1

@Arekvip historia identyczna jak moja :)

9

@Sulimo zdrowia!

6

Powinna być 2 żółta kartka. Aspas ma w 100 % rację.

0

@Herato oznaczaj przy następnych zagadkach :)

0

@Herato dzięki! :)

0

@Lucerfi też tak myślę. Każdy będzie chciał być na jak najlepszej pozycji.

2

@Herato pewnie chodzi o Essiena

0

@maroon myślę, że Trump już jest po telefonie z Putinem. Ale to tylko moje domysły…

0

@Barcaa12 Trump zmieni decyzję i nie będą mogli Ukraińcy używać tych rakiet. Takie odnoszę wrażenie.

0

@barcanawieki wydaje mi się, że wojna jest bliżej niż dalej. Chyba, że Rosja tylko pręży muskuły.

5

@KamQiX jestem fanem konsol :) wolę grać na konsoli :) ale dzięki za radę.

1

@feZ jest pod względem chociażby FPS. A cenie sobie ładną grafikę :)

1

Cześć. Szukam rady wśród graczy. Obecnie posiadam Xbox Series S i chciałem się przesiąść na X, albo PS5. Co według Was lepiej wybrać?

0

Czy ktoś może może ma tip, jak ogarnąć mikrofon do xboxa? Mikrofon jest na USB, ale nie działa. Czy trzeba ten adapter stereo kupić do pada, czy może jest jakieś inne rozwiązanie? Z góry dziękuję za pomoc :)

0

@karci0 tak się składa, że nie może.

0

@wojopancer zdecydowanie tak.

3

@tomek8756 jako mąż i ojciec, uważam, że powinna być wolna. Co roku, moja żona pracuje, a ja co mogę to robię zanim wróci z pracy, żeby „nadgonić” przygotowania do wieczerzy. Do tego dochodzi opieka nad 7 latką i 4 latkiem. Wieczorem siadamy do kolacji Wigilijnej i jesteśmy tak padnięci na ryj, że jeść się odechciewa xD Jeszcze nie mieliśmy okazji, żebyśmy mogli wspólnie rodzinnie upiec ciasteczka, przygotować sałatki itd. Myślę, że fajnie by było, aby ten dzień był wolny, chociażby, żeby te „domowe ognisko”, „mogło palić się bardziej” :)

0

@BorzyKrzys Aktor przez duże A! Jaki by film z nim nie powstał, to jest przez niego świetnie zagrany. Uwielbiam go.

8

@Kapitan9 rozumiesz co to FFP? Jak nie, to sobie sprawdź. Trochę rozświetli Ci umysł. Też początkowo myliłem się co do tej kwesti.

0

@ziomal88 prawda jest taka, że Fatiego dni w Barcelonie pewnie są policzone. Patrząc na jego grę, to widzę go w jakimś średniaku LL. Zapowiadał się świetnie, ale zdrowie, a później głowa siadła.

2

Sprzedać i zapomnieć… Zapowiadał się świetnie. Casus Bojana.

0

Ależ to słabo wygląda…

1

Strasznie chaotycznie to wszystko wygląda.

1

Fermin słaby mecz… Zmiana powinna być na już. Wyglądamy słabo, ale pewnie Flick już nimi „potrząsnął” i w drugiej połowie, zaczniemy grać.

5

Ale jaja… Przecież nie było spalonego

0

@Misiekbd3 od razu jest wliczony przy zakupie, czy jakoś inaczej się to płaci? Kompletnie nie znam się na tym, a jeśli masz jakąś wiedzę na ten temat, to chętnie posłucham :)

0

Czy ktoś zamawiał z Was tablet z AliExpress? Zastanawiam się ile wynosi CŁO? Bo tablet Xiaomi 65 zł. Zastanawia mnie ta niska cena.

0

Czy w obecnej Barcelonie, albo za czasów Messiego i Neymara, Kluivert, by robił lepsze liczby niż Lewandowski lub Luis Suarez?

0

@Walker FL Studio mogę polecić. Innych nie używałem.

7

@tomek8756 mam oczywiście zdjęcia i filmiki. Z kumplem się zabezpieczyliśmy w razie, gdyby smród jakiś się zaczął, no i mamy wiadomości, że kierownik N kazał tak robić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?