2

@Filipem u mnie robi, to żona, a jak często, to nie wiem xD

0

Możecie wierzyć lub nie, ale mojego brejdaka kumpel z pracy gra z Nim razem w Tajfunie. Podobno zarozumiały z wyj… ego bananowy cwaniak. Dopóki mi o tym nie powiedział, to myślałem, że to zwykły chłopaczek co robi ujowy rap.

0

@Grubson ok, to Twoje zdanie. A ja uważam, że Barcelona, to dla niego za duży kaliber. Oglądając takich zawodników jak Gio, Abidal, czy Alba mam prawo tak uważać.

3

@bart_azz Balde gra jedynie dlatego, bo nikogo za niego nie ma. O wiele bardziej wolę Cancelo.

4

Gorszy od Balde nie będzie.

1

@PatrychoO lepiej tego ująć się nie dało :)

59

Najlepsze komentarze na notatniku : „W końcu mecz w stylu Realu” xD Przecież ich styl, to przepychanie kolanem, karny z kapelusza, albo przy pomocy sędziów xD Czy oni żyją w jakimś równoległym świecie ?

24

Mimo wszystko, to Joan Garcia MVP. Dawno mi się nie oglądało tak przyjemnie gry bramkarza.

0

@Aragorn33 priv

0

@Aragorn33 jak to napisać ? Jakieś formalne pismo jest ? Edit: juz mam pismo.

0

@Peciak no zwaliłem sprawę .

1

@LAMC_10 trzymam kciuki! Dasz radę :)

28

Życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku! Przede wszystkim zdrowia dla Was i Waszych rodzin! :) Chciałbym się pochwalić, że dokładnie dzisiaj minęły 3 lata odkąd nie palę papierosów, oraz w tym roku nie spożyłem alkoholu :) także w tego Sylwestra :) Jestem z siebie dumny.

0

@Aragorn33 ona chce podważyć rozwiązanie za porozumieniem stron. I żeby było zamienione na wypowiedzenie umowy. Bazować będzie na nagraniu, gdzie każą mi podpisać, mówią, że nie mam czasu na zastanowienie, że jak nie podpisze, to przyjdę sam, żeby rozwiązać umowę itd.

1

@malicinho mam nadzieję, że da im to również do zrozumienia, że pracownik ma swoje prawa :)

0

@Aragorn33 wiem. Tyle, że Pani Mecenas z którą rozmawiałem poleciła mi, żeby nie wracać do tej pracy, tylko odszkodowanie.

0

@Aragorn33 ok. Odezwał się kumpel, którego podobnie załatwili i chce dołączyć do sprawy.

1

@Karol145 dziękuję bardzo i wzajemnie :)

3

@Gary Pani Mecenas mówiła, że sąd działa bardzo przychylnie w kierunku pracownika w takich sytuacjach, a według niej u mnie jest klarowna i przy okazji smutna, że dalej są takie praktyki w tej firmie.

1

@pt9 co do produkcji, to się zgodzę, bo niektórzy, to są z pod ciemnej gwiazdy. Ja pracowałem na magazynie akurat :)

6

@Stinger_ właściciel firmy, to Starak, więc jego nie zniszczę xD Głównie chodzi o Kierowników I Dytektorke HR.

3

@lithotripter ciężka praca nie jest, nawet spoko. Gorzej z Twoimi prawami. Wchodząc za mury firmy, kończą się Twoje prawa.

27

Witam. Wczoraj pisałem o sytuacji jaką miałem w firmie m, gdzie zostałem zwolniony. Było wiele osób, które prosiły, żeby ich oznaczyć po rozmowie z prawnikiem. Jestem po takiej rozmowie i to co się dowiedziałem tak w skrócie :
1) Popisałem rozwiązanie umowy za porozumieniem pod naciskiem Pani Dyrektor HR, oraz 2 kierowników. Nie dostałem czasu na zastanowienie, ponieważ kazali mi to podpisać, tu i teraz i że mam na to 5 min. - Pani prawnik powiedziała, że jest to do podważenia, bez problemu.
2) Nie będzie starała się o przywrócenie mnie do pracy, a odszkodowanie rzędu 40 tys za sposób w jaki zostałem potraktowany (nie dostałem wypowiedzenia, a zostałem zmuszony do podpisu ugody). Gdyby chcieli mnie przywrócić, to by mi robili pod górkę i szukali na mnie czegoś.
3) Po przesłuchaniu nagrania jakie miałem z rozmowy z Panią dyrektor HR, stwierdziła stosowanie mobbingu, wykorzystywaniu manipulacyjnym i psychologicznym na mnie. Będzie sprawa o te działania.
4) Po przeczytaniu dokumentu jaki otrzymałem odnośnie ataku hakerskiego na firmę i wycieku moich danych, będzie wnioskować o zadośćuczynienie w kwocie 25 tys zł.
Pani mecenas miała przyjemność wygrać 3/3 sprawy z moją firmą, ponieważ okazało się, że nie jestem pierwszy, który został tak potraktowany. Kazala przekazać kierownikom, oraz dyrektor HR o nagraniu, które posiadam.

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Będę informował o rozwoju sytuacji.
@Gary @LeszekFCB @pt9 @Safrani @malicinho kogo nie oznaczyłem, to przepraszam.

0

@esem91 po nowym roku kumpel mi ogarnie nr tel do niego i zapytam, czy też coś działa w tym kierunku z nimi.

0

@PawkoFCB pewną firma robiąca syropy i herbaty :)

1

@Krzychuu_77 ok. Jutro o 11:00 jestem umówiony z prawnikiem i dam znać co i jak.

5

@alone49 na jutro na 11:00 jestem umówiony z prawnikiem specjalizującym się w prawie pracy. Będę wiedział jakie mam realne możliwości.

0

@BezglutenowyPedri jedynie nie możesz nagrać rozmowy osób trzecich, bo w niej nie uczestniczysz.

10

@Gary powiedziałem mu, że nie mam zamiaru z nikim rozmawiać z firmy z Nim włącznie, a jak będą chcieli kontaktu, to przez mojego prawnika. Nie chce już zwyczajnie z nimi się dogadywać, żeby z kimś innym nie postąpili tak jak ze mną. Przed chwilą dowiedziałem się, że zwolnili informatyka też dzisiaj, który był 2 miesiące na L4 (wczoraj wrócił do pracy), ponieważ potrącił go samochód jak jechał rowerem do pracy. Miał złamany obojczyk, zwichniętą rękę i złamaną nogę. Argumentowali to, że zbyt długo jest na L4 i zaburza funkcjonowanie firmy.

1

@th@les dziękuję. Mam nadzieję, że uda mi się utrzeć im nosa. Pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?