@nowy2016 już Ci mówię co mu powiem „Kurde, Andrzej znowu graliśmy ze słabszą drużyną, która nie mogła Nas zweryfikować. Już męczy mnie ta gra z samymi ogórkami” :)
Ktoś sobie wyobrażał taką formę Raphy? Pamiętam jak Deco, po transferze jego powiedział, że Raphe dobrze naoliwić i będzie jak kaszana. Potrzebowaliśmy zmienić mechanika, żeby to porządnie zrobił :)
Wczoraj pogratulowałem w pracy kibicowi Realu zwycięstwa i remontady. Doceniłem nawet Viniego, którego nie lubię, ale nie umniejszam mu jego umiejętności. Głupie byłem, bo On dzisiaj stwierdził, że Borussia jest o półkę wyżej niż Bayern i nasz wynik, to tylko czysty przypadek. Stwierdził również, że ten mecz nie zweryfikował Nas, bo Bayern jest słaby. Tydzień temu twierdził, że Bayern, pokaże Nasze miejsce w szeregu.
Boicie się Bayernu? Ja, osobiście nie. To nie jest ta Barca z przed kilku lat. A Bayern, to nie ten Bayern co Nas tak ogrywał. Mamy też trenera, któremu zawdzięczam (mimo, że to dopiero początek sezonu), to co zrobił do tej pory w klubie. Na mecze tej Barcy chce się czekać. Dzisiaj zrobimy pierwszy krok w kierunku potwierdzenia, że jesteśmy silni, a jak wygramy ten mecz, to w Madrycie, będą się bali soboty :) Dobrego dnia wszystkim :)
@Mns21 ja uważam, że ten mecz, to będzie sprawdzian dla Peñy. Jeśli go obleje, to jego miejsce już nie będzie między słupkami, tylko na ławce rezerwowych, i zagra dopiero w PK.
0
@nowy2016 już Ci mówię co mu powiem „Kurde, Andrzej znowu graliśmy ze słabszą drużyną, która nie mogła Nas zweryfikować. Już męczy mnie ta gra z samymi ogórkami” :)
0
@Ares! Zabawnie to wyglądało xD i to nie pierwszy raz, kiedy tak robi. To pokazuje jak mu zależy na tym klubie.
0
@Terroriser De Jong, był cichym bohaterem, bo łączył obronę z pomocą :)
0
Ktoś sobie wyobrażał taką formę Raphy? Pamiętam jak Deco, po transferze jego powiedział, że Raphe dobrze naoliwić i będzie jak kaszana. Potrzebowaliśmy zmienić mechanika, żeby to porządnie zrobił :)
7
Wyobraźcie sobie, że dopiero była 11 kolejka, a my mamy bilans 37-10. Mega sprawa.
9
Non stop gramy z ogórkami… Musi ktos Nas „zweryfikować” xD
7
Oni kupili Mbappe, a my Flicka. Dziękuję :)
2
I tak wygramy. 0:1 dla Nas, Olom szczeli xD
0
@Bilon87 nie znam typa :D
0
@jacobFCB najwidoczniej.
2
@Bilon87 albo jego przeniosę na inny dział :D
3
@Zoker wyobraź sobie, że facet ma 42 lata xD
0
@Kow_aLL wczoraj nie jeden taki komentarz był :) Do tego Borussia jest o półkę wyżej niż Bayern :)
0
@bady48 coś więcej odnośnie Twojego postu?
2
Wczoraj pogratulowałem w pracy kibicowi Realu zwycięstwa i remontady. Doceniłem nawet Viniego, którego nie lubię, ale nie umniejszam mu jego umiejętności. Głupie byłem, bo On dzisiaj stwierdził, że Borussia jest o półkę wyżej niż Bayern i nasz wynik, to tylko czysty przypadek. Stwierdził również, że ten mecz nie zweryfikował Nas, bo Bayern jest słaby. Tydzień temu twierdził, że Bayern, pokaże Nasze miejsce w szeregu.
0
@Pnog37 jak meczyk? Podoba się?
1
@budel17 jak tam?
3
Płacze ze szczęścia
1
@Coutinho007 nagle się okazało, że to ogórki :)
3
W Madrycie mowią, że Borussia zjada Bayern :) I że jak zwykle Nam nogi rozkładają :)
1
Flick zrobil z Raphy potwora.
1
@Rastafarnianin ja też xD nic nie rozumiem, ale buja :)
0
@Pedri16Future zagrać, to może dużo powiedziane. Wystąpi jak już :D
3
@FCB24 z PSG, to graliśmy praktycznie cały mecz bez 1 zawodnika.
0
@bartekvisca bądź dobrej myśli. Najważniejsza jest wiara, a są ku temu powody, ponieważ, nie jesteśmy Barca z przed kilku lat :) Dobrego dnia!
1
Boicie się Bayernu? Ja, osobiście nie. To nie jest ta Barca z przed kilku lat. A Bayern, to nie ten Bayern co Nas tak ogrywał. Mamy też trenera, któremu zawdzięczam (mimo, że to dopiero początek sezonu), to co zrobił do tej pory w klubie. Na mecze tej Barcy chce się czekać. Dzisiaj zrobimy pierwszy krok w kierunku potwierdzenia, że jesteśmy silni, a jak wygramy ten mecz, to w Madrycie, będą się bali soboty :) Dobrego dnia wszystkim :)
16
Najśmieszniejsze by było, jakby ich wyciągnął z dołka. Tego mu życzę! Mimo, że w Barcelonie mu nie poszło, to oby mu gdzieś indziej się wiodło.
0
@Mns21 ja uważam, że ten mecz, to będzie sprawdzian dla Peñy. Jeśli go obleje, to jego miejsce już nie będzie między słupkami, tylko na ławce rezerwowych, i zagra dopiero w PK.
2
Gaci, Olmo, Fermin ! Cudownie !
0
@Rust_Cohle ojciec blondyn, grupa czarnoskórych mężczyzn, a dziecko i tak rude :D