Czy ktoś orientuje się czy MacBook Pro 2015 16 GB, da radę jeszcze obsłużyć FL Studio? Głównie do tego by mi służył. Kumpel chce sprzedać w sumie w małych pieniążkach i zastanawiam się, czy nie kupić.
Czy jest ktoś tutaj kto używam OBS Studio? Potrzebuje pomocy. Problem polega na tym, że jak przechwytuję ekran, to strasznie mi go laguje w tym oknie co pokazuje przechwyt. Pojawia się z bardzo dużym opóźnieniem.
@Szybkiszwagier dobrze było zapytać, bo kompletnie nie znam się xD kiedyś zanim przesiadłem się na konsole, to orientowałem się, ale teraz to kompletnie nie mam pojęcia :) Dzięki za odpowiedź :)
@novy1899 wolałbym Lookmana, ale moje zdanie nikogo w Barcelonie nie obchodzi. Mam też takie odczucia, że nikogo nie kupimy na skrzydło. Mało tego (obym się mylił). Naszym jedynym transferem może się okazać, że zostanie Garcia.
@RAFI9 Może i by chciał do Nas przyjść, ale podobno znowu mamy problem z FFP. Dlatego nie dziwię się, że w poprzednim sezonie nie przyszedł, bo nawet nie wiedział czy go zarejestrują.
Może coś z innej beczki niż polityka :) Posiadam Xbox Series X, ale zastanawiam się nad sprzedaniem go i kupnem PS5. Pytanie brzmi do osób, które może zrobiły taką „przesiadkę” i mogłyby się wypowiedzieć?
0
Czy ktoś orientuje się czy MacBook Pro 2015 16 GB, da radę jeszcze obsłużyć FL Studio? Głównie do tego by mi służył. Kumpel chce sprzedać w sumie w małych pieniążkach i zastanawiam się, czy nie kupić.
0
@Faro ok. Zrobię tak
0
@Faro laptop. Mam zintegrowaną i NVidia, ale nie mogę ustawić, żeby była kartą główną, bo ciągle jakieś błąd wyskakuje
0
@Faro pulpit i ogólnie chciałbym grę
0
Czy jest ktoś tutaj kto używam OBS Studio? Potrzebuje pomocy. Problem polega na tym, że jak przechwytuję ekran, to strasznie mi go laguje w tym oknie co pokazuje przechwyt. Pojawia się z bardzo dużym opóźnieniem.
0
Powinien próbować swoich sił w Europie.
0
@tadzik447 Prawie 7k.
0
@Gwyn ok. Dzięki :)
0
@Szybkiszwagier dobrze było zapytać, bo kompletnie nie znam się xD kiedyś zanim przesiadłem się na konsole, to orientowałem się, ale teraz to kompletnie nie mam pojęcia :) Dzięki za odpowiedź :)
0
Cześć. Szukam kogoś kto zna się na komputerach. Mianowicie, chciałbym zamienić Xbox Series X i gość mi oferuje jednostkę z takimi paprametrami :
Karta Graficzna Msi Geforce Rtx 2060 6GB
Procesor Intel Icore 5 9400f
Plyta Glowna Gigabyte H310M S2H
Pamiec Ram 3200MHz CL16 Viper Steel 16GB
Zasilacz nJoy Titan 600 600W Activ 80+
Obudowa Logic Aramis ARGB Mini Black
Dysk 512Gb
Warto robić zamianę? Głównie chciałbym grać w nowe tytuły jakie wychodzą i czy ten komp będzie to dźwigał.
15
Oni muszą kupować, a my mamy La Masie :)
0
@MichuZ44 Pozdrowienia do Abramowic xD
2
Komentarz usunięty
5
@Andrzej_Majonez normalny jesteś ? Dostał pytanie, to odpowiedział.
1
@Lucyffffer1922 mi się wydaje, że to zwykła nagonka, żeby w kibicach wywołać złe emocje.
3
Nagl, kiedy chcemy go sprzedać, to wychodzą dziwne sytuacje. Medialna nagonka zaczyna się rozkręcać…
2
@ZuczekFCB1899 lepsza noga niż kręgosłup xD
2
@novy1899 wolałbym Lookmana, ale moje zdanie nikogo w Barcelonie nie obchodzi. Mam też takie odczucia, że nikogo nie kupimy na skrzydło. Mało tego (obym się mylił). Naszym jedynym transferem może się okazać, że zostanie Garcia.
0
Inter degradacja do Serie D? :)
1
@RAFI9 Może i by chciał do Nas przyjść, ale podobno znowu mamy problem z FFP. Dlatego nie dziwię się, że w poprzednim sezonie nie przyszedł, bo nawet nie wiedział czy go zarejestrują.
0
@lithotripter właśnie interesuje mnie ten Spider Man xD
0
@MesQueUnClub_87 jakoś znudził mi się Xbox. Dlatego zastanawiam się, czy zamienić na PS5.
0
Może coś z innej beczki niż polityka :) Posiadam Xbox Series X, ale zastanawiam się nad sprzedaniem go i kupnem PS5. Pytanie brzmi do osób, które może zrobiły taką „przesiadkę” i mogłyby się wypowiedzieć?
1
Ciekawe czy Lolek zajmie się Muranem xD
0
Och, Karol! Wierzyłem do końca!
0
@A4ron ogólnie miałem odpuścić sobie II turę, ale właśnie ten wywiad, gdzie mówił o Muranie zdecydował, że poszedłem.
1
@tomek8756 Uśmiechnij się xD
9
Komentarz usunięty
0
@Azazel_Pazuzu bążur
1
My to potrafimy w transfery… Atletico wie jak Nas nypać bez mydła…