@MagdJanko właśnie widziałem, ale u Nas nie było lepiej… Pamiętam jak dziś, jak La Bambie życzyli kontuzji piłkarzom Realu. Prawdę mówiąc, to poziomem chamstwa i tych obelg, nie długo zrównamy się z nimi… Sporo Nam brakuje i fajnie jakbyśmy ich nie dogonili.
@marcin62 druga sprawa, to nie ma nikogo kto mógłby zagrozić im w kwestii takiej gry. eFootball, czy UFL nie mają podjazdu … Kiedyś miałem nadzieję, że 2K coś zrobią.
Właśnie obejrzałem stream z game playu FC26 i powiem, że jestem rozczarowany. Praktycznie wszystko wygląda identycznie jak w 25… Albo za dużo wymagałem od tej edycji, albo muszę sam zagrać, żeby odczuć różnicę. Ktoś może oglądał i ma podobne wrażenia ? Zapraszam do dyskusji.
0
@Who_you_mam Zabawne xD Syn gra u największego rywala :) Ale takie życie xD
1
Nie irytuje Was to bycie wszędobylskim Yamala ojca ?
0
@th@les otóż to :) bardzo dobry transfer z naszej strony :)
11
A ja kolejny mecz jestem pod wrażeniem Joana Garcii :) Dawno nie odczuwałem takiego spokoju, kiedy piłka leci w światło bramki :)
2
@MagdJanko właśnie widziałem, ale u Nas nie było lepiej… Pamiętam jak dziś, jak La Bambie życzyli kontuzji piłkarzom Realu. Prawdę mówiąc, to poziomem chamstwa i tych obelg, nie długo zrównamy się z nimi… Sporo Nam brakuje i fajnie jakbyśmy ich nie dogonili.
1
@Chudini123 on musi najpierw 10 zmarnować, żeby coś strzelić xD
0
@clyde wziąłem dzisiaj za 278 zł kupiłem doładowania na 300 xD zawsze parę groszy w kieszeni :)
0
@4drian0 jest napisane, że można.
0
@Safrani ja chcę doładowania do portfela PS.
0
Czy ktoś może kupował coś na instant-gaming i może mi powiedzcieć, czy strona jest legitna ?
0
@Pablozeusz mam 13 pro i laguje jak cholera …
1
@misterio jeszcze przyjemniej było zapalić trawy :)
1
Ale ten iOS jest fatalny… Nigdy nie miałem lagów, aż do aktualizacji …
0
@Czyhrynski kto na 1 miejscu ?
16
Dla Realu by był karny :)
0
@Andi18 obejrzałem 2 odc. i nie zawiodłem się póki co - sztos!!
0
@Pablozeusz dokładnie jest tak jak piszesz.
1
@daniel32778 w takim razie mam małe :)
0
@marcin62 druga sprawa, to nie ma nikogo kto mógłby zagrozić im w kwestii takiej gry. eFootball, czy UFL nie mają podjazdu … Kiedyś miałem nadzieję, że 2K coś zrobią.
0
@Pablozeusz a tak zrobią łatkę ze składami, facemi itd … i tyle. Dzień po premierze, dodadzą info, że aktualizacja jutro xD
2
@Eklerek może jak zagram, to odczuje różnice, bo prawdę mówiąc, póki co to mnie nie przekonuje ta edycja.
1
Właśnie obejrzałem stream z game playu FC26 i powiem, że jestem rozczarowany. Praktycznie wszystko wygląda identycznie jak w 25… Albo za dużo wymagałem od tej edycji, albo muszę sam zagrać, żeby odczuć różnicę. Ktoś może oglądał i ma podobne wrażenia ? Zapraszam do dyskusji.
0
Taki Real mi się podoba. Jest jeszcze słabszy niż za betona XD
0
Przecież to jest absurd jakiś xD
3
Ten z 10 z Madrytu co lubi baby z pindolami, to mu sie chyba Ferran włączył xD
0
@Pawlusek u mnie już też.
0
Czy ktoś ma problem z canal + ? Mi strasznie laguje…
1
@Konradowskyy to byłaby promocja dla kogoś i to duża … Całe szczęście Flick trzymał rękę na pulsie. Dobrze, że liczą się z jego zdaniem.
5
@bronx przecież Rashford dobry mecz rozgrywa. Nie wiem o co Ci chodzi…
0
@Oster273727 pod względem skuteczności, przez taki okres czasu, to on mało się rozwinął.