0

@Eto'o9 R10 według mnie sędzia pokazał jaja. Nie bał się i robił, to co do niego należy. Stwierdzenie współczucia, to było trochę w formie sarkazmu :) I oczywiście zgadzam się z Twoją opinią, ponieważ tak jest. Najzabawniejsze jest to, że po porażce znowu piszą, że Liga Negreiry. Nie potrafią zrozumieć, że piłkarze dali plamę.

3

@lukaszbrk Perez zrobi przelew, to zobaczysz jakie cyrki będą podczas Naszego meczu xD

10

Xavi > Xabi Alonso :) Pamiętam jak naśmiewano się z Xaviego u Madrycioków z Xaviego, czy my powinniśmy teraz z Xabiego? Nie . My mamy godność i poszanowanie. Trzeba im współczuć.

0

@Dankho94isback puknął jakiemuś koleżce ?

0

@Dankho94isback w sumie masz rację xD

0

@wyrek to sarkazm, prawda ?

0

@Dankho94isback komu oni strzelili ? Jakimś plackom xD

6

Wychodzi rozluźnienie i brak koncentracji w końcówce.

1

Ten karny, to taki 50/50

1

Nie wierzę w to co widzę xD

4

Eric co mecz na ryja łapie xD

2

Ferran, Ty chyba sam siebie nie poznajesz xD

0

My to lubimy tracić bramki

2

@DariaFCB u mnie stoi od wczoraj :) odkąd mam dzieci, to na Mikołaja już musi stać, żeby prezenty miał gdzie „Mikołaj” zostawić xD

2

@NeroTFP1 pracowałem z takim przez rok… nikt go nie podejrzewał. Dzień w dzień po 8h z nim miałem styczność … do dziś pamiętam, jak powiedział „pokaż te swoje dzieciaki…”, „o jakie piękne są…”. Po akcji jak go zamknęli dopiero pomyślałem, że mógł mieć różne rzeczy w głowie, jak mu pokazałem zdjęcie.

0

@UriBoyka ja to pisałem, to miałem odruch wymiotny xD

28

Zacytuję kibiców realu „jak zwykle przed nimi rozkładają nogi, a przeciwko nam grają, jakby walczyli o życie” xD

14

Rapha, to gość, który widać, że kocha ten klub.

0

@BulaKG on jeszcze „wejdzie w buty” Inigo Martineza… Może dość kontrowersyjna opinia, ale kto wie xD

0

@Sebolinho w takim razie, to bym kupił nowego bramkarza, tego Kariusa, czy jak mu tam :D

0

@Sebolinho możliwe :) Może porozmawiajmy o jakimś piłkarzu, który by się przydał :) A nóż widelec uda Nam się załatwić ten transfer xD

0

@Sebolinho jesteśmy może na podsłuchu xD

1

@Sebolinho też bym na Niego postawił.

0

Rashford za Bobka, czy Ferran?

0

@FcPortoFan1999 to ich 8 mecz bez zwycięstwa. Papszun na ratunek, czy może wyjść tak, że jednak zostanie w Rakowie ? Jak myślisz ? xD

0

@FcPortoFan1999 byłem na meczu i nie powiedziałbym, że aż tak dobrze Legia zagrała. Spodziewałem się czegoś lepszego :)

0

Girona chce bardzo strzelić bramkę … Tyle, że chyba sobie.

1

@MesQueUnClub_87 większość tych nowych jest do przewidzenia. Ledwo film się zacznie, a już wiesz, jak się skończy :) egzorcysta 1 część, to było coś. Oglądałem go pierwszy raz jak miałem może z 12 lat. Bałem się po tym pójść do kibla samemu xD

0

@Giwera pamiętam jak tam grał Roy Makaay. Ale oni minęli wtedy pakę.

4

@MesQueUnClub_87 obejrzałem każdą część. Co do retro horrorów, to te nowe „odstają” … Oglądałem „Obecność 4” i zastanawiałem się, czy to jest faktycznie horror. Uwielbiam Obecność, ale ta 4 część zawiodła mnie na maxa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?