Dzisiaj, jak nigdy przed meczem czuję wewnętrzny spokój. Czy to dobrze, czy źle? A może moja wiara w zwycięstwo jest tak głęboka jak dziura Biedronia? Nie wiem. Okaże się przy końcowym gwizdku.
Powiem Wam szczerze, że ten Rudiger kolejny raz pokazuje brak elegancji i opanowania. Gość robi gest - wiadomo jaki - podczas meczu z Arsenalem, teraz rzuca w sędziego… Jak to się skończy 1 meczem zawieszenia, to będzie prawdziwy absurd. Dobrego niedzieli!
@jacek905 to jest dzieciak jeszcze. Dajmy mu być dzieckiem i bawić się. Z wiekiem przyjdzie pokora, a ego może mieć wielkie (czytaj Ibra), może to, talent i ta zabawa, zrobi z Niego wielkiego piłkarza.
W kontekście nadchodzącego El Clásico temat sędziowania ponownie wzbudza emocje. Zarówno kibice Barcelony, jak i Realu Madryt mają w pamięci kontrowersyjne decyzje z poprzednich starć, które często wpływały na wynik lub narrację po meczu, ale czegoś takiego co robią teraz Madryciorze to jest szczyt wszystkiego… Rozmawiałem przed chwilą z kumplem (kibicem Realu - mam takich) i stwierdził, że zachowanie Realu to jest podsumowanie bezradności w stosunku do Barcy z tego sezonu.
@mmaciass jestem tego samego zdania co Ty. Real, to Real. Zdarma racji nie wzięło się powiedzenie, że „El Clasico rządzi się swoimi prawami”. W tym meczu może wydarzyć się wszystko. Nie jest dobrze skreślać przeciwnika. W szczególności, że to wciąż Real Madryt. Forma jaką prezentują nie jest dobra, natomiast trzeba brać pod uwagę, że ich 1 kontra może spowodować utratę bramki przez Nasz zespół. W ostatnim meczu pokazaliśmy de facto brak skuteczności, bo przy tylu strzałach, co najmniej 1/3 powinna być zamieniona na gola. Dla mnie osobiście wystarczy 1 strzał więcej od Realu, który zamienimy na gola.
0
@Ignareks piszesz, jak kibic Realu o Nas… Żałosne. Nie zniżaj się do ich poziomu.
0
@masik86 uwielbiałem go. Szkoda, że tak krótko u Nas był.
3
Dodałbym jeszcze Edgara Davidsa.
0
@cules100pro zawsze to zwycięstwo :)
0
@Safrani nie chcesz wiedzieć xD
3
Dzisiaj, jak nigdy przed meczem czuję wewnętrzny spokój. Czy to dobrze, czy źle? A może moja wiara w zwycięstwo jest tak głęboka jak dziura Biedronia? Nie wiem. Okaże się przy końcowym gwizdku.
2
@messi33 ten Alonso, to jeszcze bokiem im wyjdzie :)
3
6 meczów ? To są jakieś żarty?
0
@Patry10 to wiersz? :)
0
Powiem Wam szczerze, że ten Rudiger kolejny raz pokazuje brak elegancji i opanowania. Gość robi gest - wiadomo jaki - podczas meczu z Arsenalem, teraz rzuca w sędziego… Jak to się skończy 1 meczem zawieszenia, to będzie prawdziwy absurd. Dobrego niedzieli!
2
@jacek905 to jest dzieciak jeszcze. Dajmy mu być dzieckiem i bawić się. Z wiekiem przyjdzie pokora, a ego może mieć wielkie (czytaj Ibra), może to, talent i ta zabawa, zrobi z Niego wielkiego piłkarza.
0
@BISHBASHBOSH chwyta się brzytwy, ponieważ wie, że jego posada wisi na włosku.
0
@xavi890 ja też nie, ale byłyby jajca jakby strzelił gola dającego zwycięstwo xD
2
@Unikatowy Podczas meczu nie ma kumpli xD po meczu już tak, więc nie daj się zaskoczyć i wal pierwszy :D
3
Dzisiaj piękne mecze, najpierw idę z córką na Motorek, a później Klasyczek. Oby same zwycięstwa były. Dobrego dnia!
0
@Azazel_Pazuzu Borka już dawno przestałem brać na poważnie.
0
W kontekście nadchodzącego El Clásico temat sędziowania ponownie wzbudza emocje. Zarówno kibice Barcelony, jak i Realu Madryt mają w pamięci kontrowersyjne decyzje z poprzednich starć, które często wpływały na wynik lub narrację po meczu, ale czegoś takiego co robią teraz Madryciorze to jest szczyt wszystkiego… Rozmawiałem przed chwilą z kumplem (kibicem Realu - mam takich) i stwierdził, że zachowanie Realu to jest podsumowanie bezradności w stosunku do Barcy z tego sezonu.
0
@KrwawiaceoczyVEB mam to samo…
0
@mmaciass jestem tego samego zdania co Ty. Real, to Real. Zdarma racji nie wzięło się powiedzenie, że „El Clasico rządzi się swoimi prawami”. W tym meczu może wydarzyć się wszystko. Nie jest dobrze skreślać przeciwnika. W szczególności, że to wciąż Real Madryt. Forma jaką prezentują nie jest dobra, natomiast trzeba brać pod uwagę, że ich 1 kontra może spowodować utratę bramki przez Nasz zespół. W ostatnim meczu pokazaliśmy de facto brak skuteczności, bo przy tylu strzałach, co najmniej 1/3 powinna być zamieniona na gola. Dla mnie osobiście wystarczy 1 strzał więcej od Realu, który zamienimy na gola.
1
@A4ron a nie powinny. Dla mnie to żaden powód. Minuta ciszy i powinni grać.
5
Obiektywnie patrząc, to prześcieradła zasłużyły na zwycięstwo. Bilbao wyglądało, jakby pierwszy raz w piłkę grali
0
Motor United siala la la la !
5
Boicie się tego Interu, jak nie wiem co… A prawda jest taka, że ogramy ich. Więcej pozytywnego myślenia nie zaszkodzi.
2
„Z Mbappe będziemy wrzucać po 5 bramek, a Mbappe sam strzeli 3” :) Ok…
0
To są jaja? Gość mu specjalnie nogą staje na brzuch a sędzia nic?
0
@Safrani chciałbym, żeby Arsenal wygrał, albo chociaż awansował, natomiast Real, to Real, szczególnie, że grają u siebie.
0
@derus tutaj nie chodzi o obstawianie, tylko mówię, że tak może być.
2
Dzisiaj Real wygrywa. Arsenal mimo zaliczki 3 goli, zesra się metr przed kiblem. Na Bernabeu nie takie rzeczy się już działy.
1
@MILOSZ_F22 a kto miał grać?
0
Brawa dla BVB!!