Nie wiem, czy ten Diaz, to dobry pomysł. Po drugie już wku#### mnie jak prawie w każdym poście jaki wyjdzie, jest napisane, że mamy słabe możliwości finansowe… Kiedy zaczniemy mieć chociażby dobre ? Skoro tak jest, to dajmy sobie spokój z tym Diazem. A tak na marginesie - czy ktoś oglądał Liverpool i mógłby coś wypowiedzieć się ? Ja obejrzałem może 3 mecze i na mnie on wrażenia nie robi.
Kto Waszym zdaniem jest największym wygranym z tego sezonu? Moim zdaniem Eric Garcia i Inigo Martinez. Pierwszy był skreślony, sprzedawany przez kibiców za byle jaką kwotę. Inigo, również wiele osób skreślało (w tym również ja), ponieważ były w nim pokładane duże oczekiwania, chociażby przez jakość, doświadczenie i stabilizację w obronie. Kontuzje przyczyniły się do tej sytuacji, ale dziś mogę otwarcie powiedzieć - dziękuję Hansi za to, że potrafiłeś ich odbudować i jest mi wstyd, że nie wierzyłem w tych zawodników. Dobrego dnia Culers i zapraszam do dyskusji :)
Witam. Czy jest tutaj jakiś żołnierz służący w Lublinie? W poniedziałek chce złożyć kwity na żołnierza i chcę dowiedzieć się czy ciężko dostać się do jednostki w LBN.
Cześć. Szukam kogoś kto ogarnia instalacje Win10. Kupiłem laptopa dla córki (używkę) i jest info, żeby aktywować klucz do Windowsa, ale nie mam klucza. Czy da się jakoś od nowa zainstalować system, żeby był klucz?
Powiem szczerze, że nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy piszą - „będę kibicował PSG, bo nie znoszę Mbappe” itp. Ludzie! Bądźmy dorośli… Zachowujecie się co niektórzy, jakbyście za grosz nie mieli szacunku do innego człowieka. Przykre to wszystko jest. Dobrego dnia.
Jutro jest ten mecz, którego się obawiam. Z jednej strony wiem, że lubimy trudne wyzwania, ale z drugiej strony, obrona wysypała się na sam koniec sezonu. Nie oczekuję zbyt wiele, chcę tylko jedną bramkę więcej niż Inter.
1
Nie wiem, czy ten Diaz, to dobry pomysł. Po drugie już wku#### mnie jak prawie w każdym poście jaki wyjdzie, jest napisane, że mamy słabe możliwości finansowe… Kiedy zaczniemy mieć chociażby dobre ? Skoro tak jest, to dajmy sobie spokój z tym Diazem. A tak na marginesie - czy ktoś oglądał Liverpool i mógłby coś wypowiedzieć się ? Ja obejrzałem może 3 mecze i na mnie on wrażenia nie robi.
0
@MOLESTA wystarczyło strzelić jednego gola więcej i tyle
5
Świetny piłkarz. Pan Jerzy Kryszak zawsze wzbudzał we mnie szacunek.
7
@FioletoweOczy Bążur :) Głosowałem na Mentzena, a teraz zagłosuje na Nawrockiego :) i UWAGA !! MAM WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE.
4
Oficjalnie : FC Barcelona doszła do porozumienia z Marcusem Rashfordem, że Real to stara k#####
0
@Stinger_ liczy się partia niestety…
5
@clyde już jeden u mnie w pracy tak gadał i od 3 lat siedzi xD
4
Smutne jest to, że ludziom nie wystarczy tego POPISu…
0
W woj.lubelskim mężczyzna zmarł podczas oddawania głosu. Podobno przez przypadek maznął mu się Trzaskowski. Gdy zobaczył tą wpadkę zmarł …
2
Brawo Sławciu i Grzesiu.
0
@gumaz on w poprzedni sezonie już pokazywał jakość.
0
@Alvarinho zgadzam się :)
4
Kto Waszym zdaniem jest największym wygranym z tego sezonu? Moim zdaniem Eric Garcia i Inigo Martinez. Pierwszy był skreślony, sprzedawany przez kibiców za byle jaką kwotę. Inigo, również wiele osób skreślało (w tym również ja), ponieważ były w nim pokładane duże oczekiwania, chociażby przez jakość, doświadczenie i stabilizację w obronie. Kontuzje przyczyniły się do tej sytuacji, ale dziś mogę otwarcie powiedzieć - dziękuję Hansi za to, że potrafiłeś ich odbudować i jest mi wstyd, że nie wierzyłem w tych zawodników. Dobrego dnia Culers i zapraszam do dyskusji :)
0
@misiulator już 10 lat? Kurde…
0
Witam. Czy jest tutaj jakiś żołnierz służący w Lublinie? W poniedziałek chce złożyć kwity na żołnierza i chcę dowiedzieć się czy ciężko dostać się do jednostki w LBN.
5
Flick ściąga pilkarzy do bazy?
4
MADRID, CABRON, SALUDA EL CAMPEON!
0
@elitive szukałem i nie mogę ogarnąć xD
0
@FanBarcYxD Nie działa, ale dzięki :)
0
Cześć. Szukam kogoś kto ogarnia instalacje Win10. Kupiłem laptopa dla córki (używkę) i jest info, żeby aktywować klucz do Windowsa, ale nie mam klucza. Czy da się jakoś od nowa zainstalować system, żeby był klucz?
3
Ten sędzia, to zwykły C#### 2x w konia Nas zrobił
0
@GREGRTS co strzał, to gol.
1
Który to już karny Wojtka? Ileż można ?
9
Gdyby liczyły się gole Polaków, to bylibyśmy najpierwszym miejscu xD
2
Powiem szczerze, że nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy piszą - „będę kibicował PSG, bo nie znoszę Mbappe” itp. Ludzie! Bądźmy dorośli… Zachowujecie się co niektórzy, jakbyście za grosz nie mieli szacunku do innego człowieka. Przykre to wszystko jest. Dobrego dnia.
0
@spacer ale grafiku nie możesz podać w maju, że np w tą Sobotę masz przyjść do pracy.
0
@MaziFCB nie mam pracy zmianowej, ani weekendowej
0
Cześć. Orientuje się ktoś, czy pracodawca może wprowadzić pracujące weekendy? Bo nagle wymyślił, że będzie taka potrzeba.
0
Araujo „nie zawiodłeś” xD Jakoś mi wisi ten mecz. Nie czuję jakiejś złości, ani nic innego.
2
Jutro jest ten mecz, którego się obawiam. Z jednej strony wiem, że lubimy trudne wyzwania, ale z drugiej strony, obrona wysypała się na sam koniec sezonu. Nie oczekuję zbyt wiele, chcę tylko jedną bramkę więcej niż Inter.