W parze grają solidnie.

0

Każdy mecz Balde … Nic nadzwyczajnego . A nie zaraz … :)

1

@Ziperro trafne określenie xD

0

Gerard Martin na ŚO prezentuje się na prawdę dobrze. Może to już będzie jego docelowa pozycja.

0

@BISHBASHBOSH dla dobra Bobka powinni nie przedłużać z nim umowy. Świetny napastnik, ale lata już zrobiły swoje.

0

Kane w tym wieku, to raczej opcja krótkoterminowa, biorąc pod uwagę jego wiek. Patrząc na inne opcje wymienione w artykule, to chyba nie są zawodnicy, którzy by mogli rywalizować o króla strzelców. Ciekawe, czy jest ktoś jeszcze warty uwagi na rynku.

1

Dzień dobry wszystkim :) Dobrego dnia Wam życzę :))

0

@Roobo mieszkam w bloku obok xD dawno już tego gościa maglowali, żeby sprzedał to.

0

Dzień dobry wszystkim :) Życzę Wam tego dnia dużo uśmiechu i radości :)

0

@Transu96 trudno się z tym nie zgodzić.

0

@Quahoo ich najlepszym zawodnikiem zawsze będzie sędzia :)

0

Kibice Realu sami pewnie nie wierzą w to co widzą xD

0

Podobno sędzia przed meczem powiedział, że gracie dzisiaj bez spalonych… Kierując wzrok w stronę piłkarzy Realu :))

1

@Muvo to jest polityk i populista … wcześniejsze wybory wygrał, opierając kampanię na Messim. Oczywiście nie udało się Messiego zatrzymać i Laporta dobrze wiedział, że nawet jakby się dało, to i tak go nie chce w drużynie. Suareza też bardzo brzydko potraktowano. Tym bardziej biorąc pod uwagę ile dla Barcelony zrobił powinni inaczej go pożegnać.

4

Jakoś nie wierzę Lapciowi… Oczywiście z wiadomych przyczyn.

0

A ja tam jestem zadowolony xD

1

Ciekawe czy uda nam się jeszcze jakiś strzał oddać na ich bramkę

1

Myślę, że się nie zgodzi… Bardziej celuję, że będzie chciał w przyszłości zostać trenerem Barcy.

0

@Marcelinho99 może być, a może nie być. Jak nie wygra, to się nie dowiesz. Może się okazać, że to gość co ma łeb na karku, albo kompletny imbecyl.

2

@Coveta Font. Laporta poprzednia kampanię oparł na Messim, po czym dał mu „kopa w tyłek”. Nie jednokrotnie ściemniał, a ten jego szwagier z darma racji nie jest w klubie. Myślę, że warto dać szansę Fontowi. Może akurat gość ma łeb na karku.

3

Taka ciekawostka : Araujo jest dzisiaj 4 piłkarzem z opaską kapitana w meczu.

0

Real dostanie na dziurę. Zobaczycie :)

18

Niewdzięcznik zwykły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?