0

@Who_you_mam Zabawne xD Syn gra u największego rywala :) Ale takie życie xD

1

Nie irytuje Was to bycie wszędobylskim Yamala ojca ?

0

@th@les otóż to :) bardzo dobry transfer z naszej strony :)

11

A ja kolejny mecz jestem pod wrażeniem Joana Garcii :) Dawno nie odczuwałem takiego spokoju, kiedy piłka leci w światło bramki :)

2

@MagdJanko właśnie widziałem, ale u Nas nie było lepiej… Pamiętam jak dziś, jak La Bambie życzyli kontuzji piłkarzom Realu. Prawdę mówiąc, to poziomem chamstwa i tych obelg, nie długo zrównamy się z nimi… Sporo Nam brakuje i fajnie jakbyśmy ich nie dogonili.

1

@Chudini123 on musi najpierw 10 zmarnować, żeby coś strzelić xD

0

@clyde wziąłem dzisiaj za 278 zł kupiłem doładowania na 300 xD zawsze parę groszy w kieszeni :)

0

@4drian0 jest napisane, że można.

0

@Safrani ja chcę doładowania do portfela PS.

0

Czy ktoś może kupował coś na instant-gaming i może mi powiedzcieć, czy strona jest legitna ?

0

@Pablozeusz mam 13 pro i laguje jak cholera …

1

@misterio jeszcze przyjemniej było zapalić trawy :)

1

Ale ten iOS jest fatalny… Nigdy nie miałem lagów, aż do aktualizacji …

0

@Czyhrynski kto na 1 miejscu ?

16

Dla Realu by był karny :)

0

@Andi18 obejrzałem 2 odc. i nie zawiodłem się póki co - sztos!!

0

@Pablozeusz dokładnie jest tak jak piszesz.

1

@daniel32778 w takim razie mam małe :)

0

@marcin62 druga sprawa, to nie ma nikogo kto mógłby zagrozić im w kwestii takiej gry. eFootball, czy UFL nie mają podjazdu … Kiedyś miałem nadzieję, że 2K coś zrobią.

0

@Pablozeusz a tak zrobią łatkę ze składami, facemi itd … i tyle. Dzień po premierze, dodadzą info, że aktualizacja jutro xD

2

@Eklerek może jak zagram, to odczuje różnice, bo prawdę mówiąc, póki co to mnie nie przekonuje ta edycja.

1

Właśnie obejrzałem stream z game playu FC26 i powiem, że jestem rozczarowany. Praktycznie wszystko wygląda identycznie jak w 25… Albo za dużo wymagałem od tej edycji, albo muszę sam zagrać, żeby odczuć różnicę. Ktoś może oglądał i ma podobne wrażenia ? Zapraszam do dyskusji.

0

Taki Real mi się podoba. Jest jeszcze słabszy niż za betona XD

0

Przecież to jest absurd jakiś xD

3

Ten z 10 z Madrytu co lubi baby z pindolami, to mu sie chyba Ferran włączył xD

0

@Pawlusek u mnie już też.

0

Czy ktoś ma problem z canal + ? Mi strasznie laguje…

1

@Konradowskyy to byłaby promocja dla kogoś i to duża … Całe szczęście Flick trzymał rękę na pulsie. Dobrze, że liczą się z jego zdaniem.

5

@bronx przecież Rashford dobry mecz rozgrywa. Nie wiem o co Ci chodzi…

0

@Oster273727 pod względem skuteczności, przez taki okres czasu, to on mało się rozwinął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?