0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Stempel u Madrycioków ? Jaki stempel xD ?

2

@Comentateiro ten przepis nie jest martwy ?

0

@luka1995 Nam sędziowie dość często szkodzą, ale i tak biała strona Madrytu będzie mówić, że „Liga Negreiry”… Trzymam mocno kciuki, żebyśmy zrobili potężną remontade :)

0

@luka1995 rozumiem Cię doskonale. Też mam żal do arbitra za sposób sędziowania, no ale nie oszukujmy się, mogliśmy się bardziej postarać. Zwalanie winy na sędziów już nie ma najmniejszego znaczenia. Graliśmy kryminał. W rewanżu trzeba stanąć na wysokości zadania i wygrać ten dwumecz.

0

@Yoohoo teraz to chyba ciężko będzie z jakąś top 9, ale zbliżają się wybory i przewiną się ciekawe nazwiska.

1

@Hektor16 nie chciałem już o tym pisać, ale cieszy mnie to, że ktoś również to zauważył. Według mnie, to są podwójne standardy. I to nie na Naszą korzyść w „Lidze Negreiry”.

0

@Yoohoo to już mnie nie interesuje. Tym powinien martwić się nowy prezydent. Bo bez transferów konkretnych, to LM nie wygramy przez kolejne 10 lat… Widziałeś wczoraj co się działo? To nie będzie jedyny mecz taki. LM tuż, tuż i szczerze, to nawet nie oczekuję zbyt wiele.

1

@Arden zgadzam się z Tobą, co nie zmienia faktu, że przydałby się ktoś chociaż w 1/10 kreować jak on, bo póki co to nie mamy ani jednego takiego.

0

Mam nadzieję, że na przyszły sezon uda Nam się porządnie wzmocnić zespół… Wystarczy, że wypadł Nam Pedri i nie ma kto kreować gry w środku pola. Widoczny jest również brak Raphy, który biega za 10 i stwarza zagrożenie w ataku. Wczoraj Ferran pokazał z Lewym, Casado, oraz Balde, że ten sezon, to powinien być ich ostatnim w tym klubie.

0

@luka1995 a to przypadek, że daliśmy dupy w meczu? Pereza? Nie. Mogli zrobi na przekór wszystkim i grać w piłkę, a nie występować na murawie

0

@luka1995 ale co ma Perez do tego meczu? Ochłoń człowieku i zacznij trzeźwo myśleć. Wystarczyło zagrać w meczu, a nie wystąpić. Zganianie na sędziów, to utożsamianie się z białymi idiotami z Madrytu. Niech zaczną grać i tyle. I

0

@Metalowy14 oglądam każdy i jak widzę jak gra Balde, to wolałbym, żeby nawet z szatni nie wychodził, bo żadna różnica. A Cancelo jak dostanie więcej minut, to wsadzi Balde do kieszeni i jajko go przemiesza.

2

@Metalowy14 weź przestań pierdolic. Od Blade jest o wiele lepszy pod każdym aspektem . Dzisiaj Simeone ruchal go jak chciał tam. Do końca sezonu za ten mecz nie powinien wejść na boisko.

3

Jak ja się cieszę, że Araujo nie gra, bo pewnie większość by mówiła, że to jego wina, bo przecież trzeba znaleźć kozła ofiarnego.

1

@Erykosss ani jedna nie jest jego. Każda akcja idzie stroną Balde.

2

Hahahhahaha, ale nas leją xD

14

@Karol145 każde miejsce jest dobre. Tutaj są ludzie, którzy mają w sobie empatię. Może i nie raz sprzeczamy się w komentarzach, ale nie raz osobiście uzyskałem wsparcie. Życzę Ci wytrwałości w tym trudnym momencie, ale również Twojej rodzinie. Ten okres będzie trudny, ale razem będzie Wam łatwiej przez to przejść. Odejście bliskiej osoby, to zawsze utrata cząstki siebie. Tego nikt i nic nie zmieni. Najważniejsza jest później pamięć o tej osobie. Trzymaj się mocno!

0

@Aequlibre Mingueaza nie nadaje do wielkich klubów. Jego presja przerasta.

1

@LAMC_10 akurat ja lubię grać. Jakoś nie podchodzę zbyt emocjonalnie do wyników. Jedyne co mnie wkurza, to gdy widzę ludzi z 8-5 lig co trafiają sztosy, a ja grając w 1 nic xD

0

Gra ktoś w FC26? Chciałem zapytać, czy też takie gówno trafiacie co ja xD ? Dawno nie miałem takiej edycji w której taki shit trafiałem :D

6

@Messibestplayerintheworld a i tak będą mówić, że liga Negreiry … Od nich bije taką hipokryzją, że to głowa mała.

1

Ślizgają się jak gówno po lodzie. Kibice Realu chyba lubią tortury, bo to co oni grają, to można podpiąć pod to. Taki klub, a taka żenadę grają, że aż wstyd. Gra oparta na jednym piłkarzu i tyle. Czekam na dzień, kiedy im wypadnie na jakieś 3 miesiące. Ciekawe jak wtedy będą wyglądać.

0

A sędzia ma kartki, czy zapomniał z szatni?

0

@Kris_OK to akurat jest pewne :D

0

@FanBarcy22 mam nadzieję, że im złoimy porządnie skórę. Trzeba im pokazać miejsce w szeregu, bo oprócz Nas w LL nikt ich nie sprowadzi na ziemię.

2

@Remi70 strzelił Panu Bogu w okno

3

Real jest zabawnie słaby xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?