0

@nowy2016 już Ci mówię co mu powiem „Kurde, Andrzej znowu graliśmy ze słabszą drużyną, która nie mogła Nas zweryfikować. Już męczy mnie ta gra z samymi ogórkami” :)

0

@Ares! Zabawnie to wyglądało xD i to nie pierwszy raz, kiedy tak robi. To pokazuje jak mu zależy na tym klubie.

0

@Terroriser De Jong, był cichym bohaterem, bo łączył obronę z pomocą :)

0

Ktoś sobie wyobrażał taką formę Raphy? Pamiętam jak Deco, po transferze jego powiedział, że Raphe dobrze naoliwić i będzie jak kaszana. Potrzebowaliśmy zmienić mechanika, żeby to porządnie zrobił :)

7

Wyobraźcie sobie, że dopiero była 11 kolejka, a my mamy bilans 37-10. Mega sprawa.

9

Non stop gramy z ogórkami… Musi ktos Nas „zweryfikować” xD

7

Oni kupili Mbappe, a my Flicka. Dziękuję :)

2

I tak wygramy. 0:1 dla Nas, Olom szczeli xD

0

@Bilon87 nie znam typa :D

0

@jacobFCB najwidoczniej.

2

@Bilon87 albo jego przeniosę na inny dział :D

3

@Zoker wyobraź sobie, że facet ma 42 lata xD

0

@Kow_aLL wczoraj nie jeden taki komentarz był :) Do tego Borussia jest o półkę wyżej niż Bayern :)

0

@bady48 coś więcej odnośnie Twojego postu?

2

Wczoraj pogratulowałem w pracy kibicowi Realu zwycięstwa i remontady. Doceniłem nawet Viniego, którego nie lubię, ale nie umniejszam mu jego umiejętności. Głupie byłem, bo On dzisiaj stwierdził, że Borussia jest o półkę wyżej niż Bayern i nasz wynik, to tylko czysty przypadek. Stwierdził również, że ten mecz nie zweryfikował Nas, bo Bayern jest słaby. Tydzień temu twierdził, że Bayern, pokaże Nasze miejsce w szeregu.

0

@Pnog37 jak meczyk? Podoba się?

1

@budel17 jak tam?

3

Płacze ze szczęścia

1

@Coutinho007 nagle się okazało, że to ogórki :)

3

W Madrycie mowią, że Borussia zjada Bayern :) I że jak zwykle Nam nogi rozkładają :)

1

Flick zrobil z Raphy potwora.

1

@Rastafarnianin ja też xD nic nie rozumiem, ale buja :)

0

@Pedri16Future zagrać, to może dużo powiedziane. Wystąpi jak już :D

3

@FCB24 z PSG, to graliśmy praktycznie cały mecz bez 1 zawodnika.

0

@bartekvisca bądź dobrej myśli. Najważniejsza jest wiara, a są ku temu powody, ponieważ, nie jesteśmy Barca z przed kilku lat :) Dobrego dnia!

1

Boicie się Bayernu? Ja, osobiście nie. To nie jest ta Barca z przed kilku lat. A Bayern, to nie ten Bayern co Nas tak ogrywał. Mamy też trenera, któremu zawdzięczam (mimo, że to dopiero początek sezonu), to co zrobił do tej pory w klubie. Na mecze tej Barcy chce się czekać. Dzisiaj zrobimy pierwszy krok w kierunku potwierdzenia, że jesteśmy silni, a jak wygramy ten mecz, to w Madrycie, będą się bali soboty :) Dobrego dnia wszystkim :)

16

Najśmieszniejsze by było, jakby ich wyciągnął z dołka. Tego mu życzę! Mimo, że w Barcelonie mu nie poszło, to oby mu gdzieś indziej się wiodło.

0

@Mns21 ja uważam, że ten mecz, to będzie sprawdzian dla Peñy. Jeśli go obleje, to jego miejsce już nie będzie między słupkami, tylko na ławce rezerwowych, i zagra dopiero w PK.

2

Gaci, Olmo, Fermin ! Cudownie !

0

@Rust_Cohle ojciec blondyn, grupa czarnoskórych mężczyzn, a dziecko i tak rude :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?