Kibice Realu są odklejeni… Gość zaczął w poście na FB cisnąć, że kupujemy sędziów, dlatego jesteśmy pierwsi, to mu grzecznie odpisałem, że póki sąd nie skaże klubu, to jest klub niewinny, bo tak działa prawo… a on zaczął mnie wyzywać, pisać do moich braci, wydzwaniać do mnie na messenger i pisać wiadomości, żebym podał mu miejsce zamieszkania … Chłop koło 35 lat z żoną i dzieckiem, a zachowuje się jakby był patologiczny. (Zrobiłem screen z jego wypowiedzi, resztę usuną).
Wiecie co? Mój ojciec już ma swój wiek i potrafi pleść głupoty, ale dzisiaj mi powiedział przez telefon coś bardzo ciekawego i zastanawiałem się nad tym dogłębnie. Chodzi o to, że stwierdził, że - kiedyś ludzie chodzili do szkoły, uczyli się, matematyki, fizyki, chemii, biologii i innych przedmiotów, które były, żeby człowiek mógłby samozaradny, wykształcony, żeby radził sobie w życiu, a w dzisiejszych czasach, to za Ciebie wszystko zrobi komputer. I zaczął wymieniać, że : rozliczy Cię z podatku, przeliczy Twoje finanse, wykona zadanie matematyczne, powie Ci, jak zaczęła się WŚ itd. Przejdę do meritum : powiedział, że nie żałuje, że urodził się w tamtych czasach, bo chociaż mógł posmakować nauki i ją wpoić sobie.
@Marian_Pazdzioch pewnie, że tak. Ja osobiście, mam nadzieję, że On do Nas przyjdzie. Tylko, że na takiego właśnie wchodzącego zawodnika. Byłoby pięknie, gdyby zakończył karierę u Nas, bo zasłużył na to.
@Wojtek84 on jest dzieckiem jeszcze, więc się bawi. Chce strzelać, chce asystować, bo tego potrzebuje. Dorośnie do mądrzejszych decyzji, ale nie ma co na siłę z niego robić 25 letniego chłopaka. Nie zabijajmy w nim dziecka. Pamiętasz Messiego w jego wieku? Po nicku, podejrzewam, że tak, w takim razie, zobacz jak dojrzale gra Yamal i jakie ma statystki.
Koledzy i koleżanki, czy poleciłby ktoś z Was jakiś nowy horror? Interesują mnie przede wszystkim tematy opętań, zjawisk paranormalnych itp :) z góry dziękuję :)
Ci to mają głowę do interesów :) Mecze można oglądać za darmo, a oni kupują prawa? Czy ktoś ogląda żeński football? Kiedyś raz, przez 15 min obejrzałem i powiedziałem „nigdy więcej” xD
@qbsonFCBarca ja tam się z Tobą zgadzam w 100%. Dla mnie, to jakieś po#%364ne święto. Chwalenie się, że zjadło się pączka… Nie długo, będzie święto postawionego klocka w kiblu… I będą się chwalić, że ktoś postawił normalnego, a ktoś zrobił z gunwa samochód jak z lego technics…
0
@jakub1906 szkoda, że nie pomyślałem o tym. Ciekawa odpowiedź by była :D
1
@KamQiX to będzie najlepsze rozwiązanie, bo nigdy wiesz na kogo trafisz.
1
@FCB_dimiC chyba tak xD smutne jest to, że człowiek potrafi tak być zawistnym… Napisałem mu normalnie, a on z agresją xD
1
@FCB_dimiC tak, do 3 brejdaków xD wyzywał mnie do nich xD najlepsze, że wszędzie nazywał mnie Puta Kataloncem xD
0
@Sulimo jaka ta La Rambla mała :) Witam, witam :) zaprosiłem go Lubartowską. Ziomek chciał, żebym jego nr bloku podał i dał znać jak się odezwie xD
0
@Toretto podałem mu na Lublin. Niech przyjedzie do mnie :)
2
@FCB_dimiC szkoda czasu na chłopka. Strasznie poryty łeb musi mieć.
0
@Jimmydeska zaprosiłem go do siebie do Lublina :)
9
Kibice Realu są odklejeni… Gość zaczął w poście na FB cisnąć, że kupujemy sędziów, dlatego jesteśmy pierwsi, to mu grzecznie odpisałem, że póki sąd nie skaże klubu, to jest klub niewinny, bo tak działa prawo… a on zaczął mnie wyzywać, pisać do moich braci, wydzwaniać do mnie na messenger i pisać wiadomości, żebym podał mu miejsce zamieszkania … Chłop koło 35 lat z żoną i dzieckiem, a zachowuje się jakby był patologiczny. (Zrobiłem screen z jego wypowiedzi, resztę usuną).
0
Czy orientuje się ktoś z Was, czy można podłączyć aparat cyfrow lub kamerę pod konsole, żeby streamować?
8
@Rewolucja123 z łysiną będzie go lepiej widać z ławki xD
0
@Qlewer tak, też go znasz?
1
@TR3YWAY dzięki. Chcesz jeszcze jakąś?
0
@Wojtek84 mnie też, ale co zrobisz? :) Niech się bawi, to może będziemy mieli ułożonego piłkarza w przyszłości :)
5
Wiecie co? Mój ojciec już ma swój wiek i potrafi pleść głupoty, ale dzisiaj mi powiedział przez telefon coś bardzo ciekawego i zastanawiałem się nad tym dogłębnie. Chodzi o to, że stwierdził, że - kiedyś ludzie chodzili do szkoły, uczyli się, matematyki, fizyki, chemii, biologii i innych przedmiotów, które były, żeby człowiek mógłby samozaradny, wykształcony, żeby radził sobie w życiu, a w dzisiejszych czasach, to za Ciebie wszystko zrobi komputer. I zaczął wymieniać, że : rozliczy Cię z podatku, przeliczy Twoje finanse, wykona zadanie matematyczne, powie Ci, jak zaczęła się WŚ itd. Przejdę do meritum : powiedział, że nie żałuje, że urodził się w tamtych czasach, bo chociaż mógł posmakować nauki i ją wpoić sobie.
2
@Marian_Pazdzioch pewnie, że tak. Ja osobiście, mam nadzieję, że On do Nas przyjdzie. Tylko, że na takiego właśnie wchodzącego zawodnika. Byłoby pięknie, gdyby zakończył karierę u Nas, bo zasłużył na to.
5
@Wojtek84 on jest dzieckiem jeszcze, więc się bawi. Chce strzelać, chce asystować, bo tego potrzebuje. Dorośnie do mądrzejszych decyzji, ale nie ma co na siłę z niego robić 25 letniego chłopaka. Nie zabijajmy w nim dziecka. Pamiętasz Messiego w jego wieku? Po nicku, podejrzewam, że tak, w takim razie, zobacz jak dojrzale gra Yamal i jakie ma statystki.
3
Najgorsze są dla mnie statystki typu : Ostatni raz jakiś tam klub, wygrał z nami itp. bo wtedy zawsze coś od#%$bie się xD
0
@gumaz najwyżej zleje się na łóżko. Może stara nie poczuje xD
0
@FCB_dimiC byłby ciekawy xD
0
Koledzy i koleżanki, czy poleciłby ktoś z Was jakiś nowy horror? Interesują mnie przede wszystkim tematy opętań, zjawisk paranormalnych itp :) z góry dziękuję :)
0
@Criss18Barca Włodzimierz i Euzebiusz Smolarkowie
Edit : zrozumiałem, czy ogólnie ojciec i syn grali w najwyższych rozgrywkach.
0
@Sinirsey tak, dobrze rozumiesz.
2
Ci to mają głowę do interesów :) Mecze można oglądać za darmo, a oni kupują prawa? Czy ktoś ogląda żeński football? Kiedyś raz, przez 15 min obejrzałem i powiedziałem „nigdy więcej” xD
1
@qbsonFCBarca ja tam się z Tobą zgadzam w 100%. Dla mnie, to jakieś po#%364ne święto. Chwalenie się, że zjadło się pączka… Nie długo, będzie święto postawionego klocka w kiblu… I będą się chwalić, że ktoś postawił normalnego, a ktoś zrobił z gunwa samochód jak z lego technics…
0
@Metalowy14 pięknie to opisałeś :)
2
Sporo tutaj sezonowców…
1
@RC28 o proszę :)
0
@RC28 sezonowiec.
1
@RC28 jesteś kibicem, gdy tylko wygrywamy?