Prawda jest taka, że dopóki klub jest w rękach socios, to ciągle będziemy się borykać z takimi problemami jak teraz. Ciężko mi to pisać, ale najlepszym rozwiązaniem, jest sprzedaż klubu… Niekoniecznie Arabom, ale np Amerykanom. Sytuacja wymaga działania, bo jak większość z Nas, widzi co jest grane. Ciężko będzie walczyć o tytuły z takim problemami. A brak tytułów = brak pieniędzy.
@LOPEZ16 dla mnie też Cou. Tak się cieszyłem z tego transferu, że szok… Przykro mi się patrzyło, jak mu nie idzie. Uważam, że jakby nie było Leo, to może inaczej by wyglądał.
@razor7 mam 189 cm wzrostu i waga 117 kg. Odkąd przytyłem, to szybciej się męczę i ogólnie gorzej mi się oddycha (zrobiłem spirometrię, tomografię płuc, RTG płuc i wszystko ok), od 2 miesięcy nie palę papierosów. Jem 2 duże posiłki dziennie, ale mam napady na słodkie. W ciągu dnia również podjadam… Nic nie ćwiczę. Jedyny ruch, to jak wsiadam do auta i wysiadam.
Panowie i Panie, chciałbym zrzucić troszkę brzuszka i potrzebuje porady. Jaki byłby najodpowiedniejsza aktywność fizyczna? Interwały, bieganie, kalistenika, czy może coś jeszcze innego? Oczywiście dietę też wprowadzam.
@Safrani hahaha :) okazało się, że nawilżacz jednak nie jest potrzebny, bo wilgotność utrzymuje się w 40%-45% xD Żona wymyśliła, żeby kupić oczyszczacz powietrza :D W domu nie palę :))
@Objectivo gratuluję. Zdrowia dla mamy i synka :) Dziecko, to cud i szczęście. Mam 2 maluchów i tyle co mi przynieśli szczęścia, radości i miłości, to głowa mała :) Najpiękniejsze chwile przed Tobą i mamusia dzidziusia :)
0
@Filipem ok, to dzięki :)
2
Witam. Czy strona MandM, to legitna strona? Chciałem zamówić od niech koszulkę piłkarską dla ziomka na urodziny, ale nie wiem, czy nie jest fejkowa.
0
Są tu osoby inwestujący w krypto? Chciałbym zakupić, ale nie wiem jaką wybrać.
0
@Pawcio2306 nie obstawiam, bo i tak wygrasz xD
4
Boję się, że Nasi pójdą siedzieć za ten gwałt na Realu xD
0
@lithotripter miejmy nadzieję, że jak najszybciej naprawią.
0
@Pnog37 myślałem, że tylko u mnie coś nie tak xD
3
Czy Wam też co chwile wyskakuje komunikat na stronie, żeby podać nazwę użytkownika i hasło (pytanie głównie do posiadaczy iPhone)?
2
@Lokusekpl prawo nie działa wstecz.
0
W ciągu 20 sek na stronie, 5 reklam…
1
@mrboom super, że mnie poprawiłeś :) dziękuję :)
0
@reloaded bardzo bym tego chciał, ale Peña, to wychowanek i inaczej do Niego podchodzą… Bynajmniej mam takie odczucia.
0
Fajna cieszynka Yamala xD
2
@wojopancer ale Ci piersi wiszą xD
0
@MOLESTA skąd taki wniosek?
3
@Comentateiro uwielbiam go :) najbardziej wartościowa partia.
0
@Knut już dawno trzeba było to zrobić.
4
Prawda jest taka, że dopóki klub jest w rękach socios, to ciągle będziemy się borykać z takimi problemami jak teraz. Ciężko mi to pisać, ale najlepszym rozwiązaniem, jest sprzedaż klubu… Niekoniecznie Arabom, ale np Amerykanom. Sytuacja wymaga działania, bo jak większość z Nas, widzi co jest grane. Ciężko będzie walczyć o tytuły z takim problemami. A brak tytułów = brak pieniędzy.
3
@LOPEZ16 dla mnie też Cou. Tak się cieszyłem z tego transferu, że szok… Przykro mi się patrzyło, jak mu nie idzie. Uważam, że jakby nie było Leo, to może inaczej by wyglądał.
3
@lukisinho masochista ?
0
@razor7 dziękuję :) bardzo mi pomogłeś i już mniej więcej wiem od czego zacząć.
0
@razor7 mam 189 cm wzrostu i waga 117 kg. Odkąd przytyłem, to szybciej się męczę i ogólnie gorzej mi się oddycha (zrobiłem spirometrię, tomografię płuc, RTG płuc i wszystko ok), od 2 miesięcy nie palę papierosów. Jem 2 duże posiłki dziennie, ale mam napady na słodkie. W ciągu dnia również podjadam… Nic nie ćwiczę. Jedyny ruch, to jak wsiadam do auta i wysiadam.
1
@Stinger_ już mnie tyłek boli od tego xD hahaha
0
Panowie i Panie, chciałbym zrzucić troszkę brzuszka i potrzebuje porady. Jaki byłby najodpowiedniejsza aktywność fizyczna? Interwały, bieganie, kalistenika, czy może coś jeszcze innego? Oczywiście dietę też wprowadzam.
0
W sumie podoba mi się :)
1
@Safrani hahaha :) okazało się, że nawilżacz jednak nie jest potrzebny, bo wilgotność utrzymuje się w 40%-45% xD Żona wymyśliła, żeby kupić oczyszczacz powietrza :D W domu nie palę :))
0
@jacobFCB podobno recytował inwokacje „Pana Tadeusza” :)
1
@Objectivo gratuluję. Zdrowia dla mamy i synka :) Dziecko, to cud i szczęście. Mam 2 maluchów i tyle co mi przynieśli szczęścia, radości i miłości, to głowa mała :) Najpiękniejsze chwile przed Tobą i mamusia dzidziusia :)
5
Dzień dobry wszystkim :) Życzę Wam miłego dnia i pogody ducha :)
0
@Encore nie dziwne. Miałbym tak samo.