0

@Filipem ok, to dzięki :)

2

Witam. Czy strona MandM, to legitna strona? Chciałem zamówić od niech koszulkę piłkarską dla ziomka na urodziny, ale nie wiem, czy nie jest fejkowa.

0

Są tu osoby inwestujący w krypto? Chciałbym zakupić, ale nie wiem jaką wybrać.

0

@Pawcio2306 nie obstawiam, bo i tak wygrasz xD

4

Boję się, że Nasi pójdą siedzieć za ten gwałt na Realu xD

0

@lithotripter miejmy nadzieję, że jak najszybciej naprawią.

0

@Pnog37 myślałem, że tylko u mnie coś nie tak xD

3

Czy Wam też co chwile wyskakuje komunikat na stronie, żeby podać nazwę użytkownika i hasło (pytanie głównie do posiadaczy iPhone)?

2

@Lokusekpl prawo nie działa wstecz.

0

W ciągu 20 sek na stronie, 5 reklam…

1

@mrboom super, że mnie poprawiłeś :) dziękuję :)

0

@reloaded bardzo bym tego chciał, ale Peña, to wychowanek i inaczej do Niego podchodzą… Bynajmniej mam takie odczucia.

0

Fajna cieszynka Yamala xD

2

@wojopancer ale Ci piersi wiszą xD

0

@MOLESTA skąd taki wniosek?

3

@Comentateiro uwielbiam go :) najbardziej wartościowa partia.

0

@Knut już dawno trzeba było to zrobić.

4

Prawda jest taka, że dopóki klub jest w rękach socios, to ciągle będziemy się borykać z takimi problemami jak teraz. Ciężko mi to pisać, ale najlepszym rozwiązaniem, jest sprzedaż klubu… Niekoniecznie Arabom, ale np Amerykanom. Sytuacja wymaga działania, bo jak większość z Nas, widzi co jest grane. Ciężko będzie walczyć o tytuły z takim problemami. A brak tytułów = brak pieniędzy.

3

@LOPEZ16 dla mnie też Cou. Tak się cieszyłem z tego transferu, że szok… Przykro mi się patrzyło, jak mu nie idzie. Uważam, że jakby nie było Leo, to może inaczej by wyglądał.

3

@lukisinho masochista ?

0

@razor7 dziękuję :) bardzo mi pomogłeś i już mniej więcej wiem od czego zacząć.

0

@razor7 mam 189 cm wzrostu i waga 117 kg. Odkąd przytyłem, to szybciej się męczę i ogólnie gorzej mi się oddycha (zrobiłem spirometrię, tomografię płuc, RTG płuc i wszystko ok), od 2 miesięcy nie palę papierosów. Jem 2 duże posiłki dziennie, ale mam napady na słodkie. W ciągu dnia również podjadam… Nic nie ćwiczę. Jedyny ruch, to jak wsiadam do auta i wysiadam.

1

@Stinger_ już mnie tyłek boli od tego xD hahaha

0

Panowie i Panie, chciałbym zrzucić troszkę brzuszka i potrzebuje porady. Jaki byłby najodpowiedniejsza aktywność fizyczna? Interwały, bieganie, kalistenika, czy może coś jeszcze innego? Oczywiście dietę też wprowadzam.

0

W sumie podoba mi się :)

1

@Safrani hahaha :) okazało się, że nawilżacz jednak nie jest potrzebny, bo wilgotność utrzymuje się w 40%-45% xD Żona wymyśliła, żeby kupić oczyszczacz powietrza :D W domu nie palę :))

0

@jacobFCB podobno recytował inwokacje „Pana Tadeusza” :)

1

@Objectivo gratuluję. Zdrowia dla mamy i synka :) Dziecko, to cud i szczęście. Mam 2 maluchów i tyle co mi przynieśli szczęścia, radości i miłości, to głowa mała :) Najpiękniejsze chwile przed Tobą i mamusia dzidziusia :)

5

Dzień dobry wszystkim :) Życzę Wam miłego dnia i pogody ducha :)

0

@Encore nie dziwne. Miałbym tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?