@ACMaldini3 to jest piłkarz, który musi oddać 10 strzałów, żeby chociaż 1 zamienić na bramkę… Szkoda, że Aube sprzedaliśmy, bo tych bramek by na pewno dla Nas nastrzelał więcej.
Spokojnie. Jest druga połowa. Wydaje mi się, że zyskał w pierwszej specjalnie był mało aktywny ze względu na powrót po kontuzji. W drugiej już pewnie zacznie więcej grać.
Panie i Panowie, czy ktoś z Was medytuje? Jak tak, to chciałbym, żebyście podzielili się doświadczeniami :) Chciałbym zacząć medytować i zastanawiam się, czy faktycznie coś takie pozytywnie wpływa na człowieka :)
Czy u Was dzieci ciężko dobudzić na tygodniu, żeby wstały do szkoły i przedszkola, a na weekend wstają z samego rana, kiedy Ty chcesz odespać tydzień porannych zmian w pracy? xD
Drugi rok z rzędu w tym samym terminie przyjeżdżam w Tatry z nadzieją, że nie będzie padał deszcz xD ale dzisiaj było kombo, bo mgła przysłoniła góry …
@gumaz oglądałem i bardzo lubiłem xD Tyle, że na tamte czasy, gdzie byłem szczylem, to kompletnie nie zdawałem sobie sprawy, że koszt utrzymania takiego domu wzrasta po takim remoncie xD Do tego nawet podatek wzrasta za to, że masz ładniejszy i większy dom. Podobno sporo rodzin musiało sprzedawać domy, bo nie mieli możliwości ich utrzymać.
2
@ACMaldini3 to jest piłkarz, który musi oddać 10 strzałów, żeby chociaż 1 zamienić na bramkę… Szkoda, że Aube sprzedaliśmy, bo tych bramek by na pewno dla Nas nastrzelał więcej.
1
Cieszą się jakby manitą wygrali xD
1
Eric jak zwykle…
0
Spokojnie. Jest druga połowa. Wydaje mi się, że zyskał w pierwszej specjalnie był mało aktywny ze względu na powrót po kontuzji. W drugiej już pewnie zacznie więcej grać.
1
@Raduros do kogo ?
0
@Gohan93 nie wymagaj od niego zbyt wiele xD
1
Lubiący transów w gazie
0
@Wojtek84 to nie oglądaj
1
@Sebolinho to tylko mecz jest … Czym tu się stresować ?
1
@Mixtape pokazaliśmy lubelskie charaktery :)
1
@FcPortoFan1999 oby to było przełamanie :)
0
@Safrani pięknie się oglądało ten mecz z trybuny :) Je… Widzew :)
1
Pozdrawiam z trybuny H :) Widzew to stara ku….
0
Jaki ten Real jest słaby xD
1
Panie i Panowie, czy ktoś z Was medytuje? Jak tak, to chciałbym, żebyście podzielili się doświadczeniami :) Chciałbym zacząć medytować i zastanawiam się, czy faktycznie coś takie pozytywnie wpływa na człowieka :)
1
@spiderman1899 no i super :) będzie dobrze :)
1
@spiderman1899 powodzenia :)
3
Ten rzut karny dla Nas i czerwona, to żart.
0
@Criss18Barca ja również uwielbiam :)
2
Czy u Was dzieci ciężko dobudzić na tygodniu, żeby wstały do szkoły i przedszkola, a na weekend wstają z samego rana, kiedy Ty chcesz odespać tydzień porannych zmian w pracy? xD
0
Biorąc pod uwagę trofea zdobyte, to w jego okresie akurat było najwięcej.
0
Drugi rok z rzędu w tym samym terminie przyjeżdżam w Tatry z nadzieją, że nie będzie padał deszcz xD ale dzisiaj było kombo, bo mgła przysłoniła góry …
0
@Herato nikt ? Nie mogę skojarzyć xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@betonito tutaj każdy jest szczęśliwy xD wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni :)
1
@gumaz oglądałem i bardzo lubiłem xD Tyle, że na tamte czasy, gdzie byłem szczylem, to kompletnie nie zdawałem sobie sprawy, że koszt utrzymania takiego domu wzrasta po takim remoncie xD Do tego nawet podatek wzrasta za to, że masz ładniejszy i większy dom. Podobno sporo rodzin musiało sprzedawać domy, bo nie mieli możliwości ich utrzymać.
0
@betonito flop… oby po sezonie udało się go sprzedać.
3
@sergio5 Mateloji Borkov
0
@papryk13 tak, 2:1
1
@gumaz muszę wstać i zrobić zakupy na wyjazd w góry … i jeszcze zagrać w Fife, żeby psyche sobie zryć.