0

Czy ktoś orientuje się czy MacBook Pro 2015 16 GB, da radę jeszcze obsłużyć FL Studio? Głównie do tego by mi służył. Kumpel chce sprzedać w sumie w małych pieniążkach i zastanawiam się, czy nie kupić.

0

@Faro ok. Zrobię tak

0

@Faro laptop. Mam zintegrowaną i NVidia, ale nie mogę ustawić, żeby była kartą główną, bo ciągle jakieś błąd wyskakuje

0

@Faro pulpit i ogólnie chciałbym grę

0

Czy jest ktoś tutaj kto używam OBS Studio? Potrzebuje pomocy. Problem polega na tym, że jak przechwytuję ekran, to strasznie mi go laguje w tym oknie co pokazuje przechwyt. Pojawia się z bardzo dużym opóźnieniem.

0

Powinien próbować swoich sił w Europie.

0

@tadzik447 Prawie 7k.

0

@Gwyn ok. Dzięki :)

0

@Szybkiszwagier dobrze było zapytać, bo kompletnie nie znam się xD kiedyś zanim przesiadłem się na konsole, to orientowałem się, ale teraz to kompletnie nie mam pojęcia :) Dzięki za odpowiedź :)

0

Cześć. Szukam kogoś kto zna się na komputerach. Mianowicie, chciałbym zamienić Xbox Series X i gość mi oferuje jednostkę z takimi paprametrami :

Karta Graficzna Msi Geforce Rtx 2060 6GB

Procesor Intel Icore 5 9400f

Plyta Glowna Gigabyte H310M S2H

Pamiec Ram 3200MHz CL16 Viper Steel 16GB

Zasilacz nJoy Titan 600 600W Activ 80+

Obudowa Logic Aramis ARGB Mini Black

Dysk 512Gb

Warto robić zamianę? Głównie chciałbym grać w nowe tytuły jakie wychodzą i czy ten komp będzie to dźwigał.

15

Oni muszą kupować, a my mamy La Masie :)

0

@MichuZ44 Pozdrowienia do Abramowic xD

2

Komentarz usunięty

5

@Andrzej_Majonez normalny jesteś ? Dostał pytanie, to odpowiedział.

1

@Lucyffffer1922 mi się wydaje, że to zwykła nagonka, żeby w kibicach wywołać złe emocje.

3

Nagl, kiedy chcemy go sprzedać, to wychodzą dziwne sytuacje. Medialna nagonka zaczyna się rozkręcać…

2

@ZuczekFCB1899 lepsza noga niż kręgosłup xD

2

@novy1899 wolałbym Lookmana, ale moje zdanie nikogo w Barcelonie nie obchodzi. Mam też takie odczucia, że nikogo nie kupimy na skrzydło. Mało tego (obym się mylił). Naszym jedynym transferem może się okazać, że zostanie Garcia.

0

Inter degradacja do Serie D? :)

1

@RAFI9 Może i by chciał do Nas przyjść, ale podobno znowu mamy problem z FFP. Dlatego nie dziwię się, że w poprzednim sezonie nie przyszedł, bo nawet nie wiedział czy go zarejestrują.

0

@lithotripter właśnie interesuje mnie ten Spider Man xD

0

@MesQueUnClub_87 jakoś znudził mi się Xbox. Dlatego zastanawiam się, czy zamienić na PS5.

0

Może coś z innej beczki niż polityka :) Posiadam Xbox Series X, ale zastanawiam się nad sprzedaniem go i kupnem PS5. Pytanie brzmi do osób, które może zrobiły taką „przesiadkę” i mogłyby się wypowiedzieć?

1

Ciekawe czy Lolek zajmie się Muranem xD

0

Och, Karol! Wierzyłem do końca!

0

@A4ron ogólnie miałem odpuścić sobie II turę, ale właśnie ten wywiad, gdzie mówił o Muranie zdecydował, że poszedłem.

1

@tomek8756 Uśmiechnij się xD

9

Komentarz usunięty

0

@Azazel_Pazuzu bążur

1

My to potrafimy w transfery… Atletico wie jak Nas nypać bez mydła…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?